BOINC Manager 5.x - en to lv translation catalogue (612 entries)

en:  (Scheduler wait)
lv:  (Plānotāja gaidišana)

en:  (Waiting for network access)
lv:  (Gaida uz pieeju tīklam)

en:  (non-CPU-intensive)
lv:  (CPU neintensīvs)

en:  (suspended -
lv:  (atlikts -

en:  at
lv:  iekš

en: % CPU time
lv: % CPU laiks

en: % of page file (swap space)
lv: % no lapošanas faila (virtuālā atmiņa)

en: % of the processors
lv: % procesoru

en: % of total disk space
lv: % no kopējās diska vietas

en: % when computer is idle
lv: %, kad dators ir dīkstāvē

en: % when computer is in use
lv: %, kad dators ir lietošanā

en: %s &help
lv: %s &palīdzība

en: %s &website
lv: %s &tīmekļa vietne

en: %s - Communication
lv: %s - Sazināšanās

en: %s - Connection Error
lv: %s - Savienojuma kļūda

en: %s - Connection Failed
lv: %s - Savienojums neizdevās

en: %s - Connection Status
lv: %s - Savienojuma statuss

en: %s - Daemon Start Failed
lv: %s - Dēmona startēšana neizdevās

en: %s - Event Log
lv: %s - Žurnāls

en: %s - Exit Confirmation
lv: %s - Iziešanas apstiprinājums

en: %s - Language Selection
lv: %s - valodas atlase

en: %s - Network Status
lv: %s - Tīkla statuss

en: %s - Select Computer
lv: %s - Izvēlieties datoru

en: %s - Shut down the current client...
lv: %s - Slēgt pašreizējo klientu...

en: %s - Stop using %s
lv: %s - Pārtraukt lietot %s

en: %s - Unexpected Exit
lv: %s - Neparedzēta iziešana

en: %s Notices
lv: %s Paziņojumi

en: %s failed to connect to the Internet.
lv: %s neizdevās savienoties ar Internet.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
lv: %s neizdevās atvienoties no Internet.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
lv: %s noteica, ka ir savienojies ar Internet.
    Aktualizē visus projektus un atjauno datu pārsūtīšanu.

en: %s has successfully added %s
lv: %s veiksmīgi pievienoja %s

en: %s has successfully connected to the Internet.
lv: %s veiksmīgi savienojās ar Internet.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
lv: %s veiksmīgi atvienojās no Internet.

en: %s is connecting to the Internet.
lv: %s savienojas ar Internet.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
lv: %s nespēja pieslēgties pie %s klienta.
    Vai vēlētos mēģināt pieslēgties vēlreiz?

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
lv: %s nespēja startēt %s klientu.
    Lūdzu palaidiet Vadības panelis->Administratīvie rīki->Services un startējiet BOINC servisu.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please start the daemon and try again.
lv: %s nespēja startēt %s klientu.
    Lūdzu, startējiet dēmonu un mēģiniet vēlreiz.

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
lv: %s pašlaik nav savienots ar %s klientu.
    Lūdzu lietojiet 'Papildu\Izvēlēties datoru...' izvēlni, lai savienotos ar %s klientu.
    Lai savienotos ar pašreizējo datoru izmantojiet vārdu 'localhost'.

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
lv: %s nepieciešams pieslēgties pie Internet.
    Vai drīkst to darīt tagad?

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
lv: %s īpašumtiesības vai atļaujas nav uzstādītas pareizi; lūdzu, atkārtoti uzstādiet %s.
    (Kļūdas kods %d

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
lv: %s slēgs pašreizējo klientu
    un prasīs jums citu hostu kam pievienoties.

en: %s; received from %s; on %s
lv: %s; saņemts no %s; uz %s

en: %s; received on %s
lv: %s; saņemts uz %s

en: &%s help
lv: &%s palīdzība

en: &About %s...
lv: &Par %s...

en: &Activity
lv: &Aktivitāte

en: &Add project or account manager...
lv: &Pievienot projektu vai konta menedžeri...

en: &Add project...
lv: P&ievienot projektu...

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: &Clear Default
lv: Noņemt no&klusēto

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: &Close Window
lv: &Aizvērt logu

en: &Disk usage	Ctrl+Shift+D
lv: &Diska lietojums	 Ctrl+Shift+D

en: &Email address:
lv: &E-pasta adrese:

en: &File
lv: &Fails

en: &Finish
lv: &Beigt

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Next >
lv: &Nākamais >

en: &No, new user
lv: &Nē, jauns lietotājs

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
lv: P&aziņojumi	 Ctrl+Shift+N

en: &OK
lv: &Labi

en: &Options...
lv: &Opcijas...

en: &Password:
lv: &Parole:

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
lv: &Projekti	 Ctrl+Shift+P

en: &Quit %s
lv: &Beigt %s

en: &Run always
lv: &Izpildīt vienmēr

en: &Set Default
lv: Ie&statīt kā noklusēto

en: &Show only this project
lv: &Rādīt tikai šo projektu

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
lv: &Statistika	 Ctrl+Shift+S

en: &Suspend
lv: &Atlikt

en: &Synchronize with %s
lv: &Sinhronizēties ar %s

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
lv: &Uzdevumi	 Ctrl+Shift+T

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Username:
lv: L&ietotājvārds:

en: &View
lv: &Skats

en: &Yes, existing user
lv: &Jā, esošs lietotājs

en: '%s' does not contain a valid host name.
lv: '%s' nesatur derīgu datora vārdu.

en: '%s' does not contain a valid path.
lv: '%s' nesatur derīgu ceļu.

