BOINC Manager 4.x - en to lt translation catalogue (528 entries)

en:  (suspended -
lt:  (sustabdyta -

en:  (waiting for GPU memory)
lt:  (laukiama vaizdo procesoriaus atminties)

en: % CPU time
lt: % procesoriaus laiko

en: % of the processors
lt: % procesorių

en: % when computer is idle
lt: % kai kompiuteris nenaudojamas

en: % when computer is in use
lt: % kai kompiuteris naudojamas

en: %s &help
lt: %s &pagalba

en: %s &website
lt: %s &tinklapis

en: %s - Connection Error
lt: %s - ryšio klaida

en: %s - Connection Failed
lt: %s - susijungimas nepavyko

en: %s - Connection Status
lt: %s - susijungimo būklė

en: %s - Exit Confirmation
lt: %s - išėjimo patvirtinimas

en: %s - Language Selection
lt: %s - kalbos pasirinkimas

en: %s - Messages
lt: %s - žinutės

en: %s - Network Status
lt: %s - tinklo būsena

en: %s - Preferences
lt: %s - nustatymai

en: %s - Select Computer
lt: %s - kompiuterio pasirinkimas

en: %s - Shut down the current client...
lt: %s - išjungti prisijungusį klientą...

en: %s failed to connect to the Internet.
lt: %s negali prisijungti prie interneto.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
lt: %s nepavyko atsijungti nuo interneto.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
lt: %s aptiko prisijungimą prie interneto.
    Atnaujinami projektai ir duomenų siuntimas.

en: %s has successfully connected to the Internet.
lt: %s sėkmingai prisijungė prie interneto.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
lt: %s sėkmingai atsijungė nuo interneto.

en: %s is connecting to the Internet.
lt: %s jungiasi prie interneto.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
lt: %s negali prisijungti prie %s kliento.
    Ar norite dar kartą bandyti prisijungti?

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
lt: %s šiuo metu nėra prisijungęs prie %s kliento.
    Prašome pasinaudoti "Byla->Pasirinkti kompiuterį" meniu punktu, jei norite prisijungti prie %s kliento.
    Norėdami prisijungti prie vietinio kompiuterio, kaip kompiuterio vardą įrašykite "localhost".

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
lt: %s reikia prisijungti prie interneto.
    Ar galima tai daryti dabar?

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
lt: %s išjungs šiuo metu prisijungusį klientą
    ir pasiūlys prisijungti prie kito kompiuterio.

en: %s. Work done by %s: %0.2f
lt: %s. %s atliktas darbas: %0.2f

en: &%s
lt: %s

en: &%s help
lt: &%s pagalba

en: &About %s...
lt: &Apie %s...

en: &Activity
lt: &Veikimas

en: &Add project or account manager...
lt: &Prisijungti prie projekto ar abonemento valdiklio...

en: &Add project...
lt: &Prisijungti prie projekto...

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Clear Default
lt: &Išvalyti numatytus nustatymus

en: &Close
lt: Uždaryti

en: &Close Window
lt: &Uždaryti langą

en: &Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: &File
lt: &Byla

en: &Finish
lt: Baigti

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Next >
lt: Toliau >

en: &Next project >
lt: &Kitas projektas >

en: &No, new user
lt: &Ne, naujas dalyvis

en: &OK
lt: &Gerai

en: &Password:
lt: Slaptažodis:

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
lt: &Projektai	Ctrl+Shift+P

en: &Run always
lt: Veikti visada

en: &Set Default
lt: &Nustatyti numatytus nustatymus

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
lt: &Statistika	Ctrl+Shift+S

en: &Suspend
lt: &Sustabdyti

en: &Synchronize with %s
lt: &Sinchronizuoti su %s

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
lt: Užduo&tys	Ctrl+Shift+T

en: &Tools
lt: &Įrankiai

en: &Username:
lt: &Vartotojo vardas:

en: &View
lt: &Režimas

en: &Yes, existing user
lt: &Taip, esu dalyvis

en: '%s' does not contain a valid host name.
lt: "%s" nėra teisingas kompiuterio pavadinimas.

en: '%s' does not contain a valid path.
lt: "%s" nėra teisingai nurodytas kelias.

en: (Automatic Detection)
lt: (Automatinis aptikimas)

en: (C) 2003-2010 University of California, Berkeley.
    All Rights Reserved.
lt: (C) 2003-2010 University of California, Berkeley.
    Visos teisės saugomos.

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: (User Defined)
lt: (Vartotojo nustatyta)

en: (no restriction if equal)
lt: (be apribojimų jei vienodi)

en: 0 (Run Always)
lt: 0 (veikti visada)

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: < &Previous project
lt: < &Ankstesnis projektas

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
lt: Nuoroda į Einstein@Home problemų pranešimų lentas

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
lt: Kad BOINC veiktų teisingai, būtina perkrauti sistemą.
    Perkraukite kompiuterį ir pamėginkite dar kartą.

en: A&dvanced
lt: &Papildomi

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
lt: Atsisakyti darbo. Jūs negausite jokio kredito.

