BOINC Manager 5.2.x - en to pl translation catalogue (360 entries)

en: &About BOINC Manager...
pl: &O Menadżerze BOINC

en: &Account manager
pl: &Menadżer kont

en: &Automatically detect network connection settings
pl: &Automatycznie wykryj konfigurację połączenia sieciowego

en: &BOINC Manager	F1
pl: Menadżer &BOINC	F1

en: &Cancel
pl: &Anuluj

en: &Clear Default
pl: &Usuń standard

en: &Commands
pl: &Polecenia

en: &Email address:
pl: Adres &E-mail:

en: &File
pl: &Plik

en: &Finish
pl: &Zakończ

en: &Help
pl: Pomo&c

en: &Network activity always available
pl: &Sieć zawsze dostępna

en: &Network activity suspended
pl: Aktywność sieciowa &wstrzymana

en: &Next >
pl: &Dalej >

en: &Open BOINC Manager...
pl: &Otwórz Menadżera BOINC

en: &Options
pl: &Opcje

en: &Password:
pl: &Hasło:

en: &Projects
pl: &Projekty

en: &Prompt for username and password
pl: &Żądaj podania nazwy użytkownika oraz hasła

en: &Run always
pl: Zawsze &uruchomione

en: &Set Default
pl: %Ustal standard

en: &Suspend
pl: &Wstrzymaj

en: &Update
pl: &Uaktualnij

en: &Use existing account
pl: &Użyj istniejącego konta

en: '%s' does not contain a valid host name.
pl: '%s' nie zawiera prawidłowej nazwy komputera.

en: '%s' does not contain a valid path.
pl: '%s' nie zawiera prawidłowej ścieżki.

en: (Automatic Detection)
pl: (Detekcja automatyczna)

en: (C) 2005 University of California at Berkeley.
    All Rights Reserved.
pl: (C) 2005 University of California at Berkeley.
    Wszystkie prawa zastrzeżone.

en: (Unknown)
pl: (Nieznany)

en: (User Defined)
pl: (Definiowane przez użytkownika)

en: < &Back
pl: < &Wstecz

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
pl: Link do raportu problemu dla projektu Einstein@Home

en: A software platform for distributed computing using volunteered computer resources
pl: Platforma obliczeń rozproszonych

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
pl: Przerwij przetwarzanie danych. Nie otrzymasz za te obliczenia punktów.

en: Abort
pl: Przerwij

en: Abort File Transfer
pl: Przerwij przesyłanie pliku

en: Abort Transfer
pl: Przerwij przesyłanie pliku

en: Abort result
pl: Usuń dane

en: Aborted by user
pl: Przerwane przez użytkownika

en: Aborting result...
pl: Usuwanie danych...

en: Aborting transfer...
pl: Przerywanie przesylania...

en: About BOINC Manager
pl: O Menadżerze BOINC

en: Account
pl: Uczestnik

en: Account Already Exists
pl: Konto już istnieje

en: Account Creation Disabled
pl: Tworzenie kont zablokowane

en: Account Manager
pl: Menadżer kont

en: Account Manager &URL:
pl: Adres URL menadżera kont:

en: Account Manager URL
pl: Adres URL Menadżera kont

en: Account information
pl: Informacje o koncie użytkownika:

en: Account key:
pl: Klucz:

en: Account manager
pl: Menadżer kont

en: Account manager not found
pl: Nie znaleziono Menadżera kont

en: Account manager temporarily unavailable
pl: Menadżer kont czasowo niedostępny

en: Account not found
pl: Nie znaleziono konta

en: Account summary
pl: Dane dla konta

en: Acknowledged
pl: Zaraportowany

en: Activities suspended
pl: Aktywność wstrzymana

en: Activities suspended by user
pl: Aktywność wstrzymana przez użytkownika

en: Address:
pl: Adres:

en: Allow fetching new work for this project.
pl: Zezwala na pobieranie nowych danych dla tego projektu.

en: Allow new work
pl: Zezwól na pobieranie nowych danych

en: Already attached to project
pl: Przyłączony do tego projektu

en: An account key looks like:
pl: Klucz wygląda podobnie do:

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
pl: Konto z wybranem adresem e-mail już istnieje i posiada
    inne hasło, niż to które wprowadziłeś.
    