en: '%s' is already in the list.
lv: '%s' jau ir sarakstā.

en: '%s' is not an executable application.
lv: '%s' nav izpildāma lietojumprogramma.

en: (Automatic Detection)
lv: (Automātiska noteikšana)

en: (Unknown)
lv: (Nezināms)

en: (User Defined)
lv: (Lietotāja definēts)

en: (no restriction if equal)
lv: (bez ierobežojumiem, ja vienāds)

en: 1 day
lv: 1 dienu

en: 1 hour
lv: 1 stundu

en: 1 week
lv: 1 nedēļu

en: 6 hours
lv: 6 stundas

en: < &Back
lv: < &Atpakaļ

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
lv: Saite uz Einstein@Home problēmu un kļūdu ziņojumu dēli

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
lv: Nepieciešama restartēšana, lai pareizi palaistu BOINC.
    Lūdzu, restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz.

en: A&dvanced
lv: Pap&ildu

en: ATI GPU Supported
lv: ATI GPU ir atbalstīts

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
lv: Atteikties no darba pie šī uzdevuma. Jūs neiegūsiet kredītpunktus par nepabeigtu darbu.

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Abort File Transfer
lv: Pārtraukt faila pārsūtīšanu

en: Abort Transfer
lv: Pārtraukt pārsūtīšanu

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: Aborted by project
lv: Projekta pārtraukts

en: Aborted by user
lv: Lietotāja pārtraukts

en: Aborted: not started by deadline
lv: Pārtraukts: nav termiņa startēts

en: Aborting transfer...
lv: Pārtrauc pārsūtīšanu...

en: About %s
lv: Par %s

en: Account
lv: Konts

en: Account Manager &URL:
lv: Konta menedžera &URL:

en: Account manager not found
lv: Konta pārvaldnieks nav atrasts

en: Account manager preference
lv: Konta pārvaldnieka preferences

en: Account manager temporarily unavailable
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams

en: Account manager website
lv: Konta menedžera tīmekļa vietne

en: Account summary
lv: Konta kopsavilkums

en: Acknowledged
lv: Atzīts

en: Add Exclusive App
lv: Pievienot īpašu lietojumu

en: Add a project
lv: Pievienot projektu

en: Add an application to this list
lv: Pievienot lietojumu šim sarakstam

en: Add exclusive app
lv: Pievienot īpašu lietojumu

en: Add project
lv: Pievienot projektu

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Added via account manager
lv: Pievienots caur konta pārvaldnieku

en: Address:
lv: Adrese:

en: All
lv: Viss

en: Allow GPU work according to preferences
lv: Atļaut GPU darbu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Allow GPU work regardless of preferences
lv: Atļaut GPU darbu neskatoties uz preferencēm

en: Allow network activity according to preferences
lv: Lietot tīklu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Allow network activity regardless of preferences
lv: Atļaut lietot tīklu neskatoties uz preferencēm

en: Allow work according to preferences
lv: Atļaut darbu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Allow work regardless of preferences
lv: Atļaut darbu neskatoties uz preferencēm

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lv: Konts ar norādīto e-pasta adresi jau eksistē un tam ir savādāka
    parole nekā jūs ievadījāt.
    
    Lūdzu, apmeklējiet projekta tīmekļa vietni un sekojiet tur norādītajām instrukcijām.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lv: Konts ar norādīto e-pasta adresi jau eksistē un tam ir savādāka
    parole nekā jūs ievadījāt.
    
    Lūdzu, apmeklējiet projekta tīmekļa vietni un sekojiet tur norādītajām instrukcijām.

en: An error has occurred;
    check the Event Log for details.
    
    Click Finish to close.
lv: Notika kļūda;
    detaļas skatiet žurnālā.
    
    Noklikšķiniet Beigt, lai aizvērtu.

en: An internal server error has occurred.
lv: Atgadījās iekšēja servera kļūda.

en: An internal server error has occurred.
lv: Notika iekšēja servera kļūda.

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
lv: Cita %s instance jau ir startēta uz 
    šī datora.  Lūdzu, izvēlieties klientu, ko monitorēt.

en: Application
lv: Lietojums

en: Application names must end with '%s'
lv: Lietojumu vārdiem jābeidas ar '%s'

en: Applications to add
lv: Pievienojamie lietojumi

en: Are you already running %s?
lv: Vai jūs jau lietojat %s?

en: Are you already running this project?
lv: Vai jūs jau lietojat šo projektu?

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
lv: Vai tiešām vēlaties rādīt grafiku uz attālinātā datora?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunināt projektu '%s'?

en: Ask questions and report problems
lv: Jautājiet un nosūtiet problēmas

en: Authorization failed connecting to running client.
lv: Autorizācija neizdevās pievienojoties strādājošam klientam.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
lv: Autorizācija neizdevās pievienojoties strādājošam klientam.
    Pārliecinieties, ka startējat šo programmu un klientu no viena kataloga.

en: Autodetect
lv: Noteikt automātiski

en: BOINC Manager
lv: BOINC pārvaldnieks

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
lv: Operētājsistēma automātiski startēja BOINC pārvaldnieku

en: BOINC data directory
lv: BOINC datu katalogs

en: BOINC leaves at least this amount of disk space free (in Gigabytes)
lv: BOINC atstāj brīvu vietu diskā (Gigabaitos), vismaz

en: BOINC uses at most this percentage of total disk space
lv: Procentuāli no kopējas diska vietas BOINC lietos ne vairāk kā