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Abort File Transfer
lt: Nutraukti bylos perdavimą

en: Abort Transfer
lt: Nutraukti perdavimą

en: Abort task
lt: Nutraukti užduotį

en: Aborted
lt: Nutrauktas

en: Aborted by project
lt: Atšaukė projektas

en: Aborted by user
lt: Atšaukė vartotojas

en: Aborting result...
lt: Nutraukiamas darbas...

en: Aborting transfer...
lt: Nutraukiamas perdavimas...

en: About %s
lt: Apie %s

en: Account
lt: Vartotojas

en: Account Manager &URL:
lt: Abonemento valdiklio tinklapio adresas:

en: Account manager not found
lt: Abonemento valdiklis nerastas

en: Account manager temporarily unavailable
lt: Abonemento valdiklis laikinai nepasiekiamas

en: Account manager website
lt: Abonento valdiklio tinklapis

en: Account summary
lt: Vartotojo abonento apibendrinimas

en: Acknowledged
lt: Patvirtinta

en: Add a project
lt: Prisijungti prie projekto

en: Add account manager
lt: Prisijungti prie abonemento valdiklio

en: Add project
lt: Prisijungti prie projekto

en: Add project or account manager
lt: Prisijungti prie projekto ar abonemento valdiklio

en: Added via account manager
lt: Prisijungta naudojant abonemento valdiklį

en: Address:
lt: Adresas:

en: Allow GPU work according to preferences
lt: Leisti GPU darbą pagal nustatymus

en: Allow GPU work regardless of preferences
lt: Leisti GPU darbą nepaisant nustatymų

en: Allow fetching new tasks for this project.
lt: Leisti projektui gauti naujo darbo.

en: Allow network activity according to preferences
lt: Leisti veiksmus tinkle pagal nustatymus

en: Allow network activity regardless of preferences
lt: Veiksmai tinkle galimi nepaisant nustatymų

en: Allow new tasks
lt: Leisti naują darbą

en: Allow work according to preferences
lt: Leisti veikti pagal nustatymus

en: Allow work regardless of preferences
lt: Darbas vykdomas nepaisant nustatymų

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lt: Abonementas su tokiu el. pašto adresu jau yra ir turi kitą
    slaptažodį nei įvedėte.
    
    Prašome apsilankyti projekto tinklapyje ir veikti pagal ten
    nurodytas instrukcijas.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lt: Abonementas su tokiu vartotojo vardu jau yra ir turi kitą
    slaptažodį nei įvedėte.
    
    Prašome apsilankyti projekto tinklapyje ir veikti pagal ten
    nurodytas instrukcijas.

en: An error has occurred;
    check Messages for details.
    
    Click Finish to close.
lt: Įvyko klaida; detalės pateiktos pranešimų skiltyje.
    
    Norėdami uždaryti, spauskite "Baigta".

en: An internal server error has occurred.
lt: Vidinė serverio klaida.

en: An internal server error has occurred.
lt: Vidinė serverio klaida.

en: Application
lt: Programa

en: Application:
lt: Programa:

en: Are you already running %s?
lt: Ar jau dalyvaujate %s?

en: Are you already running this project?
lt: Ar jau dalyvaujate šiame projekte?

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
lt: Ar tikrai norite nutraukti šios bylos '%s' perdavimą?
    PASTABA: Perdavimo nutraukimas panaikins užduotį ir jūs
    negausite kredito už atliktą darbą.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
lt: Ar tikrai norite nutraukti šią užduotį '%s'?
    (Pažanga: %s, Būklė: %s)

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
lt: Ar tikrai norite rodyti grafiką nutolusiame kompiuteryje?

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti projektą "%s"?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
lt: Ar tikrai norite perkrauti projektą "%s"?

en: Ask questions and report problems
lt: Klauskite klausimus ir praneškite apie problemas

en: Authorization failed connecting to running client.
lt: Nepavyko prisijungti prie veikiančio kliento.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
lt: Nepavyko prisijungti prie veikiančio kliento.
    Įsitikinkite, kad bandote paleisti šią programą tame pačiame kataloge, kaip ir klientas.

en: Autodetect
lt: Automatinis aptikimas

en: Avg. work done
lt: Vid. atliekamas darbas

en: BOINC Manager
lt: BOINC valdiklis

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
lt: BOINC valdiklis buvo automatiškai paleistas operacinės sistemos

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
lt: BOINC negali prisijungti prie interneto. Dažniausios priežastys
    yra šios:
    
    1) Tinklo problemos. Patikrinkite tinklo ryšius ir spauskite
    "Atgal", kad pabandytumėte jungtis dar kartą.
    
