BOINC Manager 6.x - en to pl translation catalogue (635 entries)

en:  (non-CPU-intensive)
pl:  (nie wykorzystujący intensywnie CPU)

en:  (project backoff:
pl: (oczekiwanie:

en: % CPU time
pl: % mocy obliczeniowej procesora

en: % of page file (swap space)
pl: % obszaru pliku wymiany

en: % of the processors
pl: % ogólnej liczby procesorów

en: % of total disk space
pl: % obszaru całego dysku

en: % when computer is idle
pl: % kiedy komputer nie jest w użyciu

en: % when computer is in use
pl: % kiedy komputer jest w użyciu

en: %d hr %d min %d sec
pl: %d godz %d min %d sek

en: %s &help
pl: %s - Pomoc on-line

en: %s &website
pl: &Strona główna Projektu %s

en: %s - Communication
pl: %s - Komunikacja

en: %s - Connection Error
pl: %s - Błąd połączenia

en: %s - Connection Failed
pl: %s - Połączenie nie powiodło się

en: %s - Connection Status
pl: %s - Status połączenia

en: %s - Daemon Start Failed
pl: %s - usługa nie została uruchomiona

en: %s - Event Log
pl: %s - Dziennik zdarzeń

en: %s - Exit Confirmation
pl: %s - Potwierdzenie zamknięcia aplikacji

en: %s - Language Selection
pl: %s - Wybór języka

en: %s - Network Status
pl: %s - Stan połączenia internetowego

en: %s - Preferences
pl: %s - Preferencje lokalne

en: %s - Select Computer
pl: %s - Wybierz komputer

en: %s - Shut down the current client...
pl: %s - Zamknij obecnie używanego klienta...

en: %s Notices
pl: %s Notatki

en: %s failed to connect to the Internet.
pl: %s'owi nie udało połączyć się z internetem.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
pl: %s nie udało się rozłączyć z internetem.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
pl: %s wykrył aktywne połączenie z internetem.
    Nastąpi próba aktualizacji wszystkich projektów
    oraz wznowienie wszystkich przerwanych transferów plików.

en: %s has successfully connected to the Internet.
pl: %s połączył się z internetem.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
pl: %s rozłączył się z internetem.

en: %s is connecting to the Internet.
pl: %s łączy się z internetem.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
pl: %s nie może połączyć się z klientem %s.
    Czy chcesz spróbować połączyć się ponownie?

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
pl: %s nie jest w stanie uruchomić usługi klienta %s.
    Otwórz aplet Panel Sterowania --> Narzędzia Administracyjne --> Usługi
    i uruchom usługę BOINC.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please start the daemon and try again.
pl: %s nie jest w stanie uruchomić klienta %s.
    Uruchom demona i spróbuj ponownie.

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
pl: %s nie jest obecnie podłączony do klienta %s.
    Użyj opcji z górnego menu: 'Zaawansowane\Wybierz komputer...' aby połączyć się z klientem %s.
    Aby podłączyć się do komputera lokalnego użyj nazwy 'localhost' jako nazwy komputera.

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
pl: %s chce nawiązać połączenie z siecią.
    Czy może to zrobić teraz?

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
pl: %s zamknie obecnie podłączonego klienta,
    i zapyta o nowego hosta do którego ma się podłączyć.

en: %s. Work done by %s: %0.2f
pl: %s. Wynik całkowity uczestnika %s: %0.2f

en: &%s help
pl: Strona %s'a

en: &About %s...
pl: &O %sze...

en: &Activity
pl: &Aktywność

en: &Cancel
pl: &Anuluj

en: &Clear Default
pl: &Usuń połączenie domyślne

en: &Close
pl: &Zamknij

en: &Close Window
pl: &Zamknij okno

en: &Disk usage	Ctrl+Shift+D
pl: &Dysk twardy	Ctrl+Shift+D

en: &Email address:
pl: Adres &e-mail:

en: &File
pl: &Plik

en: &Finish
pl: &Zakończ

en: &Help
pl: &Pomoc

en: &Next >
pl: &Dalej >

en: &Next project >
pl: &Następny projekt >

en: &No, new user
pl: &Nie, nowy uczestnik

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
pl: &Notatki	Ctrl+Shift+N

en: &Options...
pl: &Ustawienia...

en: &Password:
pl: &Hasło:

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
pl: &Projekty	Ctrl+Shift+P

en: &Quit %s
pl: Opuść %s

en: &Run always
pl: Zawsze &uruchomione

en: &Set Default
pl: Ustaw połączenie &domyślne

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
pl: &Statystyki	Ctrl+Shift+S

en: &Suspend
pl: &Wstrzymaj

en: &Synchronize with %s
pl: &Zsynchronizuj z %s

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
pl: &Zadania	Ctrl+Shift+T

en: &Tools
pl: &Opcje

en: &Username:
pl: &Login:

en: &View
pl: &Widok

en: &Yes, existing user
pl: &Tak, istniejący uczestnik

en: '%s' does not contain a valid host name.
pl: '%s' nie zawiera poprawnej nazwy hosta.

en: '%s' does not contain a valid path.
pl: '%s' nie zawiera poprawnej ścieżki.

en: (Automatic Detection)
pl: Wkrywanie automatyczne)

en: (Unknown)
pl: (Nieznany)

en: (User Defined)
pl: (Użytkownika)

en: (no restriction if equal)
pl: (równe wartości oznaczają brak ograniczeń)

en: 0 (Run Always)
pl: 0 (natychmiast)

en: < &Back
pl: < &Wstecz

en: < &Previous project
pl: < &Poprzedni projekt

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
pl: Link służący do zgłaszania problemów związanych z projektem Einstein@Home

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
pl: Aby BOINC działał poprawnie wymagane jest ponowne uruchomienie komputera.
    Wykonaj restart i spróbuj ponownie.

en: A&dvanced
pl: &Zaawansowane

en: ATI GPU Supported
pl: Obsługa GPU ATI

en: ATI GPU work fetch deferral interval
pl: Odstęp pomiędzy opóźnieniami przyporządkowania zadań dla procesora karty graficznej ATI

en: ATI GPU work fetch deferred for
pl: Przyporządkowanie zadań dla procesora karty graficznej ATI opóźnione o