    Odwiedź stronę projektu i postępuj zgodnie z instrukcjami na niej.

en: Application
pl: Aplikacja

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz przerwać przesyłanie pliku '%s'?

en: Are you sure you want to abort this result '%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wynik '%s'?

en: Are you sure you want to detach from project '%s'?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz opuścić projekt '%s'?

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz wyświetlić okno z grafiką na zdalnym komputerze?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz zrestartować projekt '%s'?

en: Ask questions and report problems
pl: Zadaj pytanie lub zgłoś problem

en: Attach to &project
pl: Przyłącz się do &projektu

en: Attach to Account Manager
pl: Przyłącz się do Menadżera kont

en: Attach to Project
pl: Przyłącz się do projektu

en: Attach to a project to begin processing work
pl: Przyłącza komputer do projektu

en: Attach to account manager
pl: Połącz się z Menadżerem kont

en: Attach to an account manager
pl: Przyłącz do Menadżera kont

en: Attach to project
pl: Przyłącz się do projektu

en: Attached to account manager
pl: Połączony z menadżerem kont

en: Attached to project
pl: Przyłączony do projektu

en: Attaching to project...
pl: Przyłączanie do projektu...

en: Autodetect
pl: Autodetekcja

en: Avg. credit
pl: Bieżący przeciętny wynik

en: BOINC &website
pl: &Strona www BOINC

en: BOINC Manager
pl: Menadżer BOINC

en: BOINC Manager - Can't find web browser
pl: Menadżer BOINC - Nie odnaleziono przeglądarki internetowej

en: BOINC Manager - Connection Error
pl: Menadżer BOIC - Błąd Połączenia

en: BOINC Manager - Connection Failed
pl: Menadżer BOIC - Brak Połączenia

en: BOINC Manager - Connection Status
pl: Menadżer BOINC - Status Połączenie

en: BOINC Manager - Network Status
pl: Menadżer BOINC - Status Sieci

en: BOINC Manager is currently reconnecting to a BOINC client...
pl: Menadżer BOINC oczekuje na połączenie z klientem BOINC...

en: BOINC Manager is not able to connect to a BOINC client.
    Would you like to try to connect again?
pl: Menadżer BOINC nie jest w stanie połączyć się z klientem BOINC.
    Czy spróbować połączenia ponownie?

en: BOINC Manager is not currently connected to a BOINC client.
    Please use the 'File\Select Computer...' menu option to connect up to a BOINC client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
pl: Menadżer BOINC nie jest obecnie połączony z klientem BOINC.
    Użyj polecenia 'Plik\Wybierz komputer...' z górnego menu aby połączyć się z klientem BOINC.
    Aby połączyć się z komputerem lokalnym, jako nazwę komputera podaj 'localhost'.

en: BOINC Manager is not currently connected to a BOINC client...
pl: Menadżer BOINC nie jest obecnie połączony z klientem BOIN...

en: BOINC failed to communicate on the Internet. The most likely
    reasons are:
    
    1) Personal firewall software is blocking BOINC. You must
    configure your personal firewall to let BOINC communicate
    on port 80. Once this is fixed, click Back to try again.
    
    2) You are using a proxy server and BOINC needs to know
    about it.
    
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
pl: BOINC nie mógł połączyć się z siecią. Typowymi powodami mogąbyć:
    
    1) Firewall blokuje BOINC. Powinieneś
    skonfigurować swojego firewalla tak, aby zezwalał na nawiązywanie
    połączenia przez BOINC na porcie 80. Kiedy to zrobisz,
    kliknij 'Wstecz' aby spróbować ponownie.
    