    2) Tinklo ugniasienė blokuoja BOINC. Nustatykite ugniasienę taip,
    BOINC ir BOINC Manager galėtų naudotis 80 jungtimi ir spauskite
    "Atgal", kad pabandytumėte jungtis dar kartą.
    
    3) Jūs naudojate tarpinį serverį. Spauskite "Pirmyn", kad
    nustatytumėte BOINC tarpinio serverio nustatymus.

en: C&onfirm password:
lt: Pakartokite slaptažodį:

en: CPU benchmarks in progress
lt: Matuojamas procesoriaus greitis

en: CPU time
lt: Procesoriaus laikas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Check the email address and password, and try again.
lt: Patikrinkite el. pašto adresą ir slaptažodį ir pabandykite dar kartą.

en: Check the username and password, and try again.
lt: Patikrinkite vartotojo vardą ir slaptažodį ir pabandykite dar kartą.

en: Choose a &password:
lt: Pasirinkite slaptažodį:

en: Choose an account manager
lt: Pasirinkite abonento valdiklį

en: Clear
lt: Pašalinti

en: Click 'Abort transfer' to delete the file from the transfer queue. This will prevent you from being granted credit for this result.
lt: Spauskite "Nutraukti perdavimą" tam, kad būtų pašalinta byla iš perdavimų sąrašo. Dėl šio veiksmo jūs negausite kreditų už šį darbą.

en: Click 'Retry now' to transfer the file now
lt: Spauskite "Kartoti vėl" norėdami perduoti bylą dabar

en: Click Finish to close.
lt: Norėdami uždaryti spauskite "Baigti".

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close the %s window
lt: Uždaryti %s langą

en: Commands
lt: Komandos

en: Common questions
lt: Dažniausi klausimai

en: Communicating with %s.
lt: Jungiamasi prie %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
lt: Jungiamasi prie BOINC kliento. Prašome palaukti...

en: Communicating with project
    Please wait...
lt: Jungiamasi su projektu
    Prašome palaukti...

en: Communicating with server.
lt: Jungiamasi prie serverio.

en: Communication deferred
lt: Jungimasis atidėtas

en: Computation error
lt: Skaičiavimo klaida

en: Computing &preferences...
lt: Skaičiavimų nustatymai...

en: Computing allowed
lt: Skaičiavimai leidžiami

en: Computing is enabled
lt: Skaičiavimai leidžiami

en: Computing is suspended -
lt: Skaičiavimai sustabdyti -

en: Configure computing preferences
lt: Pakeisti skaičiavimų nustatymus

en: Confirm before connecting to internet
lt: Klausti prieš jungiantis prie interneto

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Connect options
lt: Susijungimo nustatymai

en: Connect to another computer running %s
lt: Prisijungti prie kito kompiuterio, kuriame veikia %s

en: Connect to internet only between:
lt: Jungtis prie interneto tik tarp:

en: Connect via HTTP proxy server
lt: Jungtis per HTTP proxy serverį

en: Connect via SOCKS proxy server
lt: Jungtis per SOCKS proxy serverį

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connected to %s (%s)
lt: Prisijungta prie %s (%s)

en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Connections
lt: Susijungimai

en: Copy Selected
lt: Kopijuoti pasirinktas

en: Copy all messages
lt: Kopijuoti visus pranešimus

en: Copy all the messages to the clipboard.
lt: Kopijuoti visas žinutes į laikinąją saugyklą.

en: Copy selected messages
lt: Kopijuoti pasirinktus pranešimus

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
lt: Kopijuoti pasirinktas žinutes į laikinąją saugyklą. Keletą žinučių galite pažymėti spausdami Shift arba Command klavišus žymėjimo metu.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
lt: Kopijuoti pasirinktas žinutes į laikinąją saugyklą. Keletą žinučių galite pažymėti spausdami Shift arba Control klavišus žymėjimo metu.

en: Copying all messages to the clipboard...
lt: Visi pranešimai kopijuojami į atmintį...

en: Copying selected messages to the clipboard...
lt: Pasirinkti pranešimai kopijuojami į atmintį...

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
lt: Susirašinėkite su administratoriais ar kitais Einstein@Home vartotojais pranešimų lentose

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
lt: Susirašinėkite su kitais SETI@HOME vartotojais pranešimų lentose

en: Current status of the Einstein@Home server
lt: Einstein@Home serverių būklė

en: Customized Preferences
lt: Pritaikyti nustatymai

en: Default Connection:
lt: Numatyta jungtis:

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
lt: Ištrinti visas projekto bylas ir gauti naujo darbo. Priš tai galite atnaujinti projekto duomenis ir nusiųsti atliktą darbą.

en: Device Profiles
lt: Kompiuterių grupės

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
lt: Jungimosi telefono linija ir virtualiu privačiu tinklu (VPN) nustatymai

en: Disconnect when done
lt: Atsijungti pabaigus

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Disk
lt: Diskas

en: Disk usage
lt: Disko naudojimas

en: Disk usage by BOINC projects
lt: BOINC projektų naudojama disko vieta

en: Display diagnostic messages.
lt: Rodyti diagnostikos žinutes.