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
lv: Berklijas atvērtā infrastruktūra tīklskaitļošanai

en: C&onfirm password:
lv: Par&ole atkārtoti:

en: CPU benchmarks in progress
lv: Izpilda CPU veiktspējas testu

en: CPU is busy
lv: CPU ir aizņemts

en: CPU time
lv: CPU laiks

en: CPU time at last checkpoint
lv: CPU laiks kopš pēdējā kontrolpunkta

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Categories:
lv: Kategorijas:

en: Check the email address and password, and try again.
lv: Pārbaudiet e-pasta adresi un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Check the username and password, and try again.
lv: Pārbaudiet lietotāja vārdu un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Choose a &password:
lv: Izvēlieties &paroli:

en: Choose a project
lv: Izvēlieties projektu

en: Choose an account manager
lv: Izvēlieties konta menedžeri

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click
lv: Noklišķināt

en: Click Finish to close.
lv: Noklikšķiniet Beigt, lai aizvērtu.

en: Close the %s window
lv: Aizvērt %s logu

en: Common questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Communicating with %s.
lv: Notiek sazināšanās ar %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
lv: Sazināšanās ar BOINC klientu.  Lūdzu, uzgaidiet ...

en: Communicating with project
    Please wait...
lv: Sazinās ar projektu
    Lūdzu, uzgaidiet...

en: Communicating with project.
lv: Sazinās ar projektu.

en: Communicating with server.
lv: Notiek sazināšanās ar serveri.

en: Communication deferred
lv: Komunikācija atlikta uz

en: Computation error
lv: Aprēķinu kļūda

en: Computer ID
lv: Datora ID

en: Computing &preferences...
lv: Skaitļošanas &preferences...

en: Computing allowed
lv: Skaitļošana atļauta

en: Computing is enabled
lv: Skaitļošana atļauta

en: Computing is suspended -
lv: Skaitļošana atlikta -

en: Configure computing preferences
lv: Konfigurēt skaitļošanas preferences

en: Configure display options and proxy settings
lv: Konfigurēt attēlošanas opcijas un proxy iestatījumus

en: Confirm before connecting to internet
lv: Apstiprināt pirms pievienoties Internet

en: Confirmation
lv: Apstiprināšana

en: Connect options
lv: Savienojuma opcijas

en: Connect to another computer running %s
lv: Pieslēgties citam datoram, kas izpilda %s

en: Connect via HTTP proxy server
lv: Pieslēgties caur HTTP proxy serveri

en: Connect via SOCKS proxy server
lv: Pieslēgties caur SOCKS proxy serveri

en: Connected
lv: Savienots

en: Connected to %s (%s)
lv: Pieslēdzās pie %s (%s)

en: Connecting to %s
lv: Pieslēdzas pie %s

en: Connecting to client
lv: Savienojas ar klientu

en: Connections
lv: Pieslēgumi

en: Copy &All
lv: Kopēt &visu

en: Copy &Selected
lv: Kopēt &atlasīto

en: Copy all messages
lv: Kopēt visus ziņojumus

en: Copy all the messages to the clipboard.
lv: Kopēt visus ziņojumus starpliktuvē.

en: Copy selected messages
lv: Kopēt atzīmētos ziņojumus

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
lv: Kopēt atlasītos ziņojumus starpliktuvē. Jūs varat atlasīt vairākas ziņas pieturot Shift vai komandas taustiņus, kamēr spiežat uz ziņojumiem.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
lv: Kopēt atlasītos ziņojumus starpliktuvē. Jūs varat atlasīt vairākas ziņas pieturot Shift vai Ctrl taustiņus, kamēr spiežat uz ziņojuma.

en: Copying all messages to the clipboard...
lv: Kopē visus ziņojumus starpliktuvē...

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
lv: Sarakstīties ar administratoriem un citiem lietotājiem Einstein@Home ziņojumu dēļos

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
lv: Sarakstīties ar citiem lietotājiem SETI@home ziņojumu dēļos

en: Credit
lv: Kredīts

en: Current status of the Einstein@Home server
lv: Einstein@Home servera pašreizējais statuss

en: Day-of-week override:
lv: Nedēļas dienās savādāk:

en: Default Connection:
lv: Noklusētais pieslēgums:

en: Device Profiles
lv: Iekārtu profili

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
lv: Iezvanpieejas un virtuālā privātā tīkla iestatījumi

en: Directory
lv: Katalogs

en: Directory containing the BOINC Client executable
lv: Katalogs, kas satur BOINC klienta izpildāmos failus

en: Disconnect when done
lv: Atvienoties, kad pabeigs

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Disk
lv: Disks

en: Disk usage
lv: Diska izlietojums

en: Display diagnostic messages.
lv: Parādīt diagnostikas ziņojumus.

en: Display disk usage
lv: Parādīt diska lietojumu

en: Display notices
lv: Parādīt paziņojumus

en: Display projects
lv: Parādīt projektus

en: Display statistics
lv: Parādīt statistiku

en: Display tasks
lv: Parādīt uzdevumus

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
lv: Parāda iziešanas dialoga logu, kad tiek izslēgts pārvaldnieks.

en: Display the simple graphical interface.
lv: Parādīt vienkāršu grafisko interfeisu.

en: Display transfers
lv: Parādīt pārsūtīšanu

en: Do all pending network communication
lv: Iniciēt visus nenokārtotos tīkla sakarus

en: Do network communication
lv: Iniciēt tīkla sakarus

en: Do you really want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

en: Do you really want to clear all local preferences?
    (This will not affect exclusive applications.)
lv: Vai tiešām vēlaties notīrīt visas lokālās preferences?
    (Tas neietekmēs īpašos lietojumus.)

en: Don't request more work
lv: Nepieprasīt vairāk darbu

en: Don't show this dialog again.
lv: Vairs nerādīt šo dialoga logu.