    2) Używasz serwera proxy i BOINC musi o tym wiedzieć.
    Kliknij 'Dalej' aby skonfigurować ustawienia proxy.

en: BOINC failed to connect to the internet.
pl: BOINC nie mógł połączyć się z siecią.

en: BOINC failed to disconnected from the internet.
pl: BOINC nie mógł rozłączyć się z siecią.

en: BOINC has detected it is now connected to the internet. Updating all projects and retrying all transfers.
pl: BOINC wykrył, że połączenie sieciowe stało się dostępne. BOINC podejmie próbę zaktualizowania wszystkich projektów oraz wykonania wszystkich zaległych transferów plików.

en: BOINC has successfully connected to the internet.
pl: BOINC połączył się z siecią.

en: BOINC has successfully disconnected from the internet.
pl: BOINC rozłączył się z siecią.

en: BOINC is connecting to the internet.
pl: BOINC nawiązuje połączenie z siecią.

en: BOINC is currently suspended...
pl: BOINC jest obecnie wstrzymany...

en: BOINC needs a connection to the Internet to perform some maintenance, open the BOINC Manager to connect up and perform the needed work.
pl: BOINC musi nawiązać połączenie z siecią, otwórz Menadżera BOINC i zezwól mu na nawiązanie połączenia.

en: BOINC needs to connect to the network.
    May it do so now?
pl: BOINC wymaga aktywnego połączenia z siecią.
    Czy może je nawiązać teraz?

en: BOINC networking is currently suspended...
pl: Aktywność sieciowa BOINC jest obecnie wstrzymana...

en: BOINC tried to display the web page
    	%s
    but couldn't find a web browser.
    To fix this, set the environment variable
    BROWSER to the path of your web browser,
    then restart BOINC.
pl: BOINC próbował wyświetlić stronę www
    	%s
    ale nie znalazł przeglądarki internetowej.
    Aby usunąć ten problem zdefiniuj zmienną środowiskową
    BROWSER dla ścieżki odpowiedniej dla twojej przeglądarki internetowej,
    a następnie zrestartuj Menadżera BOINC.

en: C&onfirm password:
pl: &Potwierdź hasło:

en: CPU time
pl: Czas CPU

en: Change
pl: Zmień

en: Check the email address and password, and try again.
pl: Sprawdź adres e-mail oraz hasło i spróbuj ponownie.

en: Check the username and password, and try again.
pl: Sprawdź nazwę użytkownika oraz hasło i spróbuj ponownie.

en: Click 'Abort transfer' to delete the file from the transfer queue. This will prevent you from being granted credit for this result.
pl: Kliknij 'Przerwij przesyłanie' aby skasować przesyłany plik. Nie zostaną ci przyznane punkty za przeliczenie tego pliku.

en: Click 'Retry now' to transfer the file now
pl: Kliknij 'Próbuj ponownie teraz' aby spróbować przesłać plik teraz

en: Click Finish to close.
pl: Naciśnij Zakończ aby zamknąć okno.

en: Client Account Creation Disabled
pl: Możliwośc tworzenia kont zablokowana

en: Common questions
pl: FAQ

en: Communicating with account manager
    Please wait...
pl: Czekaj, trwa łączenie z Menadżerem kont...

en: Communicating with project 
    Please wait...
pl: Łączenie z serwerem projektu
    Proszę czekać...

en: Communication deferred
pl: Połączenie odrzucone:

en: Computation error
pl: Błąd obliczeń

en: Configure GUI options and proxy settings
pl: Konfiguracja opcji graficznych oraz ustawień proxy

en: Connect to another computer running BOINC
pl: Połącz się ze zdalnym komputerem, na którym uruchomiony jest BOINC

en: Connect via HTTP proxy server
pl: Połącz za pośrednictwem serwera HTTP Proxy

en: Connect via SOCKS proxy server
pl: Połącz za pośrednictwem serwera SOCKS Proxy

en: Connected
pl: Połączony

en: Connected to %s
pl: Połączony z %s

en: Connecting to %s
pl: Łączę z %s

en: Connections
pl: Połączenia

en: Copy all messages
pl: Kopiuj wszystkie wiadomości

en: Copy all the messages to the clipboard.
pl: Kopiuje wszystkie wiadomości do schowka.

en: Copy selected messages
pl: Kopiuj wybrane wiadomości

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
pl: Kopiuje wybrane wiadomości do schowka. Możesz wybrać kilka wiadomości, używając klawiszy Shift oraz Ctrl.

en: Copying all messages to the clipboard...
pl: Kopiowanie wiadomości do schowka...