en: Display projects
lt: Rodyti projektus

en: Display statistics
lt: Rodyti statistiką

en: Display tasks
lt: Rodyti užduotis

en: Display the simple graphical interface.
lt: Rodyti supaprastintą vartotojo sąsają.

en: Display transfers
lt: Rodyti perdavimus

en: Do all pending network communication
lt: Atlikti visus laukiančius susijungimus tinkle

en: Do network communication
lt: Atlikti susijungimus tinkle

en: Do work only between:
lt: Vykdyti užduotis tik tarp:

en: Do you really want to cancel?
lt: Ar norite atšaukti?

en: Do you really want to clear all local preferences ?
lt: Ar norite pašalinti visus vietinius nustatymus?

en: Don't fetch ATI GPU tasks
lt: Negauti užduočių ATI vaizdo procesoriui

en: Don't fetch CPU tasks
lt: Negauti užduočių procesoriui

en: Don't fetch NVIDIA GPU tasks
lt: Negauti užduočių NVIDIA vaizdo procesoriui

en: Don't fetch new tasks for this project.
lt: Negauti naujo darbo iš šio projekto.

en: Don't get new tasks for this project.
lt: Negauti naujo darbo šiam projektui.

en: Download failed
lt: Parsiuntimas nepavyko

en: Download pending
lt: Laukiama parsiuntimo

en: Download suspended -
lt: Duomenų atsiuntimas sustabdytas -

en: Downloading
lt: Parsiunčiama

en: Downloading work from the server.
lt: Gaunamos užduotys iš serverio.

en: E&xit
lt: Išeiti

en: E&xit %s
lt: Išeiti iš %s

en: Einstein status
lt: Einstein būklė

en: Elapsed Time
lt: Trukmė

en: Elapsed Time:
lt: Praėjęs laikas:

en: Elapsed time
lt: Praėjęs laikas

en: Email address already in use
lt: Šis el. pašto adresas jau yra naudojamas

en: Ended
lt: Užbaigtas

en: Error: invalid state '%d'
lt: Klaida: neteisinga būsena "%d"

en: Estimated time remaining
lt: Numanomas likęs laikas

en: Every day between hours of
lt: Kiekvieną dieną tarp

en: Exit %s
lt: Išeiti iš %s

en: Failed to remove account manager
lt: Nepavyko atsijungti nuo abonemento valdiklio

en: Failed to update account manager
lt: Nepavyko atnaujinti abonemento valdiklio

en: File
lt: Byla

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Fraction done
lt: Atlikta dalis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: GEO-600 project
lt: GEO-600 projektas

en: GPU computing is enabled
lt: Skaičiavimai vaizdo procesoriumi leidžiami

en: GPU computing is suspended -
lt: Skaičiavimai vaizdo procesoriumi sustabdyti -

en: General
lt: Bendri

en: General options
lt: Bendri nustatymai

en: Get current settings from %s
lt: Gauti naujausius nustatymus iš %s

en: Get help for climateprediction.net
lt: Pagalba climateprediction.net

en: Get help with BOINC
lt: Gauti pagalbą dėl BOINC naudojimo

en: Global Statistics
lt: Globali statistika

en: HTTP Proxy Server Configuration
lt: HTTP proxy serverio nustatymai

en: HTTP proxy
lt: HTTP tarpinis serveris

en: Help
lt: Pagalba

en: Host Average
lt: Kompiuterio vidurkiai

en: Host Total
lt: Kompiuterio suminiai rodikliai

en: Host name:
lt: Kompiuterio pavadinimas:

en: Identify your account
lt: Nustatykite savo sąskaitą

en: Info about your Team
lt: Informacija apie jūsų komandą

en: Info about your team
lt: Informacija apie jūsų komandą

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
lt: Neteisingas abonemento raktas; įveskite teisingą abonemento raktą

en: Invalid URL
lt: Neteisingas tinklapis

en: Invalid email address; please enter a valid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas; įveskite teisingą el. pašto adresą

en: KBytes/sec.
lt: KB/s

en: LIGO project
lt: LIGO projektas

en: Last update: %.0f days ago
lt: Paskutinis atnaujinimas: prieš %.0f dienų

en: Launching browser...
lt: Paleidžiama naršyklė...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
lt: Sužinokite daugiau apie World Community Grid projektus

en: Leave these blank if not needed
lt: Jei nereikalingi, palikite tuščius

en: Licensing and copyright information.
lt: Licensijų ir autorinių teisių informacija.

en: Login Failed.
lt: Prisijungimas nepavyko.