en: Don't use proxy for:
lv: Nelietot proxy priekš:

en: Download failed
lv: Lejupielāde neizdevās

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Duration correction factor
lv: Ilguma korekcijas faktors

en: E&xit
lv: I&ziet

en: E&xit %s
lv: I&ziet %s

en: Einstein status
lv: Einstein statuss

en: Elapsed Time
lv: Pavadītais laiks

en: Elapsed time
lv: Pavadītais laiks

en: Email address already in use
lv: E-pasta adrese jau ir lietošanā

en: Enable Manager exit dialog?
lv: Vai iespējot pārvaldnieka iziešanas dialogu?

en: Ended
lv: Pabeigts

en: Error: invalid state '%d'
lv: Kļūda: nederīgs stāvoklis '%d'

en: Estimated computation size
lv: Plānotais skaitļošanas izmērs

en: Estimated time remaining
lv: Plānotais atlikušais laiks

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
lv: Žurnāls...	 Ctrl+Shift+E

en: Every day between hours of
lv: Katru dienu starp stundām

en: Exit %s
lv: Iziet %s

en: Failed to add account manager
lv: Neizdevās pievienot konta pārvaldnieku

en: Failed to add project
lv: Neizdevās pievienot projektu

en: Failed to remove account manager
lv: Neizdevās noņemt konta pārvaldnieku

en: Failed to update account manager
lv: Neizdevās atjaunināt konta pārvaldnieku

en: File
lv: Fails

en: File downloads deferred for
lv: Faila lejupielāde atlikta uz

en: File uploads deferred for
lv: Failu augšupielāde atlikta uz

en: Find login information
lv: Atrast pieteikšanās informāciju

en: For advanced options, refer to
lv: Pēc papildu opcijām, skatīt

en: Forgot your password?
lv: Aizmirsāt jūsu paroli?

en: Fraction done
lv: Daļa pabeigta

en: Friday
lv: Piektdiena

en: GEO-600 project
lv: GEO-600 projekts

en: GPU computing is enabled
lv: GPU skaitļošana atļauta

en: GPU computing is suspended -
lv: GPU skaitļošana atlikta -

en: GPU missing,
lv: trūkst GPU,

en: GUI RPC port number
lv: Grafiskā lietotāja intefeisa RPC porta numurs

en: General
lv: Vispārējais

en: General options
lv: Vispārējas opcijas

en: Get current settings from %s
lv: Iegūt pašreizējos iestatījumus no %s

en: Get help for climateprediction.net
lv: Iegūt palīdzību par climateprediction.net

en: Get help with %s
lv: Saņemt palīdzību par %s

en: Gigabytes disk space
lv: Gigabaitu diska vietas

en: Gigabytes disk space free
lv: Brīva diska vieta gigabaitos

en: Global Statistics
lv: Globālā statistika

en: HTTP Proxy
lv: HTTP proxy

en: HTTP Proxy Server Configuration
lv: HTTP proxy servera konfigurācija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Host
lv: Hosts

en: Host Average
lv: Datora vidēji iegūtie kredītpunkti

en: Host Total
lv: Datora kopējie kredītpunkti

en: Host location
lv: Hosta atrašanās vieta

en: Host name or IP address
lv: Hosta vārds vai IP adrese

en: Host name:
lv: Hosta vārds:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
lv: Cik bieži lai BOINC jums atgādina par jauniem paziņojumiem?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
lv: Ja jūs vēl neesat reģistrēti ar šo konta menedžeri,
    lūdzu, izdariet to pirms turpināt.  Noklikšķiniet uz zemāk
    redzamo saiti, lai reģistrētos vai lai atgūtu aizmirsto paroli.

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
lv: Ja jūs pārtrauksiet lietot %s,
    Jūs paturēsiet visus jūsu esošos projektus,
    bet jums būs jāpārvalda projektus manuāli.
    
    Vai jūs vēlaties pārtraukt lietot %s?

en: In addition, maintain enough tasks for up to this many days
lv: Papildus, līdz pat cik dienām nodrošināt ar darbu

en: Info about your Team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Info about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
lv: Nederīga konta atslēga. Lūdzu, ievadiet derīgu konta atslēgu

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: KBytes/sec.
lv: KBaiti/sek.

en: LIGO project
lv: LIGO projekts

en: Language:
lv: Valoda:

en: Launch another %s
lv: Palaist citu %s

en: Launch another instance of %s...
lv: Palaist citu %s instanci...

en: Launching browser...
lv: Palaiž pārlūkprogrammu...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
lv: Uzzināt par projektiem izvietotiem World Community Grid

en: Leave applications in memory while suspended
lv: Atstāt lietojumus atmiņā, kamēr darbība atlikta

en: Leave at least
lv: Atstāt vismaz

en: Leave these blank if not needed
lv: Atstājiet laukus tukšus, ja nevajag

en: Licensing and copyright information.
lv: Licencēšanas un autortiesību informācija.

en: Local:
lv: Lokāls:

en: Login Failed.
lv: Pieteikšanās neizdevās.

en: Master URL
lv: Centrālais URL

en: Max additional work buffer
lv: Maks. papildu darba buferis

en: Maximum download rate
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums

en: Maximum upload rate
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums

en: Mbytes
lv: MBaiti

en: Memory usage
lv: Atmiņas izlietojums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message boards
lv: Ziņojumu dēļi

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Messages from server:
lv: Ziņas no servera:

en: Minimum work buffer
lv: Minimālais darbu buferis

en: Missing URL
lv: Iztrūkst URL

en: Missing application
lv: Trūkstošs lietojums

en: Mode view
lv: Režīma skats

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: My Grid
lv: Mans režģis

en: Name
lv: Uzdevums

en: Name of application to add?
lv: Pievienojamā lietojuma vārds?