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
pl: Porozmawiaj z innymi uczestnikami projektu Einstein@Home

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
pl: Porozmawiaj z innymi uczestnikami SETI@home na forum

en: Create new &account
pl: Utwórz nowe konto użytkownika

en: Current status of the Einstein@Home server
pl: Obecny status serwera Einstein@Home

en: Debug Flags
pl: Flagi debugger'a

en: Default Connection:
pl: Standardowe połączenie:

en: Delete all files and work associated with this project, and get new work.  You can update the project first to report any completed work.
pl: Usuwa wszystkie pliki związane z danym projektem i pobiera nową porcję danych do przetwarzania. Użyj wcześniej funkcji: 'Zaktualizuj' dla danego projektu.

en: Detach
pl: Opuść projekt

en: Detach computer from this project.  Work in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed work).
pl: Odłącza ten komputer od wybranego projektu. Dane będące aktualnie w toku przetwarzania zostaną utracone. Użyj wczesniej funkcji: 'Zaktualizuj' dla danego projektu.

en: Detach from Project
pl: Opuść projekt

en: Detaching from project...
pl: Opuszczanie projektu...

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
pl: Ustawienia połączenia modemowego oraz VPN

en: Dialup Logon
pl: Login dial-up

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Disk
pl: Dysk

en: Disk Space
pl: Zajmowany obszar

en: Do you really want to cancel?
pl: Czy na pewno chcesz anulować?

en: Do you want to use an existing account or create a new one?
pl: Chcesz użyć istniejącego konta czy utworzyć nowe?

en: Does network activity according to your preferences
pl: Sieć dostępna zgodnie z preferencjami

en: Does network activity regardless of preferences
pl: Sieć dostępna bez względu na preferencje

en: Does work according to your preferences
pl: Uruchamiaj zgodnie z preferencjami

en: Does work regardless of preferences
pl: Uruchamiaj bez względu na preferencje

en: Don't fetch new work for this project.
pl: Nie pobieraj nowych danych dla tego projektu.

en: Don't get new work for this project.
pl: Wstrzymuje pobieranie nowych danych do przetwarzania w ramach tego projektu.

en: Download failed
pl: Pobieranie danych nie powiodło się

en: Downloading
pl: Pobieranie danych

en: E&xit
pl: &Zamknij

en: Einstein status
pl: Status projektu Einstein@Home

en: Elapsed Time
pl: Pozostały czas

en: Email address already in use
pl: Ten adres e-mail jest już używany

en: Email address:
pl: Adres e-mail:

en: Enter account key
pl: Wprowadź klucz

en: Enter the URL of the account manager's web site.
pl: Wprowadź adres URL Menadżera kont.

en: Enter the URL of the project's web site.
pl: Wprowadź adres URL strony projektu

en: Error: invalid state '%d'
pl: Błąd '%d'

en: Exit the BOINC Manager
pl: Zamknij Menadżera BOINC

en: Failed to attach to account manager
pl: Nie udało się połączyć z menadżerem kont

en: Failed to attach to project
pl: Nie udało się przyłączyć do projektu

en: Failed to create wxStaticText, needed by wxHyperLink!
pl: Nie udało się wygenerować rekordu wymaganego dla utworzenia Hyper Linku!

en: File
pl: Nazwa pliku

en: For a list of BOINC-based account managers go to:
pl: Aby uzyskać listę menadżerów kont dla platformy BOINC, odwiedź adres:

en: For a list of BOINC-based projects go to:
pl: W celu obejrzenia listy projektów na platformie BOINC, odwiedź stronę:

en: GEO-600 project
pl: Projekt GEO-600

en: General
pl: Ogólne

en: Get help for climateprediction.net
pl: Pomoc dla projektu climeteprediction.net

en: Go to the project's web site to create an account. Your account
    key will be emailed to you.
pl: Odwiedź stronę projektu aby utworzyć konto. Klucz otrzymasz drogą mailową.