en: Maximum download rate
lt: Didžiausia parsiuntimo sparta

en: Maximum upload rate
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta

en: Message
lt: Pranešimas

en: Message boards
lt: Pranešimų lentos

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Messages from server:
lt: Pranešimai iš serverio:

en: Missing URL
lt: Neįvestas tinklapis

en: Mode view
lt: Peržiūros režimas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: My Grid
lt: Mano skaičiavimai

en: My Projects:
lt: Mano projektai:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Network activity always available
lt: Veiksmai tinkle leidžiami bet kada

en: Network activity based on preferences
lt: Veiksmai tinkle pagal nustatymus

en: Network activity is suspended -
lt: Veiksmai tinkle sustabdyti -

en: Network activity suspended
lt: Veiksmai tinkle sustabdyti

en: Network communication failure
lt: Tinklo klaida

en: Network is enabled
lt: Tinklo naudojimas leidžiamas

en: Network is suspended -
lt: Tinklo naudojimas sustabdytas -

en: New
lt: Nauja

en: News
lt: Naujienos

en: No Internet connection
lt: Nėra ryšio su internetu

en: No new tasks
lt: Negauti naujo darbo

en: No work available to process
lt: Nėra vykdymui paruoštų užduočių

en: Not connected to a client.
lt: Neprisijungta prie kliento.

en: OK
lt: Gerai

en: On multiprocessor systems, use at most
lt: Sistemose su keletu procesorių naudoti daugiausiai

en: One project
lt: Vienas projektas

en: Only after computer has been idle for
lt: Tik kai kompiuteris buvo nenaudojamas

en: Open %s Web...
lt: Atidaryti %s tinklapį...

en: Open %s...
lt: Atidaryti %s...

en: Open a window to set your preferences
lt: Atverti langą nustatymų keitimui

en: Open a window to view messages
lt: Atverti langą žinučių peržiūrai

en: Other options
lt: Kiti pasirinkimai

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paused
lt: Skaičiavimai sustabdyti

en: Paused: Computer on battery
lt: Skaičiavimai sustabdyti: kompiuteris veikia iš baterijų

en: Paused: Other work running
lt: Skaičiavimai sustabdyti: veikia kitos užduotys

en: Paused: Time of Day
lt: Skaičiavimai sustabdyti: paros metas

en: Paused: User active
lt: Skaičiavimai sustabdyti: vartotojas aktyvus

en: Paused: User initiated.  Click 'Resume' to continue
lt: Skaičiavimai sustabdyti: vartotojo prašymas. Spauskite "Tęsti" pratęsimui

en: Please connect to the Internet and try again.
lt: Prisijunkite prie interneto ir pabandykite dar kartą.

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
lt: Įveskite vartotojo informaciją
    (norėdami prisiregistruoti, apsilankykite projekto tinklapyje)

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
lt: Nurodykite tinklapį, pavyzdžiui:
    http://www.example.com/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
lt: Nurodykite galiojantį tinklapį, pavyzdžiui:
    http://boincproject.example.com

en: Please specify an account key to continue.
lt: Nurodykite abonemento raktą.

en: Please specify an email address
lt: Įveskite elektroninio pašto adresą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Preferences
lt: Vietiniai nustatymai

en: Processing Suspended.
lt: Skaičiavimai sustabdyti.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: matuojamas greitis.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: veikiama iš baterijų.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: dienos laikas.

en: Processing Suspended:  User Active.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: vartotojas aktyvus.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: sustabdė vartotojas.

en: Progress
lt: Progresas

en: Project
lt: Projektas

en: Project &URL:
lt: Projekto tinklapis:

en: Project List
lt: Projektų sąrašas

en: Project added
lt: Prisijungta prie projekto

en: Project ended - OK to remove
lt: Projektas pabaigtas - galima pašalinti

en: Project not found
lt: Projektas nerastas

en: Project preference
lt: Projekto nustatymai

en: Project suspended by user
lt: Projektą sustabdė vartotojas

en: Project temporarily unavailable
lt: Projektas laikinai nepasiekiamas

en: Projects
lt: Projektai

en: Properties
lt: Savybės

en: Proxy configuration
lt: Tarpinio serverio nustatymai

en: Question
lt: Klausimas

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
lt: Perskaitykite detalų Einstein@Home ekrano užsklandos aprašymą

en: Read config file
lt: Nuskaityti nustatymų bylą

en: Read configuration info from cc_config.xml
lt: Nuskaityti nustatymus iš cc_config.xml

en: Read local prefs file
lt: Nuskaityti vietinių nustatymų bylą

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
lt: Nuskaityti nustatymus iš global_prefs_override.xml.

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
lt: Perskaitykite Einstein@Home dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą

en: Ready to report
lt: Paruoštas perdavimui

en: Ready to start
lt: Paruoštas vykdymui

en: Reconnecting to client.
lt: Iš naujo prisijungiama prie kliento.

en: Remaining
lt: Likęs laikas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove this computer from account manager control.
lt: Nebenaudoti abonemento valdiklio šio kompiuterio valdymui.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
lt: Pašalinti šį projektą. Visos atliekamos užduotys bus prarastos (spauskite "Atnaujinti" tam, kad prieš tai būtų nusiųstos atliktos užduotys).

en: Removing project...
lt: Šalinamas projektas...