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
pl: Przerwij przetwarzanie tego zadania. Nie otrzymasz za to zadanie punktów.

en: Abort
pl: Przerwij

en: Abort File Transfer
pl: Przerwij przesyłanie pliku

en: Abort Transfer
pl: Przerwij przesyłanie pliku

en: Abort task
pl: Przerwij zadanie

en: Aborted
pl: Przerwany

en: Aborted by project
pl: Przerwany przez serwer projektu

en: Aborted by user
pl: Przerwany przez użytkownika

en: Aborted: not started by deadline
pl: Usunięty: zbyt mało czasu na przetwarzanie zadania

en: Aborting result...
pl: Przerywanie zadania...

en: Aborting transfer...
pl: Przerywam przesyłanie...

en: About %s
pl: O %sze

en: Account
pl: Konto

en: Account Manager &URL:
pl: Adres &URL menadżera kont:

en: Account manager not found
pl: Menadżer kont nie został znaleziony

en: Account manager temporarily unavailable
pl: Menadżer kont jest czasowo niedostępny

en: Account manager website
pl: Strona internetowa menadżera kont

en: Account summary
pl: Dane dla konta

en: Acknowledged
pl: Zaraportowany

en: Additional work buffer
pl: dodatkowy zapas danych na

en: Address:
pl: Adres:

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
pl: Widok zaawansowany...	Ctrl+Shift+A

en: Allow GPU work according to preferences
pl: Przetwarzanie danych zgodnie z ograniczeniami wynikającymi z preferencji.

en: Allow GPU work regardless of preferences
pl: Przetwarzanie danych przy użyciu GPU bez względu na ograniczenia wynikające z preferencji.

en: Allow fetching new tasks for this project.
pl: Wznawia pobieranie nowych danych dla danego projektu.

en: Allow network activity according to preferences
pl: Sieć dostępna zgodnie z ograniczeniami wynikającymi z preferencji.

en: Allow network activity regardless of preferences
pl: Sieć zawsze dostępna bez względu na ograniczenia wynikające z Preferencji.

en: Allow new tasks
pl: Pobieraj nowe dane

en: Allow work according to preferences
pl: Przetwarzanie danych zgodnie z ograniczeniami wynikającymi z preferencji.

en: Allow work regardless of preferences
pl: Przetwarzanie danych bez względu na ograniczenia wynikające z preferencji.

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
pl: Konto z takim adresem e-mail już istnieje i ma inne hasło
    niż to które wprowadziłeś.
    
    Odwiedź stronę projektu i postepuj zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
pl: Konto z taką nazwą uzytkownika już istnieje i ma inne hasło
    niż to które wprowadziłeś.
    
    Odwiedź stronę projektu i postepuj zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

en: An internal server error has occurred.
pl: Nastąpił wewnętrzny błąd serwera.

en: An internal server error has occurred.
pl: Nastąpił wewnętrzny błąd serwera.

en: Anytime
pl: Zawsze

en: Application
pl: Aplikacja

en: Application:
pl: Aplikacja:

en: Are you already running %s?
pl: Czy uczestniczysz już w %s?

en: Are you already running this project?
pl: Czy uczestniczysz już w tym projekcie?

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz przerwać te zadania %d?

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz przerwać przesyłanie pliku '%s'?
    UWAGA: Przerwanie przesyłania spowoduje skasowanie pliku lub jego już pobranej części.
    Jeśli jest to plik z wynikami obliczeń, nie otrzymasz punktów za to zadanie.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz przerwać zadanie: '%s'?
    (Postęp: %s, Status: %s)
    Po przerwaniu zadania nie otrzymasz za nie punktów!

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz pokazać grafike na zdalnym komputerze?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz zrestartować projekt '%s'?

en: Ask questions and report problems
pl: Zadaj pytanie lub zgłoś problem

en: Authorization failed connecting to running client.
pl: Autoryzacja w trakcie podłączanie do uruchomionego klienta nie powiodła się.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
pl: Autoryzacja w trakcie podłączanie do uruchomionego klienta nie powiodła się.
    Upewnij się czy uruchamiasz ten program w tym samym katalogu, w którym znajduje się klient.

en: Autodetect
pl: Autodetekcja

en: Avg. work done
pl: Wynik bieżący

en: BOINC Manager
pl: Menadżer BOINC

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
pl: Menadżer BOINC został uruchomiony automatycznie przez system operacyjny

en: BOINC data directory
pl: Katalog danych BOINC

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
pl: BOINC nie mógł połączyć się z internetem.
    Najbardziej prawdopodobne przyczyny to:
    
    1) Problem z połączeniem. Sprawdź swoje połączenie sieciowe
    lub modemowe, następnie kliknij Wstecz aby spróbować ponownie.
    
    2) Firewall blokuje używanie sieci przez BOINC.
    Skonfiguruj swojego firewalla tak, aby zezwalał BOINC'owi
    na komunikację poprzez port 80, następnie kliknij Wstecz,
    aby spróbować ponownie.
    
    3) Używasz serwera Proxy.
    Kliknij Dalej, aby skonfigurować ustawienia proxy.

en: BOINC leaves at least this amount of disk space free (in Gigabytes)
pl: BOINC pozostawia co najmniej taki wolny obszar dysku twardego (w GB)

en: BOINC ownership or permissions are not set properly; please reinstall BOINC.
    (Error code %d)
pl: Ustawienia zabezpieczeń lub uprawnień dla BOINC są nieprawidłowe; zainstaluj ponownie BOINC.
    (Kod błędu %d)

en: BOINC uses at most this percentage of total disk space
pl: Maksymalny procent obszaru dysku, dostępny dla BOINC

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
pl: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
      Otwarta Platforma Obliczeń Rozproszonych BOINC

en: C&onfirm password:
pl: P&otwierdź hasło:

en: CPU time
pl: Czas pracy

en: CPU time at last checkpoint
pl: Czas przetwarzania dla ostatniego punktu przywracania

en: CPU work fetch deferral interval
pl: Odstęp pomiędzy opóźnieniami przyporządkowania zadań dla procesora

en: CPU work fetch deferred for
pl: Przyporządkowanie zadań dla procesora opóźnione o

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Change Research Applications at World Community Grid
pl: Zmień pobierane aplikacje World Commmunity Grid

en: Check the email address and password, and try again.
pl: Sprawdź adres e-mail oraz hasło i spróbuj ponownie.

en: Check the username and password, and try again.
pl: Sprawdź login oraz hasło i spróbuj ponownie.

en: Choose a &password:
pl: Podaj &hasło:

en: Choose a project
pl: Wybierz projekt

en: Choose an account manager
pl: Wybierz menedżera kont

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click
pl: Kliknij

en: Click 'Abort transfer' to delete the file from the transfer queue. This will prevent you from being granted credit for this result.
pl: Naciśnięcie przycisku 'Przerwij przesyłanie pliku' spowoduje przerwanie transferu odsyłanego lub pobieranego pliku. Jeśli jest to odsyłany plik z wynikami obliczeń, nie otrzymasz punktów za to zadanie.

en: Click 'Retry now' to transfer the file now
pl: Naciśnięcie przycisku 'Próbuj ponownie' spowoduje podjęcie próby ponownego odesłania lub pobrania pliku.

en: Click Finish to close.
pl: Nacisnij 'Zakończ' aby zamknąć to okno.

en: Click to show project graphics
pl: Kliknij aby pokazać grafikę projektu

en: Close
pl: &Zamknij

en: Close the %s window
pl: Zamknij okno %s

en: Commands
pl: Polecenia

en: Common questions
pl: FAQ

en: Communicating with %s.
pl: Trwa łączenie z %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
pl: Nawiązywanie połączenia z klientem BOINC... Proszę czekać...

en: Communicating with project
    Please wait...
pl: Łączenie się z serwerem projektu
    Proszę czekać...

en: Communicating with project.
pl: Trwa wymiana informacji z serwerem.

en: Communicating with server.
pl: Trwa wymiana informacji z serwerem.

en: Communication deferred
pl: Ponowna próba połączenia za:

en: Computation error
pl: Błąd

en: Computer ID
pl: Identyfikator komputera

en: Computing &preferences...
pl: &Preferencje lokalne...

en: Computing allowed
pl: Przetwarzanie dozwolone:

en: Configure computing preferences
pl: Konfiguracja preferencji lokalnych

en: Confirm before connecting to internet
pl:  potwierdź przed połączeniem z siecią

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Connect about every
pl: łącz się z siecią co

en: Connect options
pl: Opcje połączenia sieciowego:

en: Connect to another computer running %s
pl: Połącz z innym komputerem używającym %s

en: Connect to internet only between:
pl: Łącz się z internetem tylko pomiędzy:

en: Connect via HTTP proxy server
pl: Połącz za pośrednictwem serwera HTTP Proxy

en: Connect via SOCKS proxy server
pl: Połącz za pośrednictwem serwera SOCKS Proxy

en: Connected
pl: Połączony

en: Connected to %s (%s)
pl: Połączony z %s (%s)

en: Connecting to %s
pl: Łączę z %s

en: Connections
pl: Połączenia

en: Copy all messages
pl: Kopiuj wszystkie wiadomości

en: Copy all the messages to the clipboard.
pl: Kopiuje wszystkie wiadomości do schowka.

en: Copy selected messages
pl: Kopiuj wybrane wiadomości

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
pl: Kopiuje wybrane wiadomości do schowka. Możesz wybrać kilka wiadomości, używając klawiszy Shift oraz Ctrl.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
pl: Kopiuje wybrane wiadomości do schowka. Możesz wybrać kilka wiadomości, używając klawiszy Shift oraz Ctrl.

en: Copying all messages to the clipboard...
pl: Kopiowanie wszystkich wiadomości do schowka...

en: Copying selected messages to the clipboard...
pl: Kopiowanie wybranych wiadomości do schowka...

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
pl: Porozmawiaj z innymi uczestnikami projektu Einstein@Home

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
pl: Wymień informacje z innymi użytkownikami forum SETI@home

en: Credit
pl: Punktacja

en: Current status of the Einstein@Home server
pl: Obecny status serwerów Einstein@Home

en: Day-of-week override:
pl: Dodatkowe warunki dla dni tygodnia:

en: Default Connection:
pl: Domyślne połączenie:

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
pl: Usuwa wszystkie pliki związane z danym projektem i pobiera nową porcję danych do przetwarzania. Użyj wcześniej funkcji: 'Zaktualizuj' dla danego projektu.

en: Device Profiles
pl: Profile sprzętowe

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
pl: Ustawienia połączenia modemowego oraz VPN

en: Directory
pl: Katalog

en: Directory containing the BOINC Client executable
pl: Katalog zawierający plik wykonywalny klienta BOINC

en: Disconnect when done
pl:  rozłącz z siecią po zakończeniu

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Disk
pl: Dysk twardy

en: Disk usage
pl: Użycie dysku:

en: Disk usage by BOINC projects
pl: Użycie dysku przez projekty BOINC:

en: Display diagnostic messages.
pl: Pokaż informacje diagnostyczne.

en: Display disk usage
pl: Pokaż kartę dysk twardy

en: Display notices
pl: Pokaż notatki

en: Display projects
pl: Wyświetl projekty

en: Display statistics
pl: Pokaż kartę statystyki

en: Display tasks
pl: Wyświetl zadania

en: Display the advanced (accessible) graphical interface.
pl: Pokaż zaawansowany interfejs graficzny.

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
pl: Pokazuje okno dialogowe podczas zamykania Menadżera BOINC.

en: Display the simple graphical interface.
pl: Przełącz do widoku uproszczonego.

en: Display transfers
pl: Pokaż kartę przesyłanie

en: Do all pending network communication
pl: Odsyłanie zakończonych zadań, pobieranie aktualnych stanów punktów i ewentualnie pobieranie kolejnych zadań do przetwarzania.

en: Do network communication
pl: &Ponów próby połączeń

en: Do work after idle for:
pl: Przetwarzanie danych tylko po bezczynności przez:

en: Do work only between:
pl: Przetwarzaj dane tylko pomiędzy:

en: Do work while on battery?
pl: Przetwarzanie danych podczas zasilania z baterii?

en: Do you really want to cancel?
pl: Czy na pewno chcesz anulować?