en: Google Comm Failure
pl: Niepowodzenia Google Comm

en: HTTP Proxy
pl: Serwer HTTP Proxy

en: HTTP Proxy Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera HTTP Proxy

en: HTTP proxy
pl: Serwer HTTP Proxy

en: Help
pl: Pomoc

en: Host Average
pl: Bieżące statystyki komputera

en: Host Total
pl: Całkowite statystyki komputera

en: Host name:
pl: Nazwa komputera:

en: How often, in minutes, should the manager remind you of possible connection events.
pl: Jak często (w minutach) Menadżer BOIC powinien przypominać o możliwych zdarzeniach.

en: If you haven't set a password, copy and paste your account
    key into the Password box.
pl: Jeżeli nie ustaliłeś hasła, skopiuj klucz  w miejsce przeznaczone na wpisanie hasła.swojego konta

en: Info about your Team
pl: Informacje o twoim zespole

en: Info about your team
pl: Informacja o twoim zespole

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
pl: Nieprawidłowy klucz; proszę wprowadzić prawidłowy klucz

en: Invalid URL
pl: Błędny adres URL

en: LIGO project
pl: Projekt LIGO

en: Language Selection...
pl: Wybór języka

en: Language Selection:
pl: Wybór wersji językowej:

en: Launching browser...
pl: Otwieranie przeglądarki www...

en: Leave these blank if not needed
pl: Podaj tylko w razie potrzeby

en: Licensing and copyright information.
pl: Informacje o licencji i prawach autorskich.

en: Message
pl: Komunikat

en: Message boards
pl: Forum

en: Messages
pl: Komunikaty

en: Messages from server:
pl: Wiadomości:

en: Missing URL
pl: Brak adresu URL

en: Mode view
pl: Wielkość wykresów

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Net Detection Failure
pl: Brak dostępu do sieci

en: Network activity based on &preferences
pl: Aktywność sieciowa zgodna z &preferencjami

en: Network communication failure
pl: Próba komunikacji zdalnej nie powiodła się

en: New
pl: Dane pobierane

en: News
pl: Nowości

en: Next project
pl: Następny projekt

en: No Internet connection
pl: Brak dostępu do sieci

en: No new work
pl: Nie pobieraj danych

en: Options
pl: Opcje

en: Password:
pl: Hasło:

en: Please check the URL and try again.
pl: Sprawdź adres URL i spróbuj ponownie.

en: Please connect to the Internet and try again.
pl: Udostępnij dowolne połączenie sieciowe i spróbuj ponownie.

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
pl: Wprowadź adres URL.
    Na przyklad:
    http://www.ruchoporu.org

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL.
    Na przyklad:
    http://www.ruchoporu.org

en: Please specify an account key to continue.
pl: Aby kontynuować wprowadź klucz

en: Preempted
pl: Zawieszone

en: Progress
pl: Postęp przetwarzania

en: Project
pl: Projekt

en: Project &URL:
pl: &Adres projektu:

en: Project Already Attached
pl: Projekt przyłączony już wcześniej

en: Project Attach Failure
pl: Nieudane przyłączenie projektu

en: Project Comm Failure
pl: Niepowodzenia Projekt Comm

en: Project Properties Failure
pl: Niepowodzenie Właściwości Projektu

en: Project Properties URL Failure
pl: Nieudane połączenie ze stroną www właściwości projektu

en: Project URL
pl: Adres URL strony projektu

en: Project not found
pl: Nie znaleziono projektu

en: Project temporarily unavailable
pl: Projekt czasowo niedostępny

en: Projects
pl: Projekty

en: Proxy configuration
pl: Konfiguracja proxy

en: Question
pl: Pytanie

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
pl: Przeczytaj dokładną instrukcję dotyczącą wygaszacza Einstein@Home

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
pl: Przeczytaj FAQ projektu Einstein@Home

en: Ready to report
pl: Odesłany, gotowy do zaraportowania

en: Ready to run
pl: Dane oczekujące

en: Reminder Frequency:
pl: Częstotliwosc przypominania:

en: Report all completed work, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more work.
pl: Przesyła informacje o zakończonych obliczeniach oraz aktualizuje Twoje preferencje i wyniki dla danego projektu.

en: Report completed work, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more work.
pl: Zaktualizuj

en: Report deadline
pl: Zaraportowanie wyniku przed

en: Report problems
pl: Zgłoś problem

en: Reset Project
pl: Zrestartuj projekt

en: Reset project
pl: Zrestartuj projekt

en: Resetting project...
pl: Restartowanie projektu...