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
lt: Pranešti apie atliktą darbą, gauti duomenis apie kreditą, naujausius nustatymus ir galbūt daugiau darbo.

en: Report deadline
lt: Atlikti iki

en: Report problems
lt: Praneškite apie problemas

en: Research
lt: Tyrimai

en: Reset Project
lt: Perkrauti projektą

en: Reset project
lt: Perkrauti projektą

en: Resetting project...
lt: Perkraunamas projektas...

en: Resource share
lt: Resursų padalijimas

en: Resume
lt: Tęsti

en: Resume tasks for this project.
lt: Tęsti šio projekto darbą.

en: Resume work for this task.
lt: Tęsti šį skaičiavimo darbą.

en: Resuming project...
lt: Pratęsiamas darbas su projektu...

en: Resuming task...
lt: Tęsiamas darbas...

en: Retrieving current status
lt: Gaunama dabartinė būsena

en: Retrieving current status.
lt: Gaunama dabartinė būsena.

en: Retrieving host information; please wait...
lt: Gaunama kompiuterio informacija; prašome palaukti...

en: Retrieving system state; please wait...
lt: Gaunama sistemos būklė; prašome palaukti...

en: Retry Now
lt: Kartoti dabar

en: Retry in
lt: Bandymas po

en: Retrying transfer now...
lt: Bandoma perduoti dabar...

en: Run CPU &benchmarks
lt: Matuoti sistemos greitį

en: Run based on &preferences
lt: Veikti pagal nustatymus

en: Running
lt: Vykdoma

en: Runs BOINC CPU benchmarks
lt: Matuoja sistemos procesoraus darbo našumą

en: S&top using %s...
lt: Nus&toti naudoti %s...

en: SOCKS Proxy Server Configuration
lt: SOCKS Proxy serverio nustatymai

en: SOCKS proxy
lt: SOCKS tarpinis serveris

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Scheduler call in progress
lt: Jungiamasi prie projekto serverio

en: Scheduler request in progress
lt: Jungiamasi prie projekto serverio

en: Scheduler request pending
lt: Laukiama jungimosi prie projekto serverio

en: Screensaver info
lt: Ekrano užsklandos informacija

en: Search for help in our help system
lt: Ieškokite pagalbos mūsų pagalbos sistemoje

en: Select computer...
lt: Pasirinkti kompiuterį...

en: Server:
lt: Serveris:

en: Show all messages
lt: Rodyti visus pranešimus

en: Show application graphics in a window.
lt: Rodyti programos grafiką lange.

en: Show average credit for host
lt: Rodyti vidutinį kompiuterio kreditų kiekį

en: Show average credit for user
lt: Rodyti vidutinį vartotojo kreditų kiekį

en: Show chart for next project
lt: Rodyti kito projekto diagramą

en: Show chart for previous project
lt: Rodyti ankstesnio projekto diagramą

en: Show graphics
lt: Rodyti grafiką

en: Show host average
lt: Kompiuterio vidurkiai

en: Show host total
lt: Kompiuterio suminiai rodikliai

en: Show information about %s
lt: Rodyti informaciją apie %s

en: Show information about BOINC and %s
lt: Rodyti informaciją apie BOINC ir %s

en: Show information about the %s
lt: Rodyti informaciją apie %s

en: Show messages for all projects
lt: Rodyti visų projektų žinutes

en: Show messages for all projects.
lt: Rodyti visų projektų žinutes.

en: Show only the messages for the selected project
lt: Rodyti tik pasirinkto projekto žinutes

en: Show only the messages for the selected project.
lt: Rodyti tik pasirinkto projekto žinutes.

en: Show total credit for host
lt: Rodyti bendrą kompiuterio kreditų kiekį

en: Show total credit for user
lt: Rodyti bendrą vartotojo kreditų kiekį

en: Show user average
lt: Vartotojo vidurkiai

en: Show user total
lt: Vartotojo suminiai rodikliai

en: Showing graphics for task...
lt: Rodoma grafika šiam darbui...

en: Shut down connected client...
lt: Išjungti prisijungusį klientą...

en: Shut down the currently connected client
lt: Išjungti šiuo metu prisijungusį pagrindinį klientą

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
lt: S&upaprastintas režimas...	CTRL+SHIFT+V

en: Size
lt: Dydis

en: Skip image file verification
lt: Praleisti bylų tikrinimą

en: Snooze
lt: Laikinai sustabdyti

en: Speed
lt: Greitis

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
lt: Paleisti BOINC tik su matoma piktograma sistemos dėkle

en: Startup BOINC with these optional arguments
lt: Paleisti BOINC su šiais parametrais

en: Statistics
lt: Statistika

en: Status
lt: Būklė

en: Stop BOINC network activity
lt: Veiksmai tinkle negalimi

en: Stop GPU work regardless of preferences
lt: Sustabdyti GPU darbą nepaisant nustatymų

en: Stop all activity
lt: Sustabdyti visus veiksmus

en: Stop work regardless of preferences
lt: Darbas sustabdomas nepaisant nustatymų

en: Summary statistics for World Community Grid
lt: Apibendrinta World Community Grid statistika