en: Don't fetch ATI GPU tasks
pl: Nie pobieraj nowych danych dla GPU ATI

en: Don't fetch CPU tasks
pl: Nie pobieraj nowych danych

en: Don't fetch NVIDIA GPU tasks
pl: Nie pobieraj danych dla GPU NVIDIA

en: Don't fetch new tasks for this project.
pl: Wstrzymuje pobieranie nowych danych dla danego projektu.

en: Don't get new tasks for this project.
pl: Nie pobieraj nowych zadań do przetwarzania w tym projekcie.

en: Don't request more work
pl: Nie żądaj nowych zadań

en: Don't show this dialog again.
pl: Nie pokazuj tego okna dialogowego w przyszłości.

en: Don't use proxy for:
pl: Nie używaj serwera proxy dla:

en: Download failed
pl: Pobieranie nie powiodło się

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Downloading work from the server.
pl: Pobieranie danych z serwera.

en: Duration correction factor
pl: Korekcja czasu przetwarzania

en: E&xit
pl: &Zamknij

en: E&xit %s
pl: Zamknij %s

en: Einstein status
pl: Status Einstein@Home

en: Elapsed
pl: Upłynęło

en: Elapsed Time
pl: Czas trwania

en: Elapsed Time:
pl: Czas trwania

en: Elapsed time
pl: Czas pracy

en: Email address already in use
pl: Ten adres e-mail jest już używany dla innego konta

en: Enable Manager exit dialog?
pl: Wyświetlać okno dialogowe przy zamykaniu Menadżera BOINC?

en: Ended
pl: Zakończony

en: Error: invalid state '%d'
pl: Błąd: niepoprawny status '%d'

en: Estimated time remaining
pl: Szacowany pozostały czas

en: Every day between hours of
pl: każdego dnia pomiędzy godzinami

en: Exit %s
pl: Zamknij %s

en: Failed to remove account manager
pl: Nie udało się usunąć menadżera kont

en: Failed to update account manager
pl: Nie udało się zaktualizować menadżera kont

en: File
pl: Plik

en: File downloads deferred for
pl: Transfer pliku wstrzymany na

en: File uploads deferred for
pl: Odsyłanie wyniku wstrzymane na

en: Filtering messages...
pl: Filtrowanie wiadomości...

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Fraction done
pl: Część wykonana

en: Friday
pl: Piątek

en: GEO-600 project
pl: Projekt GEO-600

en: GPU missing,
pl: Brak dostępnego GPU,

en: General
pl: Ogólne

en: General options
pl: Opcje ogólne:

en: Get current settings from %s
pl: Pobierz aktualne ustawienia z %s

en: Get help for climateprediction.net
pl: Pomoc dla projektu climeteprediction.net

en: Gigabytes disk space
pl: GB obszaru dysku

en: Gigabytes disk space free
pl: GB wolnego obszaru dysku

en: Global Statistics
pl: Statystyki globalne

en: HTTP Proxy
pl: Serwer HTTP Proxy

en: HTTP Proxy Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera HTTP Proxy

en: HTTP proxy
pl: Serwer HTTP Proxy

en: Help
pl: Pomoc

en: Host
pl: Komputer

en: Host Average
pl: Bieżące statystyki komputera

en: Host Total
pl: Całkowite statystyki komputera

en: Host name:
pl: Nazwa komputera:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
pl: Jak często Menadżer BOINC powinnien przypominać o konieczności nawiązania połączenia z siecią?

en: I agree to the terms of use.
pl: Zgadzam się z zasadami użytkowania.

en: I do not agree with the terms of use.
pl: Nie zgadzam się z zasadami użytkowania.

en: Identify your account
pl: Identyfikacja twojego konta

en: If possible, add projects at the
    %s web site.
    
    Projects added via this wizard will not be
    listed on or managed via %s.
pl: Jeśli jest to możliwe, dodawaj projekty przy użyciu
    strony %s.
    
    Projekty dodane przy użyciu tego kreatora
    nie będą widoczne oraz zarządzane przez %s.

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
pl: Jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze przy użyciu menadżera kont
     zrób to przed przejściem dalej. Kliknij poniższy link
     aby się zarejestrować albo odzyskać zapomniane hasło.

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
pl: Jeśli przestaniesz używać %s,
    nadal zachowasz konta we wszystkich projektach, w których uczestniczysz,
    ale będziesz zmuszony zarządzać tym kontami ręcznie.
    
    Czy chcesz przestać używać %s?

en: Info about your Team
pl: Informacje o twoim zespole

en: Info about your team
pl: Informacje o twoim zespole

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
pl: Niprawidłowy klucz; podaj prawidłowy klucz

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Invalid email address; please enter a valid email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail; wprowadź prawidłowy adres

en: KBytes/sec.
pl: KB/s

en: LIGO project
pl: Projekt LIGO

en: Language:
pl: Język:

en: Last update: %.0f days ago
pl: Ostatnia aktualizacja: %.0f dni temu

en: Launching browser...
pl: Otwieranie okna przeglądarki...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
pl: Zdobądź wiadomości o projektach funkcjonujących na World Community Grid

en: Leave at least
pl: pozostaw nie mniej niż

en: Leave these blank if not needed
pl: Podaj tylko w razie potrzeby

en: Licensing and copyright information.
pl: Informacje dotyczące licencji oraz praw autorskich.

en: Local:
pl: Lokalny:

en: Login Failed.
pl: Logowanie nie powiodło się.

en: Master URL
pl: Główny adres URL

en: Maximum download rate
pl: maks. szybkość pobierania

en: Maximum upload rate
pl: maks. szybkość wysyłania

en: Memory usage
pl: Użycie pamięci:

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message boards
pl: Forum

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Messages from server:
pl: Wiadomości przesłane przez serwer:

en: Missing URL
pl: Brak adresu URL

en: Mode view
pl: Rodzaj widoku

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Multicore CPU Supported
pl: Obsługa wielordzeniowych CPU

en: My Grid
pl: Moje WCG

en: My Projects:
pl: Moje Projekty:

en: NVIDIA GPU work fetch deferral interval
pl: Odstęp pomiędzy opóźnieniami przyporządkowania zadań dla procesora karty graficznej nVidia

en: NVIDIA GPU work fetch deferred for
pl: Przyporządkowanie zadań dla procesora karty graficznej nVidia opóźnione o

en: Name
pl: Nazwa

en: Network activity always available
pl: &Sieć zawsze dostępna

en: Network activity based on preferences
pl: Dostęp do sieci zgodnie z &preferencjami

en: Network activity suspended
pl: &Zablokuj dostęp do sieci

en: Network communication failure
pl: Błąd komunikacji sieciowej

en: Network usage allowed
pl: Dostęp do sieci:

en: New
pl: Pobierany

en: New page appended. Index = %i
pl: Nowa strona dodana. Indeks = %i

en: New page inserted. Index = %i
pl: Nowa strona wprowadzona. Indeks = %i

en: News
pl: Wiadomości

en: No Internet connection
pl: Brak dostępnego połączenia sieciowego

en: No new tasks
pl: Nie pobieraj danych

en: No work available to process
pl: Brak dostępnych do przetwarzania danych

en: Non CPU intensive
pl: Nie wykorzystujący aktywnie procesora

en: Not connected to a client.
pl: Nie połączony z klientem BOINC.

en: Notices
pl: Notatki

en: Nvidia GPU Supported
pl: Obsługa GPU nVidia

en: Old Page Index = %i
pl: Indeks starej strony = %i

en: On multiprocessor systems, use at most
pl: w systemach wieloprocesorowych, używaj nie więcej niż

en: OnDropTarget: index by HitTest = %i
pl: Co to za dziwo??: Gdzie to się pokazuje?? = %i

en: One project
pl: Pojedynczy projekt

en: Only after computer has been idle for
pl: tylko kiedy komputer pozostaje nieużywany przez nie mniej niż

en: Open %s Web...
pl: Otwiera %s URL...

en: Open %s...
pl: Otwórz %s'a...

en: Open a window to set your preferences
pl: Otwórz okno Preferencji

en: Open a window to view messages
pl: Otwórz okno Wiadomości

en: Other options
pl: Inne opcje:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paused
pl: Wstrzymany

en: Paused: Application start delayed
pl: Wstrzymany: opóźnione uruchomienie aplikacji

en: Paused: Benchmarks running
pl: Wstrzymany: pomiar wydajności

en: Paused: Computer on battery
pl: Wstrzymany: zasilanie z baterii

en: Paused: Other work running
pl: Wstrzymany: przetwarzanie innego zadania

en: Paused: Time of Day
pl: Wstrzymany: określona pora dnia

en: Paused: User active
pl: Wstrzymany: użytkownik jest aktywny

en: Pie Ctrl
pl: Legenda

en: Please connect to the Internet and try again.
pl: Połącz się z internetem i spróbuj ponownie.

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
pl: Wprowadź informacje dotyczące twojego konta.
    (aby utworzyć konto odwiedź stronę internetową projektu)

en: Please read the following terms of use:
pl: Zapoznaj się z następującymi zasadami użytkowania:

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
pl: Podaj adres URL.
    Na przykład:
    http://www.example.com

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
pl: Podaj prawidłowy adres URL.
    Na przykład:
    http://boincproject.example.com

en: Please specify an account key to continue.
pl: Podaj klucz aby kontynuować.

en: Please specify an email address
pl: Podaj adres e-mail

en: Please wait...
pl: Czekaj...

en: Process ID
pl: Identyfikator procesu

en: Processing Suspended.
pl: Przetwarzanie wstrzymane.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
pl: Przetwarzanie wstrzymane: pomiar wydajności komputera.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
pl: Przetwarzanie wstrzymane: zasilanie z baterii.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
pl: Przetwarzanie wstrzymane: warunek dla pory dnia.

en: Processing Suspended:  User Active.
pl: Przetwarzanie wstrzymane: komputer w użyciu.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
pl: Przetwarzanie wstrzymane: użytkownik wstrzymał zadanie.

en: Progress
pl: Postęp

en: Project
pl: Projekt

en: Project Website
pl: Strony Projektu

en: Project not found
pl: Projekt nie został odnaleziony

en: Project preference
pl: Preferencje

en: Project suspended by user
pl: Projekt wstrzymany przez użytkownika

en: Project temporarily unavailable
pl: Projekt tymczasowo niedostępny

en: Projects
pl: Projekty

en: Properties
pl: Właściwości

en: Properties of project
pl: Właściwości projektu

en: Properties of task
pl: Właściwości zadania

en: Proxy configuration
pl: Konfiguracja proxy

en: Question
pl: Pytanie

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
pl: Przeczytaj dokładną instrukcję dotyczącą wygaszacza Einstein@Home

en: Read config file
pl: Wczytaj plik konfiguracyjny

en: Read configuration info from cc_config.xml
pl: Wczytywanie informacji zawartych w pliku konfiguracyjnym: cc_config.xml.

en: Read local prefs file
pl: Wczytaj plik preferencji lokalnych

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
pl: Wczytywanie informacji zawartych w pliku preferencji lokalnych: global_prefs_override.xml.

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
pl: Przeczytaj FAQ projektu Einstein@Home

en: Ready to report
pl: Odesłany

en: Ready to start
pl: Oczekujący

en: Received
pl: Odebrane

en: Reconnecting to client.
pl: Ponownie łączę się z klientem.

en: Remember this decision and do not show this dialog.
pl: Pamiętaj tę decyzję i nie pokazuj tego okna w przyszłości.

en: Remove Project
pl: Usuń Projekt

en: Remove this computer from account manager control.
pl: Odłącz klienta od menadżera kont.

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
pl: Przesyła informacje o zakończonych obliczeniach oraz aktualizuje preferencje i wyniki dla danego projektu.

en: Report deadline
pl: Termin zaraportowania

en: Report problems
pl: Zgłoś problem

en: Required files not found on the server.
pl: Potrzebnych plików nie ma na serwerze.

en: Research
pl: Projekty / Badania

en: Reset Project
pl: Zrestartuj projekt

en: Reset project
pl: Zrestartuj projekt

en: Resetting project...
pl: Restartowanie projektu...

en: Resource share
pl: Przydział zasobów

en: Resources
pl: Zasoby

en: Resume
pl: Wznów

en: Resume activity
pl: Wznów aktywność

en: Resume tasks for this project.
pl: Wznów zadania przetwarzane w tym projekcie.

en: Resume work for this task.
pl: Wznów to zadanie.

en: Resuming project...
pl: Wznawianie projektu...

en: Resuming task...
pl: Wznawianie zadania...

en: Retrieving current status
pl: Sprawdzam bieżący status

en: Retrieving current status.
pl: Sprawdzam bieżący status.

en: Retrieving system state; please wait...
pl: Sprawdzam stan systemu; proszę czekać...

en: Retry Now
pl: Próbuj ponownie

en: Retrying transfer now...
pl: Ponawianie próby przesłania...

en: Run CPU &benchmarks
pl: Uruchom miernik &wydajności

en: Run Manager at login?
pl: Uruchamiać Menadżera BOINC przy logowaniu?

en: Run based on &preferences
pl: Uruchamianie zgodnie z pre&ferencjami

en: Run the BOINC Manager when you log on.
pl: Menadżer BOINC jest uruchamiany przy logowaniu.

en: Running
pl: Przetwarzany

en: Running, high priority
pl: Przetwarzany, wysoki priorytet

en: Runs BOINC CPU benchmarks
pl: Uruchomienie miernika wydajności systemu.

en: S&top using %s...
pl: &Zatrzymaj używanie %s

en: SOCKS Proxy
pl: Serwer SOCKS Proxy

en: SOCKS Proxy Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera SOCKS Proxy

en: SOCKS proxy
pl: Serwer SOCKS Proxy

en: Saturday
pl: Sobota

en: Scheduler RPC deferred for
pl: Wywołanie serwera projektu opóźnione o

en: Scheduler call in progress
pl: Trwa nawiązywanie połączenia z serwerem projektu

en: Scheduler request in progress
pl: Trwa nawiązywanie połączenia z serwerem projektu

en: Scheduler request pending
pl: Oczekiwanie na połączenie z serwerem projektu

en: Scheduling
pl: Planowanie

en: Screensaver info
pl: Informacje o wygaszaczu

en: Search for help in our help system
pl: Szukaj informacji w naszym systemie pomocy

en: Select computer...
pl: Wybierz komputer...

en: Server:
pl: Serwer:

en: Show active tasks
pl: Pokaż aktywne zadania

en: Show all messages
pl: Pokaż wszystkie wiadomości

en: Show all projects, one chart per project
pl: Pokazuje wykresy dla wszystkich projektów.

en: Show all tasks
pl: Pokaż wszystkie zadania

en: Show all tasks.
pl: Wyświetla wszystkie zadania.

en: Show application graphics in a window.
pl: Pokaż grafikę aplikacji w oknie.

en: Show average credit for host
pl: Pokazuje bieżące statystyki komputera.

en: Show average credit for user
pl: Pokazuje bieżące statystyki uczestnika.

en: Show chart for next project
pl: Pokazuje wykres dla następnego projektu.

en: Show chart for previous project
pl: Pokazuje wykres dla poprzedniego projektu.

en: Show graphics
pl: Pokaż grafikę

en: Show host average
pl: Bieżące wyniki komputera

en: Show host total
pl: Całkowite wyniki komputera

en: Show information about %s
pl: Informacje on-line na temat %s'a.

en: Show information about BOINC and %s
pl: Strona główna Projektu BOINC oraz %s'a.

en: Show information about the %s
pl: Strona dotycząca %s'a.

en: Show messages for all projects
pl: Pokazuje wiadomości dotyczące wszystkich projektów.

en: Show messages for all projects.
pl: Pokazuje wiadomości dotyczące wszystkich projektów.

en: Show one chart with all projects
pl: Pokazuje wspólny wykres dla wszystkich projektów.

en: Show one chart with selected project
pl: Pokazuje wykres dla wybranego projektu.

en: Show only active tasks.
pl: Wyświetla wyłącznie aktywne zadania.

en: Show only the messages for the selected project
pl: Pokazuje wiadomości związane tylko z wybranym projektem.

en: Show only the messages for the selected project.
pl: Pokazuje wiadomości związane tylko z wybranym projektem.

en: Show only this project
pl: Pokaż tylko ten projekt

en: Show project details.
pl: Pokazuje szczegóły projektu.

en: Show task details.
pl: Pokazuje szczegóły zadania.

en: Show total credit for host
pl: Pokazuje całkowite statystyki komputera.

en: Show total credit for user
pl: Pokazuje całkowite statystyki uczestnika.

en: Show user average
pl: Bieżące wyniki uczestnika

en: Show user total
pl: Całkowite wyniki uczestnika

en: Showing graphics for task...
pl: Wyświetlanie grafiki dla zadania...

en: Shut down connected client...
pl: Zamknij podłączonego klienta...

en: Shut down the currently connected client
pl: Zamyka obecnie podłączonego klienta BOINC.

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
pl: Widok uproszczony...	Ctrl+Shift+V

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skin
pl: Skórka

en: Snooze
pl: Wstrzymaj aktywność na 1 godzinę

en: Snooze GPU
pl: Wstrzymaj używanie GPU

en: Speed
pl: Szybkość

en: Starting client
pl: Uruchamianie klienta

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
pl: Uruchom BOINC tak aby tylko ikona w tray'u była widoczna

en: Startup BOINC with these optional arguments
pl: Uruchom BOINC z dodatkowymi przełącznikami

en: State
pl: Stan

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Stop BOINC network activity
pl: Sieć niedostępna dla BOINC.

en: Stop GPU work regardless of preferences
pl: Wstrzymanie przetwarzania danych przez GPU bez względu na ustawienia preferencji.

en: Stop all activity
pl: Wstrzymaj aktywność

en: Stop work regardless of preferences
pl: Wstrzymanie przetwarzania danych.

en: Summary statistics for World Community Grid
pl: Sumaryczne statystyki dla World Community Grid

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Suspend
pl: Wstrzymaj

en: Suspend GPU
pl: Wstrzymaj używanie GPU

en: Suspend tasks for this project.
pl: Wstrzymuje przetwarzanie zadań dla danego projektu.

en: Suspend work for this result.
pl: Wstrzymuje przetwarzanie tego zadania.

en: Suspend work for this task.
pl: Wstrzymaj to zadanie.

en: Suspended by user
pl: Projekt wstrzymany przez użytkownika

en: Suspended via GUI
pl: Wstrzymany za pośrednictwem interfejsu graficznego

en: Suspending project...
pl: Wstrzymywanie projektu...

en: Suspending task...
pl: Wstrzymywanie zadania...

en: Switch between applications every
pl: przełączaj się pomiędzy aplikacjami projektów co

en: Switch to the BOINC advanced view
pl: Przełącz do widoku zaawansowanego Menadżera BOINC

en: Synchronize projects with account manager system
pl: Zsynchronizuj projekty z bazą danych menadżera kont

en: Task suspended by user
pl: Wstrzymany

en: Tasks
pl: Zadania

en: Tasks checkpoint to disk at most every
pl: zapisywanie na dysku co

en: Team
pl: Zespół

en: Team name
pl: Nazwa zespołu

en: Telling project to allow additional task downloads...
pl: Przekazywanie projektowi aby wznowił przydzielanie dodatkowych zadań...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
pl: Przekazywanie projektowi aby wstrzymał przydzielanie nowych zadań...

en: Terms of Use
pl: Zasady użytkowania

en: The %s's default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the %s.
pl: Domyślny język dla %s'a został zmieniony. Aby zmiany odniosły skutek zrestartuj %s'a.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
pl: Wprowadzony adres URL nie jest adresem Menadżera kont BOINC.
    
    Sprawdź adres URL i spróbuj podać go ponownie.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
pl: Adres który wprowadziłeś nie jest adresem żadnego z projektów BOINC.
    
    Sprawdź adres i spróbuj ponownie.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
pl: Ten menadżer kont jest tymczasowo niedostępny.
    
    Spróbuj ponownie później.

en: The home page of the GEO-600 project
pl: Strona domowa projektu GEO-600

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
pl: Strona domowa projektu LIGO

en: The minimum password length for this account manager is %d. Please enter a different password.
pl: Minimalna długość hasła wynosi dla tego menadżera kont %d. Wprowadź inne hasło.

en: The minimum password length for this project is %d. Please enter a different password.
pl: Minimalna długość hasła wynosi dla tego projektu %d. Wprowadź inne hasło.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
pl: Wprowadzone hasła nie są identyczne. Wprowadź je poprawnie ponownie.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
pl: Wprowadziłeś niepoprawne hasło, spróbuj ponownie.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
pl: Ten projekt jest tymczasowo niedostepny.
    
    Spróbuj ponownie później.

en: This panel contains graphs showing user totals for projects
pl: Ten panel zawiera wykresy pokazujące całkowite wyniki uczestnika w projektach

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time
pl: Czas

en: Time Remaining:
pl: Do końca:

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
pl: Aby wybrać projekt kliknij jego nazwę albo wpisz jego adres URL poniżej.

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
pl: Aby wybrać menedżera kont kliknij jego nazwę, albo 
     wpisz jego adres URL poniżej.

en: To continue, click Next.
pl: Naciśnij 'Dalej' aby kontynuować.

en: Total disk usage
pl: Całkowite użycie dysku twardego:

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
pl: Przesyła&nie	Ctrl+Shift+X

en: Transfers
pl: Przesyłanie

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Unable to connect to the core client
pl: Nie można się połączyć z klientem BOINC

en: Update
pl: Zaktualizuj projekt

en: Update account manager
pl: Uaktualnij menadżera kont

en: Update completed.
pl: Aktualizacja zakończona.

en: Update from %s completed.
pl: Aktualizacja z %s zakończona.

en: Update your device settings
pl: Zaktualizuj swoje ustawienia urządzeń

en: Updating charts...
pl: Aktualizacja wykresów...

en: Updating project...
pl: Aktualizowanie projektu...

en: Upload failed
pl: Odsyłanie nie powiodło się

en: Uploading
pl: Odsyłanie

en: Use GPU always
pl: Zawsze używaj procesora karty graficznej

en: Use GPU based on preferences
pl: Uruchamianie zgodnie z pre&ferencjami

en: Use at most
pl: używaj nie więcej niż

en: Use no more than:
pl: Używaj nie więcej niż:

en: User
pl: Użytkownik

en: User Average
pl: Bieżące statystyki uczestnika

en: User Name:
pl: Login:

en: User Total
pl: Całkowite statystyki uczestnika

en: User name
pl: Login:

en: Username already in use
pl: Ta nazwa użytkownika jest już zajęta

en: Validation Error
pl: Błąd walidacji

en: Validation conflict
pl: Błąd uwierzytelniania

en: Version:
pl: Wersja:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
pl: Obejrzyj listę twoich komputerów, na których uruchamiasz Einstein@Home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
pl: Obejrzyj listę twoich komputerów, na których uruchamiasz SETI@home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
pl: Sprawdź lub zmodyfikuj swój profil i preferencje dla projektu Einstein@Home

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
pl: Sprawdź lub zmodyfikuj swój profil i preferencje dla projektu SETI@home

en: View information about your team
pl: Obejrzyj informacje dotyczące twojego zespołu

en: View your account information and credit totals
pl: Sprawdź informacje dotyczące twojego konta

en: View your account information, credits, and trickles
pl: Sprawdź informacje dotyczące twojego konta

en: View your last week (or more) of computational results and work
pl: Sprawdź ostatnie wyniki swoich obliczeń

en: Virtual memory size
pl: Rozmiar pamięci wirtualnej

en: Waiting for memory
pl: Brak dostępnej pamięci RAM

en: Waiting for shared memory
pl: Oczekiwanie na zwolnienie współdzielonej pamięci RAM

en: Waiting to contact project servers.
pl: Oczekiwanie na połączenie z serwerem projektu.

en: Waiting to run
pl: Zawieszony

en: Web sites
pl: Strony projektu

en: Wednesday
pl: Środa

en: Welcome to %s!
pl: Witamy w %s!

en: What language should BOINC use?
pl: Jakiego języka powinien używać Menadżer BOINC?

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
pl: Kiedy naciśniesz 'Zakończ', twoja przeglądarka otworzy stronę,
    na której będziesz mógł wybrać nazwę swojego konta oraz ustawienia preferencji.

en: While processor usage is less than
pl: kiedy wykorzystanie procesora jest mniejsze niż

en: Won't get new tasks
pl: Nie pobieraj nowych danych

en: Work done
pl: Wynik całkowity

en: Working set size
pl: Ilość stron wirtualnej pamięci stronicowanej rezydującej aktualnie w pamięci fizycznej

en: Workunit name
pl: Nazwa pliku z danymi

en: You currently are not authorized to manage the client.
    
    To run BOINC as this user, please:
      - reinstall BOINC answering "Yes" to the question about
         non-administrative users
     or
      - contact your administrator to add you to the 'boinc_master'
         user group.
pl: Nie posiadasz autoryzacji do zarządzania klientem.
    
    Aby uruchomić BOINC z konta tego użytkownika:
    - wykonaj reinstalację BOINC odpowiadając "Tak" na pytanie
    o użytkowników nie mających uprawnień do zarządzania
    albo
    - skontaktuj się z administratorem tego komputera
    aby dodał cię do grupy użytkowników 'boinc_master'.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
pl: Obecnie nie masz uprawnień do zarządzania klientem BOINC.
    Skontaktuj się z administratorem, aby dołączył cię do grupy użytkowników 'boinc_users' na tym komputerze.

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
pl: Nie uczestniczysz w żadnym projekcie. Przyłącz się do któregoś z projektów.

en: Your account
pl: Twoje konto

en: Your computers
pl: Komputery

en: Your preferences
pl: Preferencje

en: Your results
pl: Wyniki

en: Your statistics and settings
pl: Twoje statystyki i ustawienia

en: Your team
pl: Zespół

en: and
pl: a

en: blank
pl: pusty

en: check box to specify hours for this day of week
pl: Zaznacz aby podać godziny dla tego dnia tygodnia

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
pl: Zaznacz jeśli chcesz aby komputer przetwarzał zadania podczas gdy jest używany do innych celów

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
pl: Zaznacz jeśli chcesz aby komputer przetwarzał zadania podczas zasilania z baterii

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
pl: zaznacz tą opcje jeśli chcesz, aby procesor karty graficznej wykonywał zadania, gdy twój komputer jest w uzyciu

en: check this if your Internet provider modifies image files
pl: Zaznacz jeżeli twój dostawca internetu może modyfikować pliki graficzne w trakcie transferu

en: clear all local preferences and close the dialog
pl: Skasuj wszystkie ustawienia Preferencji lokalnych

en: climateprediction.net News
pl: Wiadomości dotyczące climeteprediction.net

en: close the dialog without saving
pl: Zamknij okno bez zapisywania wartości

en: days
pl: dni

en: days (max. 10)
pl: dni (maks. 10)

en: disable BOINC security users and permissions
pl: Zdezaktywuj ustawienia zabezpieczeń BOINC

en: disk and memory usage
pl: Użycie dysku oraz pamięci

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
pl: Przetwarzaj dane tylko gdy komputer nie jest używany od co najmniej X minut

en: for accessibility support, please select advanced from the view menu or type command shift a
pl: Aby skorzystać z ułatwień dostępu wybierz Zaawansowane z menu Widok albo użyj komendy Shift A

en: free, available to BOINC:
pl: wolna przestrzeń, dostępna dla BOINC -

en: free, not available to BOINC:
pl: wolna przestrzeń, niedostępna dla BOINC -

en: free:
pl: wolna przestrzeń -

en: if checked, BOINC hangs up when network usage is done
    (only relevant for dialup-connection)
pl: W przypadku zaznaczenia, BOINC rozłączy się z siecią po zakończeniu jej używania
    (opcja użyteczna tylko dla połączeń przy użyciu modemów)

en: if checked, a confirmation dialog will be displayed before trying to connect to the Internet
pl: W przypadku zaznaczenia, przed każdorazowym połączeniem z siecią, będzie wyświetlane zapytanie

en: if checked, suspended work units are left in memory
pl: W przypadku zaznaczenia, dane których przetwarzanie zostało zawieszone

en: invalid float
pl: nieprawidłowa wartość przepływu

en: invalid input value detected
pl: wykryto wprowadzenie nieprawidłowej wartości

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
pl: nieprawidłowy zakres czasu, prawidłowy format to HH:MM-HH:MM

en: invalid time, format is HH:MM
pl: nieprawidłowy czas, prawidłowy format to HH:MM

en: list is empty
pl: lista jest pusta

en: list of projects or account managers
pl: lista projektów albo menadżerów kont

en: minimum length %d
pl: minimalna długość hasła: %d

en: minutes
pl: minut(y)

en: network usage
pl: Użycie sieci

en: network usage start hour
pl: początek dostępności sieci

en: network usage stop hour
pl: koniec dostępności sieci

en: no
pl: nie

en: of disk space
pl: przestrzeni dysku

en: of the processor
pl: mocy obliczeniowej procesora

en: percent (0 means no restriction)
pl: procent (0 oznacza brak ograniczeń)

en: processor usage
pl: Użycie procesora

en: row %d of %d;
pl: wiersz %d z %d;

en: save all values and close the dialog
pl: Zapisz wszystkie wartości i zamknij okno

en: seconds
pl: sekund

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
pl: uruchom tryb debugowania menadżera skórek

en: shows the preferences web page
pl: Pokaż stronę www z opisem Preferencji BOINC

en: specify network usage start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
pl: Podaj godziny rozpoczęcia i zakończenia dostępności sieci w formacie HH:MM-HH:MM
    Godzina rozpoczęcia musi być wcześniejsza niż godzina zakończenia

en: specify work start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
pl: Podaj godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy w formacie HH:MM-HH:MM
    Godzina rozpoczęcia musi być wcześniejsza niż godzina zakończenia

en: start work at this time
pl: początek przetwarzania

en: stop work at this time
pl: koniec przetwarzania

en: suspend work if processor usage exceeds this level
pl: wstrzymaj przetwarzanie gdy wykorzystanie procesora przekracza ten poziom

en: the maximum disk space used by BOINC (in Gigabytes)
pl: Maksymalny obszar dysku twardego dostępny dla BOINC (w GB)

en: this computer is connected to the Internet about every X days
    (0 if it's always connected)
pl: Ten komputer łączy się z siecią co około X dni
    (0 jeżeli jest ciągle połączony)

en: used by BOINC:
pl: przestrzeń używana przez BOINC -

en: used by other programs:
pl: przestrzeń używana przez inne aplikacje -

en: wxWidgets Version:
pl: Wersja wxWidgets:

en: yes
pl: tak