en: Resource share
pl: Przydział zasobów

en: Resume
pl: Wznów

en: Resume work for this project.
pl: Wznawia przetwarzanie w tym projekcie.

en: Resume work for this result.
pl: Wznów przetwarzanie tych danych.

en: Resuming project...
pl: Wznawianie projektu...

en: Resuming result...
pl: Wznawianie przetwarzania...

en: Retrieving host information; please wait...
pl: Uzyskuje informację o komputerze; proszę czekać...

en: Retrieving system state; please wait...
pl: Sprawdzam stan systemu; proszę czekać...

en: Retry &communications
pl: Próbuj połączenia ponownie

en: Retry Now
pl: Próbuj ponownie teraz

en: Retry in
pl: Próbuj ponownie za:

en: Retrying communications for project(s)...
pl: Próbuję ponownie łączenia z serwerami projektu(-ów)...

en: Retrying transfer now...
pl: Próbuję ponownie teraz

en: Run &benchmarks
pl: Sprawdź wydajność

en: Run based on &preferences
pl: Uruchamiaj zgodnie z pre&ferencjami

en: Running
pl: Dane przetwarzane

en: Runs BOINC CPU benchmarks
pl: Uruchamia miernik wydajności

en: SOCKS Proxy
pl: Serwer SOCKS Proxy

en: SOCKS Proxy Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera SOCKS Proxy

en: SOCKS proxy
pl: Serwer SOCKS Proxy

en: Scheduler request pending
pl: Trwa kontaktowanie się ze schedulerem

en: Screensaver info
pl: Informacje o wygaszaczu ekranu

en: Select Computer
pl: Wybierz komputer

en: Select computer...
pl: Wybierz komputer...

en: Server:
pl: Serwer:

en: Show application graphics in a window.
pl: Pokazuje okno z grafiką aplikacji.

en: Show graphics
pl: Pokaż grafikę

en: Show host average
pl: Bieżące statystyki komputera

en: Show host total
pl: Całkowite statystyki komputera

en: Show information about BOINC and BOINC Manager
pl: Pokaż informacje o BOINC i Menadżerze BOINC

en: Show information about the BOINC Manager
pl: Pokaż informacje o Menadżerze BOINC

en: Show user average
pl: Bieżące statystyki uczestnika

en: Show user total
pl: Całkowite statystyki uczestnika

en: Showing graphics for result...
pl: Wyświetlanie grafiki dla wyniku...

en: Size
pl: Rozmiar

en: Speed
pl: Szybkość

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
pl: Uruchom BOINC w tray'u

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Stops BOINC network activity
pl: Blokuje aktywność sieciową BOINC

en: Stops work regardless of preferences
pl: Zatrzymaj przetwarzanie bez względu na preferencje

en: Suspend
pl: Wstrzymaj

en: Suspend work for this project.
pl: Wstrzymuje przetwarzanie danych w ramach tego projektu.

en: Suspend work for this result.
pl: Wstrzymuje przetwarzanie.

en: Suspended
pl: Projekt wstrzymany

en: Suspended by user
pl: Wstrzymany przez użytkownika

en: Suspending project...
pl: Wstrzymywanie projektu

en: Suspending result...
pl: Zatrzymywania przetwarzania...

en: Tasks
pl: Zadania

en: Team
pl: Zespół

en: Telling project to allow additional work downloads...
pl: Zezwalanie na pobranie nowych danych dla projektu...

en: Telling project to not fetch additional work...
pl: Blokowanie pobierania nowych danych dla projektu...

en: The BOINC Managers default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the manager.
pl: Domyślny język Menedżera BOINC uległ zmianie. Aby zmiany odniosły skutek zrestartuj Menadżera BOINC.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
pl: Wprowadzony adres URL nie jest adresem żadnego z dostępnych menadżerów kont dostępnych dla platformy BOINC.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
pl: Wprowadzony adres URL nie jest adresem żadnego z dostępnych projektów dla platformy BOINC.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
pl: Menadżer kont jest czasowo niedostępny.
    
    Spróbuj ponownie później.

en: The home page of the GEO-600 project
pl: Strona www projektu GEO-600

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
pl: Strona www projektu LIGO

en: The minimum password length for this account manager is %d. Please choose a different password.
pl: Podaj inne hasło. Minimalna długość hasła dla tego menadżera kont wynosi %d znaków.

en: The minimum password length for this project is %d. Please choose a different password.
pl: Podaj inne hasło. Minimalna długość hasła dla tego projektu wynosi %d znaków.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
pl: Wpisano różne hasła. Spróbuj ponownie.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
pl: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe, spróbuj ponownie.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
pl: Projekt jest czasowo niedostępny.
    
    Spróbuj ponownie później.

en: This project uses an "account key" to identify you.
pl: Ten projekt używa "klucza" w celu identyfikacji.

en: Time
pl: Czas

en: To completion
pl: Pozostało

en: To continue, click Next.
pl: Aby kontynuować naciśnij 'Dalej'.

en: Total credit
pl: Wynik całkowity

en: Transfers
pl: Przesyłanie

en: URL:
pl: Adres URL:

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Updating charts...
pl: Aktualizacja wykresów...

en: Updating project...
pl: Aktualizowanie projektu...

en: Upload failed
pl: Odsyłanie wyniku nie powiodło się

en: Uploading
pl: Trwa odsyłanie danych

en: Use my &Dial-up and Virtual Private Network connection
pl: Użyj modemowego połączenia sieciowego lub połączenia VPN

en: Use my &Local Area Network(LAN) connection
pl: Użyj połączenia sieciowego LAN

en: User Average
pl: Bieżące statystyki uczestnika

en: User Name:
pl: Login:

en: User Total
pl: Całkowite statystyki uczestnika

en: Username:
pl: Login:

en: Validation conflict
pl: Konflikt uwierzytelniania

en: Version:
pl: Wersja:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
pl: Obejrzyj listę twoich komputerów, na których uruchamiasz Einstein@Home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
pl: Obejrzyj listę twoich komputerów, na których uruchamiasz SETI@home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
pl: Obejrzyj lub zmodyfikuj swój profil i preferencje dla projektu Einstein@Home

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
pl: Obejrzyj lub zmodyfikuj swój profil i preferencje dla projektu SETI@home

en: View information about your team
pl: Obejrzyj informacje dotyczące twojego zespołu

en: View your account information and credit totals
pl: Sprawdź informacje dotyczące twojego konta

en: View your account information, credits, and trickles
pl: Sprawdź informacje dotyczące twojego konta

en: View your last week (or more) of computational results and work
pl: Obejrzyj wyniki swoich obliczeń

en: We'll now guide you through the process of 
    adding/updating/removing an account manager.
pl: Zostaniesz przeprowadzony przez proces ustanawiania/modyfikacji/usuwania Menadżera kont.

en: We'll now guide you through the process of attaching to a project.
pl: Zostaniesz przeprowadzony przez proces przyłączania się do projektu.

en: Web sites
pl: Strony www

en: What language should the manager display by default.
pl: Standardowo wyświetlany język Menadżera BOINC.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
pl: Kiedy naciśniesz Zakończ, twoja przeglądarka otworzy stronę, na której
    będziesz mógł ustawić parametry konta oraz preferencje

en: Won't get new work
pl: Nie będą pobierane nowe dane

en: Work
pl: Obliczenia

en: Yahoo Comm Failure
pl: Niepowodzenie Yahoo Comm

en: You are already attached to this project.
pl: Przyłączyłeś się już do tego projektu.

en: You are now successfully attached to this account manager.
pl: Połączyłeś się z menadżerem kont.

en: You are now successfully attached to this project.
pl: Przyłączyłeś się do tego projektu.

en: You can copy and paste the URL from your browser's address bar.
pl: Możesz skopiować adres widoczny w przeglądarce, której używasz.

en: Your account
pl: Twoje konto

en: Your computers
pl: Komputery

en: Your current account manager is:
pl: Twój obecny menadżer kont to:

en: Your preferences
pl: Preferencje

en: Your results
pl: Wyniki

en: Your team
pl: Zespół

en: climateprediction.net News
pl: Nowości climeteprediction.net

en: foo
pl: ???