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Suspend
lt: Sustabdyti

en: Suspend GPU
lt: Sustabdyti GPU

en: Suspend tasks for this project.
lt: Sustabdyti šio projekto darbus.

en: Suspend work for this result.
lt: Sustabdyti šį skaičiavimo darbą.

en: Suspend work for this task.
lt: Sustabdyti šį skaičiavimo darbą.

en: Suspended -
lt: Sustabdyta -

en: Suspended by user
lt: Sustabdė vartotojas

en: Suspending project...
lt: Stabdomas projektas...

en: Suspending task...
lt: Stabdomas darbas...

en: Switch between applications every
lt: Keisti programas kas

en: Synchronize projects with account manager system
lt: Sinchronizuoti projektus su abonento valdiklio sistema

en: Task suspended by user
lt: Sustabdė vartotojas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Team
lt: Komanda

en: Telling project to allow additional task downloads...
lt: Leidžiama projektui parsisiųsti papildomo darbo...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
lt: Liepiama projektui nesiųsti naujų užduočių...

en: The %s's default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the %s.
lt: %s aptiko pasirinktos kalbos pakeitimą. %s turi būti paleistas iš naujo, kad įsigaliotų kalbos pakeitimas.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
lt: Jūsų pateiktas adresas nėra BOINC abonemento
    valdiklio.
    
    Patikrinkite adresą ir pabandykite dar kartą.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
lt: Jūsų pateiktas adresas nėra BOINC projekto.
    
    Patikrinkite adresą ir pabandykite dar kartą.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lt: Abonemento valdiklis laikinai nepasiekiamas.
    
    Prašome pabandyti vėliau.

en: The home page of the GEO-600 project
lt: GEO-600 projekto tinklapis

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
lt: Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) projekto tinklapis

en: The minimum password length for this account manager is %d. Please enter a different password.
lt: Mažiausias slaptažodžio ilgis šiame abonemento valdiklyje yra %d. Prašome pasirinkti kitą slaptažodį.

en: The minimum password length for this project is %d. Please enter a different password.
lt: Mažiausias slaptažodžio ilgis šiame projekte yra %d. Prašome pasirinkti kitą slaptažodį.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
lt: Nesutampa įvesti slaptažodžiai. Prašome juos įvesti dar kartą.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
lt: Slaptažodis yra neteisingas, bandykite dar kartą.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lt: Projektas laikinai nepasiekiamas.
    
    Prašome pabandyti vėliau.

en: This dialog controls preferences for this computer only.
    Click OK to set preferences.
    Click Clear to restore web-based settings.
lt: Šiame lange nustatymai keičiami tik šiam kompiuteriui.
    Spauskite OK, kad įrašytumėte nustatymus.
    Spauskite Pašalinti, kad vėl pradėtumėte naudoti internete pasirinktus nustatymus.

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Time Remaining:
lt: Likęs laikas:

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
lt: Kad pasirinktumėte projektą, spragtelėkite jo vardą arba žemiau įveskite jo tinklapio adresą.

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
lt: Kad pasirinktumėte abonento valdiklį, spragtelėkite jo vardą
    arba įveskite jo internetinį adresą žemiau.

en: To continue, click Next.
lt: Norėdami tęsti, spauskite Toliau.

en: Total disk usage
lt: Naudojama disko vieta

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
lt: P&erdavimai	Ctrl+Shift+X

en: Transfers
lt: Perdavimai

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Unable to connect to the core client
lt: Nepavyksta prisijungti prie kliento

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update account manager
lt: Susisiekti su abonemento valdikliu

en: Update completed.
lt: Atnaujinimas baigtas.

en: Update from %s completed.
lt: Atnaujinimas iš %s baigas.

en: Update your device settings
lt: Keiskite kompiuterių nustatymus

en: Updating charts...
lt: Atnaujinami grafikai...

en: Updating project...
lt: Atnaujinamas projektas...

en: Upload failed
lt: Išsiuntimas nepavyko

en: Upload pending
lt: Laukiama išsiuntimo

en: Upload suspended -
lt: Duomenų išsiuntimas sustabdytas -

en: Uploading
lt: Išsiunčiama

en: Use GPU based on preferences
lt: Naudoti GPU pagal nustatymus

en: Use GPU while computer is in use
lt: Naudoti vaizdo procesorių kai kompiuteris naudojamas

en: Use at most
lt: Naudoti daugiausiai

en: User Average
lt: Vartotojo vidurkiai

en: User Name:
lt: Vartotojo vardas:

en: User Total
lt: Vartotojo suminiai rodikliai

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Username already in use
lt: Šis vartotojo vardas jau yra naudojamas

en: Validation Error
lt: Patikrinimo klaida

en: Validation conflict
lt: Tikrinimo klaida

en: Version:
lt: Versija:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
lt: Peržiūrėkite visų kompiuterių, kurie vykdo Einstein@Home, sąrašą