en: Network activity always available
lv: &Tīkls vienmēr pieejams

en: Network activity based on preferences
lv: &Pieslēgties tīklam balstoties uz preferencēm

en: Network activity suspended
lv: Pi&eslēgums tīklam atlikts

en: Network communication failure
lv: Tīkla komunikāciju kļūda

en: Network is enabled
lv: Pi&eslēgums tīklam atļauts

en: Network is suspended -
lv: P&ieslēgums tīklam atlikts -

en: Network usage allowed
lv: Tīkla lietošana atļauta

en: New
lv: Jauns

en: News
lv: Jaunumi

en: No Internet connection
lv: Nav savienojuma ar Internet

en: Non CPU intensive
lv: CPU neintensitīvs

en: Not connected to a client.
lv: Nav savienots ar klientu.

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
lv: Netiek lietots: XCode 4.2 kļūdas apiešanai

en: Notice List
lv: Paziņojumu saraksts

en: Notice reminder interval:
lv: Paziņojuma atgādinājuma intervāls:

en: Now using account manager
lv: Tagad lieto kontu pārvaldnieku

en: Nvidia GPU Supported
lv: Nvidia GPU ir atbalstīts

en: OK
lv: Labi

en: On multiprocessor systems, use at most
lv: Multiprocesoru sistēmās lietot ne vairāk kā

en: Only after computer has been idle for
lv: Tikai pēc tam, kad dators bijis dīkstāvē

en: Open %s Web...
lv: Atvērt %s tīmekli...

en: Open %s...
lv: Atvērt %s...

en: Options
lv: Opcijas

en: Organization:
lv: Organizācija:

en: Other options
lv: Citas opcijas

en: Password
lv: Parole

en: Password:
lv: Parole:

en: Please connect to the Internet and try again.
lv: Lūdzu, pieslēdzieties pie Internet un mēģiniet vēlreiz.

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
lv: Lūdzu, lejupielādējiet un instalējiet CoRD lietojumu no http://cord.sourceforge.net

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
lv: Lūdzu, ievadiet jūsu konta informāciju
    (lai izveidotu kontu, apmeklējiet projekta web lapu)

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
lv: Lūdzu, norādiet URL.
    Piemēram:
    http://www.example.com/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
lv: Lūdzu, norādiet derīgu URL.
    Piemēram:
    http://boincprojekts.example.com

en: Please specify an account key to continue.
lv: Lūdzu, norādiet konta atslēgu, lai turpinātu.

en: Please wait...
lv: Lūdzu, uzgaidiet...

en: Port:
lv: Ports:

en: Process ID
lv: Precesa ID

en: Project
lv: Projekts

en: Project List
lv: Projektu saraksts

en: Project URL:
lv: Projekta URL:

en: Project Website
lv: Projekta tīmekļa vietne

en: Project added
lv: Projekts pievienots

en: Project details
lv: Projekta detaļas

en: Project not found
lv: Projekts nav atrasts

en: Project preference
lv: Projekta preferences

en: Project suspended by user
lv: Lietotājs atlika projektu

en: Project temporarily unavailable
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams

en: Project web pages
lv: Projekta web lapas

en: Projects
lv: Projekti

en: Projects:
lv: Projekti:

en: Properties of project
lv: Projekta īpašības

en: Properties of task
lv: Īpašības uzdevumam

en: Proxy configuration
lv: Proxy konfigurācija

en: Question
lv: Jautājums

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
lv: Lasīt detalizētu aprakstu par Einstein@Home ekrānsaudzētāju

en: Read local prefs file
lv: Lasīt vietējo preferenču failu

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
lv: Lasīt preferences no global_prefs_override.xml

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
lv: Skatīt Einstein@Home biežāk uzdoto jautājumu sarakstu

en: Ready to report
lv: Gatavs ziņošanai

en: Ready to start
lv: Gatavs sākt

en: Received
lv: Saņemts

en: Reconnecting to client.
lv: Atjauno saikni ar klientu.

en: Remember this decision and do not show this dialog.
lv: Atcerēties šo lēmumu un nerādīt vairs dialoga logu.

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove an application from this list
lv: Izņemt lietojumu no šī saraksta

en: Remove this computer from account manager control.
lv: Noņemt šo datoru no konta menedžera kontroles.

en: Remove when tasks done
lv: Noņemt, kad uzdevums pabeigts

en: Report deadline
lv: Termiņš

en: Report problems
lv: Ziņot par problēmām

en: Required files not found on the server.
lv: Uz servera nepieciešamie faili nav atrasti.

en: Research
lv: Pētniecība

en: Research area:
lv: Pētniecības zona:

en: Reset Project
lv: Atjaunināt projektu

en: Reset project
lv: Atjaunināt projektu

en: Resetting project...
lv: Atjaunina projektu...

en: Resource share
lv: Resursu daļa

en: Resources
lv: Resursi

en: Resume
lv: Atsākt

en: Resume GPU
lv: Atsākt GPU

en: Resuming project...
lv: Atsāk projektu...

en: Retrieving system state; please wait...
lv: Atjauno sistēmas stāvokli, lūdzu, uzgaidiet...

en: Retry Now
lv: Mēģināt tagad

en: Retrying transfer now...
lv: Mēģina pārsūtīt vēlreiz...

en: Run CPU &benchmarks
lv: Palaist CPU veiktspējas te&stu

en: Run Manager at login?
lv: Vai palast pārvaldnieku pie pieteikšanās?

en: Run based on &preferences
lv: Izpildīt balstoties uz &preferencēm

en: Run the BOINC Manager when you log on.
lv: Palaist BOINC pārvaldnieku, kad piesakaties sistēmā.

en: Running
lv: Izpildās

en: Running, high priority
lv: Izpildās, augsta prioritāte

en: Runs BOINC CPU benchmarks
lv: Palaiž etalonuzdevumu, lai noteiktu procesora veiktspēju

en: S&top using %s...
lv: Nelie&tot %s...

en: SOCKS Proxy
lv: SOCKS proxy

en: SOCKS Proxy Server Configuration
lv: SOCKS proxy servera konfigurācija

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Scheduler RPC deferred for
lv: Plānotāja RPC atlikts uz

en: Scheduler call in progress
lv: Izveic plānotāja pieprasījumu

en: Scheduler request pending
lv: Gaida plānotāja pieprasījuma rezultātu

en: Scheduling
lv: Plānošana

en: Scheduling priority
lv: Plānošanas prioritāte

en: Screensaver info
lv: Ekrānsaudzētāja informācija

en: Search for help in our help system
lv: Meklēt palīdzību mūsu palīdzības sistēmā

en: Select computer...
lv: &Izvēlieties datoru...

en: Server:
lv: Serveris:

en: Show all &messages
lv: Rādīt visus &ziņojumus

en: Show application graphics in a window.
lv: Rādīt lietojuma grafisko informāciju logā

en: Show graphics
lv: Rādīt grafisko informāciju

en: Show host average
lv: Rādīt datora vidējo

en: Show host total
lv: Rādīt datora kopējo

en: Show information about %s
lv: Parādīt informāciju par %s

en: Show information about BOINC and %s
lv: Parādīt informāciju par BOINC un %s

en: Show information about the %s
lv: Parādīt informāciju par %s

en: Show messages for all projects
lv: Rādīt ziņojumus visiem projektiem

en: Show only the messages for the selected project
lv: Rādīt ziņojumus tikai atlasītajiem projektiem

en: Show user average
lv: Rādīt lietotāja vidējo

en: Show user total
lv: Rādīt lietotāja kopējo

en: Shut down connected client...
lv: Slēgt pievienoto klientu...

en: Shut down the currently connected client
lv: Slēgt pašlaik pievienoto klientu

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
lv: &Vienāršais skats...	 Ctrl+Shift+V

en: Size
lv: Izmērs

en: Skip image file verification
lv: Izlaist attēla faila pārbaudi

en: Snooze
lv: Iesnaust

en: Snooze GPU
lv: Iesnaust GPU

en: Speed
lv: Ātrums

en: Starting client
lv: Startē klientu

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
lv: Startēt BOINC tā, lai rīkjoslas paziņojumu laukā būtu redzama tikai ikona

en: Startup BOINC with these optional arguments
lv: Startē BOINC ar šiem izvēles argumentiem

en: State
lv: Stāvoklis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Stop BOINC network activity
lv: Aptur BOINC tīkla aktivitātes

en: Stop GPU work regardless of preferences
lv: Pārstāt izpildīt GPU darbu neskatoties uz preferencēm

en: Stop running tasks when exiting the %s
lv: Apturēt izpildāmos uzdevumus, kad iziet no %s

en: Stop work regardless of preferences
lv: Aptur darbu neskatoties uz preferencēm

en: Summary statistics for World Community Grid
lv: Kopsavilkuma statistika par World Community Grid

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Supported systems:
lv: Atbalstītās sistēmas:

en: Suspend
lv: Atlikt

en: Suspend GPU
lv: Atlikt GPU

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
lv: Pārtraukt procesora un tīkla lietošanu, ja tiek lietotas šīs lietojumprogrammas:

en: Suspend work for this result.
lv: Atlikt šī uzdevuma izpildi

en: Suspended -
lv: Atlikts -

en: Suspended by user
lv: Lietotāja atlikts

en: Suspended via GUI
lv: Atlikts caur GUI

en: Suspending project...
lv: Atliek projektu...

en: Switch between applications every
lv: Pārslēgties starp lietojumiem katru

en: Task suspended by user
lv: Lietotājs atlika uzdevumu

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Tasks checkpoint to disk at most every
lv: Uzdevumi raksta kontropunktus uz diska ne vairāk kā katras

en: Team
lv: Komanda

en: Team name
lv: Komandas vārds

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
lv: %s klients neparedzēti izgāja 3 reizes pēdējo %d minūšu laikā.
    Vai vēlētos to restartēt vēlreiz?

en: The %s's default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the %s.
lv: %s noklusētā valoda tika izmainīta. Lai tā stātos spēkā ir jāpārstartē %s.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
lv: Jūsu norādītais URL nepieder BOINC-bāzētam konta
    pārvaldniekam.
    
    Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
lv: Jūsu norādītais URL nepieder BOINC-bāzētam projektam.
    
    Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: The home page of the GEO-600 project
lv: GEO-600 projekta mājas lapa

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
lv: Gravitācijas viļņu lāzerinterferometrijas observatorijas (LIGO projekta) mājas lapa

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
lv: Abas ievadītās paroles nesakrīt. Lūdzu, ievadiet tās no jauna.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
lv: Jūsu norādītā parole ir nepareiza, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: There are new notices - click to view.
lv: Ir jauni paziņojumi - klikšķināt, lai skatītu.

en: There are no notices at this time.
lv: Pašlaik nav jaunu paziņojumu

en: This dialog controls preferences for this computer only.
    Click OK to set preferences.
    Click Clear to restore web-based settings (except exclusive apps).
lv: Šis dialogs kontrolē preferences tikai šim datoram.
    Noklikšķiniet Labi, lai iestatītu preferences.
    Noklikšķināt Notīrīt, lai atjaunotu web-bāzētus iestatījumus (izņemot īpašos lietojumus).

en: This project has been successfully added.
lv: Šis projekts tapa veiksmīgi pievienots.

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
lv: Šis projekts šobrīd nepieņem jaunus kontus.
    Jūs varat tam pievienoties tikai tad, ja jums jau ir konts.

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
lv: Šim projektam var nebūt darba priekš jūsu tipa datora.  Vai jūs vēlaties to pievienot tik un tā?

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
lv: Tas izslēgs %s un tā uzdevumus līdz vai nu
    %s vai %s ekrānsaudzētājs tiks nostartēti no jauna.
    
    Vairākumā gadījumu labāk ir vienkārši aizvērt %s logu,
    nekā iziet no lietojumprogrammas; tas ļaus %s izpildīt
    uzdevumus laikos, kurus izvēlējāties jūsu preferencēs.

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Time
lv: Laiks

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
lv: Lai izvēlētos projektu noklikšķiniet uz tā vārda vai ierakstiet tā URL.

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
lv: Lai izvēlētos konta menedžeri, noklikšķiniet uz tā 
    vārda vai rakstiet tā URL zemāk.

en: To continue, click Next.
lv: Lai turpinātu nospiediet Nākamais.

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
lv: Pārsūtīša&na	 Ctrl+Shift+X

en: Transfer at most
lv: Pārsūtīt ne vairāk kā

en: Transfers
lv: Pārsūtīšana

en: Trickle-up pending
lv: Sūkties līdz

en: Try to maintain enough tasks to keep busy for this many days
lv: Dienu skaits uz cik censties nodrošināt ar darbu

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Update
lv: Aktualizēt

en: Update account manager
lv: Atjaunot konta menedžeri

en: Update completed.
lv: Atjaunošana pabeigta.

en: Update from %s completed.
lv: Atjaunošana no %s pabeigta.

en: Update your device settings
lv: Atjaunināt jūsu iekārtu iestatījumus

en: Updating charts...
lv: Aktualizē diagrammas...

en: Updating project...
lv: Aktualizē projektu...

en: Upload failed
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Use GPU always
lv: Vienmēr lietot GPU

en: Use GPU based on preferences
lv: &Lietot GPU balstoties uz preferencēm

en: Use GPU while computer is in use
lv: Lietot GPU kamēr dators ir lietošanā

en: Use account manager
lv: Lietot konta menedžeri

en: Use at most
lv: Lietot ne vairāk kā

en: User
lv: Lietotājs

en: User Average
lv: Lietotāja vidēji iegūtie kredītpunkti

en: User Name:
lv: Lietotāja vārds:

en: User Total
lv: Lietotāja kopā iegūtie kredītpunkti

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Username already in use
lv: Lietotājvārds jau tiek lietots

en: Validation Error
lv: Validācijas kļūda

en: Validation conflict
lv: Validācijas konflikts

en: Version:
lv: Versija:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt Einstein@Home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt SETI@Home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu Einstein@Home konta profilu un preferences

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu SETI@home konta profilu un preferences

en: View information about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: View your account information and credit totals
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu un kredītpunktiem

en: View your account information, credits, and trickles
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu, kredītpunktiem un starprezultātiem

en: View your last week (or more) of computational results and work
lv: Apskatīt (vismaz) pēdējās nedēļas skaitļošanas rezultātus un darbus

en: Virtual memory size
lv: Virtuālās atmiņas izmērs

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
lv: Brīvprātīgi pieteikties jebkuram vai visiem 30+ projektiem daudzās zinātnes sfērās

en: Waiting for memory
lv: Gaida atmiņu

en: Waiting for shared memory
lv: Gaida koplietojamo atmiņu

en: Waiting to run
lv: Gaida uz izpildi

en: We were not able to set up your account information
    automatically.
    
    Please click on the 'Find login information' link
    below to find out what to put in the email address and
    password fields.
lv: Mums neizdevās automātiski uzstādīt jūsu konta
    informāciju.
    
    Lūdzu, uzklikšķiniet uz 'Atrast pieteikšanās informāciju'
    saites, lai atrastu, ko rakstīt e-pasta adreses un paroles
    laukos.

en: Web site:
lv: Tīmekļa vietne:

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Welcome to %s!
lv: Laipni lūgti %s!

en: What language should BOINC use?
lv: Kādu valodu lai lieto BOINC?

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
lv: Kad jūs noklikšķināsiet Beigt jūsu pārlūkprogramma ies uz lapu,
    kur varēsiet norādīt jūsu konta vārdu un preferences.

en: While computer is in use
lv: Kamēr dators tiek lietots

en: While computer is on batteries
lv: Kamēr dators lieto akumulatoru

en: While processor usage is less than
lv: Kamēr procesora lietojums ir mazāks par

en: Working set size
lv: Darba kopuma izmērs

en: Workunit name
lv: Darba vienības vārds

en: You already added this project. Please choose a different project.
lv: Jūs jau esat pievienojuši šo projektu. Lūdzu, izvēlieties citu projektu.

en: You are now using %s to manage accounts.
lv: Tagad jūs lietojat %s, lai pārvaldītu kontus.

en: You are now using this account manager.
lv: Tagad jūs lietojat šo kontu pārvaldnieku.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    
    To run %s as this user, please:
      - reinstall %s answering "Yes" to the question about
         non-administrative users
     or
      - contact your administrator to add you to the 'boinc_master'
         user group.
lv: Pašlaik jūs neesat autorizēti pārvaldīt klientu.
    
    Lai palaistu %s kā šis lietotājs, lūdzu:
      - atkārtoti uzstādiet %s atbildot 'Jā' uz jautājumu par
         ne-administratīviem lietotājiem
     vai
      - sazinieties ar jūsu administratoru, lai pieliek jūs 'boinc_master'
         lietotāju grupai.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
lv: Pašlaik jūs neesat autorizēts pārvaldīt klientu.
    Lūdzu, sazinieties ar jūsu administratoru, lai pievieno jūs 'boinc_users' lokālai lietotāju grupai.

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
lv: Jūs pieprasījāt iziet no %s,
    kas atļauj redzēt un pārvaldīt
    uzdevumus, kas izpildās uz jūsu datora.
    
    Ja jūs vēlaties arī apturēt šos uzdevumus,
    tad izvēlieties no sekojošām opcijām:

en: Your account
lv: Jūsu konts

en: Your computers
lv: Jūsu datori

en: Your preferences
lv: Jūsu preferences

en: Your results
lv: Jūsu rezultāti

en: Your statistics and settings
lv: Jūsu statistika un iestatījumi

en: Your team
lv: Jūsu komanda

en: always
lv: vienmēr

en: an exclusive app is running
lv: strādā īpašais lietojums

en: and
lv: un

en: check box to specify hours for this day of week
lv: atzīmējiet, lai norādītu stundas šai nedēļas dienai

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
lv: atzīmējiet šo, ja vēlaties, ka šis dators izpilda darbu, kamēr jūs to lietojat

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
lv: atzīmējiet šo, ja vēlaties, ka šis dators izpilda darbu, kamēr strādā no akumulatora

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
lv: atzīmējiet šo, ja vēlaties, ka GPU veic darbu, pat tad, ja jūs lietojat datoru

en: check this if your Internet provider modifies image files
lv: atzīmējiet, ja jūsu Internet pakalpojumu sniedzējs modificē attēlu failus

en: clear all local preferences and close the dialog
lv: notīrīt visas lokālās preferences un aizvērt dialoga logu

en: climateprediction.net News
lv: climateprediction.net jaunumi

en: close the dialog without saving
lv: aizvērt dialoga logu nesaglabājot

en: computer is in use
lv: dators ir lietošanā

en: computer is not in use
lv: dators nav ielietots

en: days
lv: dienas

en: default
lv: noklusētais

en: disable BOINC security users and permissions
lv: Atslēgt BOINC drošības lietotāju un atļauju lietošanu

en: disk and memory usage
lv: diska un atmiņas izlietojums

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
lv: veikt darbu tikai, ja neesat lietojis datoru norādīto minūšu skaitu

en: every
lv: katras

en: exclusive applications
lv: īpašās lietojumprogrammas

en: if checked, BOINC hangs up when network usage is done
    (only relevant for dialup-connection)
lv: ja atzīmēts, BOINC beigs sarunu, kad beigsies tīkla lietošana
    (saistošs tikai iezvanpieejas savienojumam)

en: if checked, a confirmation dialog will be displayed before trying to connect to the Internet
lv: ja atzīmēts, pirms pieslēgties Internet tiks parādīts apstiprināšanas dialoga logs

en: if checked, suspended work units are left in memory
lv: ja atzīmēts, atliktie darbi tiek paturēti atmiņā

en: invalid float
lv: nederīgs peldošais

en: invalid input value detected
lv: noteikta nederīga ievadītā vērtība

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
lv: nederīgs laika intervāls, formāts ir SS:MM-SS:MM

en: invalid time, format is HH:MM
lv: nederīgs laiks, formāts ir SS:MM

en: minimum length %d
lv: minimālais garums %d

en: minutes
lv: minūtes

en: more...
lv: vairāk...

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
lv: atļautas vairākas BOINC pārvaldnieka instances

en: need disk space - check preferences
lv: vajag diska vietu - pārbaudīt preferences

en: network bandwidth limit exceeded
lv: pārsniegts tīkla joslas platuma limits

en: network usage
lv: tīkla lietojums

en: network usage start hour
lv: tīkla lietošanas sākumstunda

en: network usage stop hour
lv: tīkla lietošanas beigu stunda

en: never
lv: nekad

en: no
lv: nē

en: on batteries
lv: uz akumulatoriem

en: percent (0 means no restriction)
lv: procenti (0 nozīmē bez ierobežojumiem)

en: processor usage
lv: precesora lietojums

en: requested by operating system
lv: pieprasījums no operētājsistēmas

en: save all values and close the dialog
lv: saglabāt visas vērtības un aizvērt dialoga logu

en: seconds
lv: sekundes

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
lv: iestatīt ādiņu atkļūdošanas režīmā, lai atļautu ādiņu pārvaldnieka kļūdu paziņojumus

en: shows the preferences web page
lv: rāda preferenču web lapu

en: start work at this time
lv: startēt darbu šajā laikā

en: starting up
lv: startējas

en: stop work at this time
lv: apstādināt darbu šajā laikā

en: suspend work if processor usage exceeds this level
lv: atlikt darbu, ja procesora lietojums pārsniedz šo līmeni

en: the maximum disk space used by BOINC (in Gigabytes)
lv: maksimālais diska vietas apjoms, ko aizņem BOINC (Gigabaitos)

en: time of day
lv: dienas laiks

en: unknown reason
lv: nezināms iemesls

en: user request
lv: lietotāja pieprasījums

en: wxWidgets Version:
lv: wxWidgets versija:

en: yes
lv: jā