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
lt: Peržiūrėkite visų kompiuterių, kurie vykdo SETI@Home, sąrašą

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
lt: Peržiūrėkite ir keiskite savo Einstein@Home vartotojo abonemento aprašymą ir nustatymus

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
lt: Peržiūrėkite ir keiskite savo SETI@Home vartotojo abonemento aprašymą ir nustatymus

en: View information about your team
lt: Peržiūrėkite informaciją apie savo komandą

en: View your account information and credit totals
lt: Peržiūrėkite abonemento informaciją ir kreditų sumas

en: View your account information, credits, and trickles
lt: Peržiūrėkite abonemento informaciją, kreditų sumas, atliktas užduotis

en: View your last week (or more) of computational results and work
lt: Peržiūrėkite neseniai atliktų skaičiavimų rezultatus ir užduotis

en: Waiting for memory
lt: Laukiama atminties

en: Waiting to contact project servers.
lt: Laukiama susijungimo su projekto serveriais.

en: Waiting to run
lt: Paruoštas vykdymui

en: Web sites
lt: Tinklapiai

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Welcome to %s!
lt: Prisijungta prie %s!

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
lt: Kai paspausite "Baigti", interneto naršyklė atvers tinklapį, kuriame
    galėsite nustatyti abonemento pavadinimą ir nustatymus.

en: While computer is in use
lt: Kai kompiuteris naudojamas

en: While computer is on batteries
lt: Kai kompiuteris veikia iš baterijų

en: While processor usage is less than
lt: Kai procesoriaus naudojimas mažesnis nei

en: Won't get new tasks
lt: Negaus naujo darbo

en: Work done
lt: Atliktas darbas

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
lt: Jums nėra leidžiama valdyti kliento.
    Susisiekite su savo administratoriumi, kad jis pridėtų jus į "boinc_users" vartotojų grupę.

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
lt: Jūs neprisijungęs prie nė vieno projekto. Prisijunkite.

en: Your account
lt: Jūsų abonementas

en: Your computers
lt: Jūsų kompiuteriai

en: Your preferences
lt: Jūsų nustatymai

en: Your results
lt: Jūsų rezultatai

en: Your statistics and settings
lt: Jūsų statistika ir nustatymai

en: Your team
lt: Jūsų komanda

en: and
lt: ir

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
lt: pažymėkite, jei norite vykdyti skaičiavimus kai naudojatės kompiuteriu

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
lt: pažymėkite, jei norite vykdyti skaičiavimus kai kompiuteris veikia iš baterijų

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
lt: pažymėkite, jei norite skaičiavimams naudoti grafikos plokštę kai naudojatės kompiuteriu

en: clear all local preferences and close the dialog
lt: išvalyti vietinius nustatymus ir uždaryti šį langą

en: climateprediction.net News
lt: climateprediction.net naujienos

en: computer is in use
lt: kompiuteris naudojamas

en: computer is not in use
lt: kompiuteris nėra naudojamas

en: disable BOINC security users and permissions
lt: atjungti BOINC saugumo vartotojus ir įgaliojimus

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
lt: vykdyti skaičiavimus tik kai kompiuteris nenaudojamas nurodytą minučių skaičių

en: invalid float
lt: neteisingas skaičius su kableliu

en: invalid input value detected
lt: įvesta negalima reikšmė

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
lt: neteisingas laiko intervalas, formatas yra VV:MM-VV:MM

en: invalid time, format is HH:MM
lt: neteisingas laikas, formatas yra VV:MM

en: list of projects or account managers
lt: projektų ir abonementų valdiklių sąrašas

en: minimum length %d
lt: minimalus ilgis %d

en: need disk space - check preferences
lt: reikalinga vieta diske - patikrinkite nustatymus

en: network usage
lt: tinklo naudojimas

en: of disk space
lt: disko vietos

en: of the processor
lt: procesoriaus

en: on batteries
lt: veikia iš baterijų

en: processor usage
lt: procesoriaus naudojimas

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
lt: įjungti apvalkalų derinimo režimą, kad būtų įjungti apvalkalų valdiklio klaidų pranešimai

en: start work at this time
lt: pradėti vykdyti

en: stop work at this time
lt: baigti vykdyti

en: time of day
lt: paros metas

en: used by BOINC:
lt: naudojama BOINC:

en: used by other programs:
lt: naudojama kitų programų:

en: wxWidgets Version:
lt: wxWidgets versija:
