BOINC Manager 5.x - en to lv translation catalogue (360 entries)

en: &About BOINC Manager...
lv: Pa&r BOINC menedžeri...

en: &Account manager
lv: &Konta menedžeris

en: &Automatically detect network connection settings
lv: &Automātiski noteikt tīkla pieslēguma parametrus

en: &BOINC Manager	F1
lv: &BOINC menedžeris	F1

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: &Clear Default
lv: Noņemt no&klusēto

en: &Commands
lv: &Komandas

en: &Email address:
lv: &E-pasta adrese:

en: &File
lv: &Fails

en: &Finish
lv: &Beigt

en: &Help
lv: P&alīdzība

en: &Network activity always available
lv: &Tīkls vienmēr pieejams

en: &Network activity suspended
lv: Pi&eslēgums tīklam atlikts

en: &Next >
lv: &Nākamais >

en: &OK
lv: &Labi

en: &Open BOINC Manager...
lv: Atvērt &BOINC menedžeri...

en: &Options
lv: &Opcijas

en: &Password:
lv: &Parole:

en: &Projects
lv: &Projekti

en: &Prompt for username and password
lv: &Pieprasīt lietotāja vārdu un paroli

en: &Run always
lv: Izpildīt &vienmēr

en: &Set Default
lv: Ie&stādīt kā noklusēto

en: &Suspend
lv: Uzdevumu izpilde &atlikta

en: &Update
lv: A&ktualizēt

en: &Use existing account
lv: &Lietot esošo kontu

en: '%s' does not contain a valid host name.
lv: '%s' nesatur derīgu datora vārdu.

en: '%s' does not contain a valid path.
lv: '%s' nesatur derīgu ceļu.

en: (Automatic Detection)
lv: (Automātiska noteikšana)

en: (C) 2005 University of California at Berkeley.
    All Rights Reserved.
lv: (C) 2005 Kalifornijas Universitāte Berklijā.
    Visas tiesības aizsargātas.

en: (Unknown)
lv: (Nezināms)

en: (User Defined)
lv: (Lietotāja definēts)

en: < &Back
lv: < &Atpakaļ

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
lv: Saite uz Einstein@Home problēmu un kļūdu ziņojumu dēli

en: A software platform for distributed computing using volunteered computer resources
lv: Programmatūras platforma dalītai skaitļošanai, lietojot brīvprātīgi ziedotos datora resursus

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
lv: Atteikties no darba pie šī uzdevuma. Jūs neiegūsiet kredītpunktus par nepabeigtu darbu.

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Abort File Transfer
lv: Pārtraukt faila pārsūtīšanu

en: Abort Transfer
lv: Pārtraukt pārsūtīšanu

en: Abort result
lv: Pārtraukt uzdevumu

en: Aborted by user
lv: Lietotāja pārtraukts

en: Aborting result...
lv: Pārtrauc uzdevumu...

en: Aborting transfer...
lv: Pārtrauc pārsūtīšanu...

en: About BOINC Manager
lv: Par BOINC menedžeri

en: Account
lv: Konts

en: Account Already Exists
lv: Konts jau eksistē

en: Account Creation Disabled
lv: Konta izveidošana nav iespējama

en: Account Manager
lv: Konta menedžeris

en: Account Manager &URL:
lv: Konta menedžera &URL:

en: Account Manager URL
lv: Konta menedžera URL

en: Account information
lv: Informācija par kontu

en: Account key:
lv: Konta atslēga:

en: Account manager
lv: &Konta menedžeris

en: Account manager not found
lv: Konta menedžeris nav atrasts

en: Account manager temporarily unavailable
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams

en: Account not found
lv: Konts nav atrasts

en: Account summary
lv: Konta kopsavilkums

en: Acknowledged
lv: Atzīts

en: Activities suspended
lv: Aktivitātes atliktas

en: Activities suspended by user
lv: Aktivitātes ir lietotāja atliktas

en: Address:
lv: Adrese:

en: Allow fetching new work for this project.
lv: Atļauj saņemt jaunus uzdevumus no šī projekta

en: Allow new work
lv: Saņemt jaunus uzdevumus

en: Already attached to project
lv: Jau ir pievienots projektam

en: An account key looks like:
lv: Konta atslēga ir līdzīga šai te:

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lv: Konts ar norādīto e-pasta adresi jau eksistē un tam ir savādāka
    parole nekā jūs ievadījāt.
    
    Lūdzu, apmeklējiet projekta tīmekļa vietni un sekojiet tur norādītajām instrukcijām.

en: Application
lv: Lietojums

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties pārtraukt šī faila pārsūtīšanu '%s'?

en: Are you sure you want to abort this result '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties pārtaukt apstrādāt šo uzdevumu '%s'?

en: Are you sure you want to detach from project '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties atvienoties no '%s' projekta?

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
lv: Vai tiešām vēlaties rādīt grafiku uz attālinātā datora?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunināt projektu '%s'?

en: Ask questions and report problems
lv: Jautājiet un nosūtiet problēmas

en: Attach to &project
lv: P&ievienoties projektam

en: Attach to Account Manager
lv: Pievienoties konta menedžerim

en: Attach to Project
lv: Pievienoties projektam

en: Attach to a project to begin processing work
lv: Pievienoties projektam, lai uzsāktu uzdevumu izpildi

en: Attach to account manager
lv: Pievienoties konta menedžerim

en: Attach to an account manager
lv: Pievienoties konta menedžerim

en: Attach to project
lv: Pievienoties projektam

en: Attached to account manager
lv: Pievienots konta menedžerim

en: Attached to project
lv: Pievienots projektam

en: Attaching to project...
lv: Pievienojas projektam...

en: Autodetect
lv: Noteikt automātiski

en: Avg. credit
lv: Vidēji kredītpunktu

en: BOINC &website
lv: BOINC &tīmekļa vietne

en: BOINC Manager
lv: BOINC menedžeris

en: BOINC Manager - Can't find web browser
lv: BOINC menedžeris - nevar atrast pārlūkprogrammu

en: BOINC Manager - Connection Error
lv: BOINC menedžeris - pieslēgšanās kļūda

en: BOINC Manager - Connection Failed
lv: BOINC menedžeris - pieslēgties neizdevās

en: BOINC Manager - Connection Status
lv: BOINC menedžeris - pieslēguma statuss

en: BOINC Manager - Network Status
lv: BOINC menedžeris - tīkla statuss

en: BOINC Manager is currently reconnecting to a BOINC client...
lv: BOINC menedžeris pašlaik mēģina atkārtoti pieslēgties pie BOINC klienta...

en: BOINC Manager is not able to connect to a BOINC client.
    Would you like to try to connect again?
lv: BOINC menedžeris nespēja pieslēgties pie BOINC klienta.
    Vai vēlētos mēģināt vēlreiz?

en: BOINC Manager is not currently connected to a BOINC client.
    Please use the 'File\Select Computer...' menu option to connect up to a BOINC client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
lv: BOINC menedžeris pašlaik nav pieslēdzies pie BOINC klienta.
    Lūdzu no izvēlnes izvēlieties 'Fails\Izvēlieties datoru...', lai pieslēgtos pie BOINC klienta.
    Lai pieslēgtos pie pašreizējā datora izmantojiet vārdu 'localhost'.

en: BOINC Manager is not currently connected to a BOINC client...
lv: BOINC menedžeris pašlaik nav pieslēdzies pie BOINC klienta...

en: BOINC failed to communicate on the Internet. The most likely
    reasons are:
    
    1) Personal firewall software is blocking BOINC. You must
    configure your personal firewall to let BOINC communicate
    on port 80. Once this is fixed, click Back to try again.
    
    2) You are using a proxy server and BOINC needs to know
    about it.
    
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
lv: BOINC neizdevās komunicēties Internetā. Iespējams, ka tam
    par iemeslu ir:
    
    1) Jūsu ugunsmūra programmatūra bloķē BOINC. Jums vajag
    nokonfigurēt ugunsmūri, lai tas ļauj BOINC komunicēties caur
    80. portu. Tiklīdz tas ir darīts, noklikšķiniet Atpakaļ, lai mēģinātu
    vēlreiz.
    
    2) Jūs lietojat proxy serveri un BOINC ir nepieciešams par to zināt.
    
    Noklikšķiniet uz Nākamais, lai konfigurētu BOINC proxy parametrus.

en: BOINC failed to connect to the internet.
lv: BOINC neizdevās pieslēgties pie Interneta.

en: BOINC failed to disconnected from the internet.
lv: BOINC neizdevās atvienoties no Interneta.

en: BOINC has detected it is now connected to the internet. Updating all projects and retrying all transfers.
lv: BOINC noteica, ka ir pieslēdzies pie Interneta. Tagad aktualizē visus projektus un atjauno datu pārsūtīšanu.

en: BOINC has successfully connected to the internet.
lv: BOINC veiksmīgi pieslēdzās pie Interneta.

en: BOINC has successfully disconnected from the internet.
lv: BOINC veiksmīgi atvienojās no Interneta.

en: BOINC is connecting to the internet.
lv: BOINC pieslēdzas pie Interneta.

en: BOINC is currently suspended...
lv: BOINC darbība pašlaik ir atlikta...

en: BOINC needs a connection to the Internet to perform some maintenance, open the BOINC Manager to connect up and perform the needed work.
lv: BOINC ir nepieciešams pieslēgties pie Interneta, lai veiktu apkopes darbus. Atveriet BOINC menedžeri, lai pieslēgtos un izpildītu nepieciešamo darbu.

en: BOINC needs to connect to the network.
    May it do so now?
lv: BOINC nepieciešams pieslēgties pie tīkla.
    Vai drīkst to darīt tagad?

en: BOINC networking is currently suspended...
lv: BOINC pieslēgums tīklam pašlaik ir atlikts...

en: BOINC tried to display the web page
    	%s
    but couldn't find a web browser.
    To fix this, set the environment variable
    BROWSER to the path of your web browser,
    then restart BOINC.
lv: BOINC centās attēlot tīmekļa lapu
    	%s
    tomēr neatrada pārlūkprogrammu.
    Lai šo labotu iestādiet sistēmas mainīgo
    BROWSER ar ceļu līdz pārlūkprogrammai,
    tad pārstartējiet BOINC.

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
lv: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing (BOINC)
    Berklijas atvērtā infrastruktūra tīklskaitļošanai

en: C&onfirm password:
lv: &Vēlreiz to pašu paroli:

en: CPU time
lv: CPU laiks

en: Change
lv: Mainīt

en: Check the email address and password, and try again.
lv: Pārbaudiet e-pasta adresi un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Check the username and password, and try again.
lv: Pārbaudiet lietotāja vārdu un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Click 'Abort transfer' to delete the file from the transfer queue. This will prevent you from being granted credit for this result.
lv: Klikšķiniet uz 'Pārtraukt pārsūtīšanu', lai dzēstu failu no pārsūtīšanas rindas. Tas arī neļaus jums saņemt kredītpunktus par šo uzdevumu.

en: Click 'Retry now' to transfer the file now
lv: Klikšķiniet uz 'Mēģināt tagad', lai pārsūtītu failu

en: Click Finish to close.
lv: Noklikšķiniet uz Beigt, lai aizvērtu.

en: Client Account Creation Disabled
lv: Klienta konta izveidošana nav iespējama

en: Common questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Communicating with account manager
    Please wait...
lv: Komunicējas ar konta menedžeri
    Lūdzu, uzgaidiet...

en: Communicating with project 
    Please wait...
lv: Komunicējas ar projektu
    Lūdzu, uzgaidiet...

en: Communication deferred
lv: Komunikācija atlikta uz

en: Computation error
lv: Aprēķinu kļūda

en: Configure GUI options and proxy settings
lv: Konfigurēt grafiskā lietotāja interfeisa opcijas un proxy parametrus

en: Connect to another computer running BOINC
lv: Pieslēgties pie cita datora uz kura izpildās BOINC

en: Connect via HTTP proxy server
lv: Pieslēgties caur HTTP proxy serveri

en: Connect via SOCKS proxy server
lv: Pieslēgties caur SOCKS proxy serveri

en: Connected
lv: Pieslēdzies

en: Connected to %s
lv: Pieslēdzās pie %s

en: Connecting to %s
lv: Pieslēdzas pie %s

en: Connections
lv: Pieslēgumi

en: Copy all messages
lv: Kopēt visus ziņojumus

en: Copy all the messages to the clipboard.
lv: Kopēt visus ziņojumus starpliktuvē

en: Copy selected messages
lv: Kopēt atzīmētos ziņojumus

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
lv: Kopēt atzīmētos ziņojumus starpliktuvē. Jūs varat atzīmēt vairākas ziņas pieturot Shift vai Ctrl taustiņus, kamēr spiežat uz ziņojuma.

en: Copying all messages to the clipboard...
lv: Kopē visus ziņojumus starpliktuvē...

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
lv: Sarakstīties ar administratoriem un citiem lietotājiem Einstein@Home ziņojumu dēļos

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
lv: Sarakstīties ar citiem lietotājiem SETI@home ziņojumu dēļos

en: Create new &account
lv: Izveidot jaunu &kontu

en: Current status of the Einstein@Home server
lv: Einstein@Home servera pašreizējais statuss

en: Debug Flags
lv: Atkļūdošanas karodziņi

en: Default Connection:
lv: Noklusētais pieslēgums:

en: Delete all files and work associated with this project, and get new work.  You can update the project first to report any completed work.
lv: Izdzēst visus failus un uzdevumus, kas saistās ar šo projektu un iegūt jaunus.
    Pirms tam jūs varat aktualizēt projektu, lai ziņotu par izpildītiem uzdevumiem.

en: Detach
lv: Atvienoties no projekta

en: Detach computer from this project.  Work in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed work).
lv: Atvienot datoru no šī projekta. Nepabeigtie uzdevumi tiks zaudēti (lietojiet vispirms 'Aktualizēt', lai ziņotu par jau izpildītajiem).

en: Detach from Project
lv: Atvienoties no projekta

en: Detaching from project...
lv: Atvienojas no projekta...

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
lv: Iezvanpieejas un virtuālā privātā tīkla parametri

en: Dialup Logon
lv: Iezvanpieejas pieteikšanās

en: Disconnected
lv: Atvienojies

en: Disk
lv: Disks

en: Disk Space
lv: Aizņemtā diska vieta

en: Do you really want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

en: Do you want to use an existing account or create a new one?
lv: Vai vēlaties izmantot esošo kontu, vai izveidosiet jaunu?

en: Does network activity according to your preferences
lv: Lieto tīklu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Does network activity regardless of preferences
lv: Lieto tīklu neskatoties uz preferencēm

en: Does work according to your preferences
lv: Izpilda uzdevumus saskaņā uz jūsu preferencēm

en: Does work regardless of preferences
lv: Izpilda uzdevumus neskatoties uz preferencēm

en: Don't fetch new work for this project.
lv: Nepieprasīt jaunus uzdevumus no šī projekta

en: Don't get new work for this project.
lv: Neņemt jaunus uzdevumus no šī projekta

en: Download failed
lv: Lejupielāde neizdevās

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: E&xit
lv: I&ziet

en: Einstein status
lv: Einstein@Home statuss

en: Elapsed Time
lv: Pavadītais laiks

en: Email address already in use
lv: E-pasta adrese jau ir lietošanā

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

en: Enter account key
lv: Ievadiet konta atslēgu

en: Enter the URL of the account manager's web site.
lv: Ievadiet konta menedžera tīmekļa vietnes URL.

en: Enter the URL of the project's web site.
lv: Ievadiet projekta tīmekļa vietnes URL.

en: Error: invalid state '%d'
lv: Kļūda: nederīgs stāvoklis '%d'

en: Exit the BOINC Manager
lv: Iziet no BOINC menedžera

en: Failed to attach to account manager
lv: Neizdevās pieslēgties konta menedžerim

en: Failed to attach to project
lv: Neizdevās pieslēgties projektam

en: Failed to create wxStaticText, needed by wxHyperLink!
lv: Neizdevās izveidot wxStaticText, kas nepieciešams wxHyperLink!

en: File
lv: Fails

en: For a list of BOINC-based account managers go to:
lv: Lai iegūtu BOINC-bāzētu konta menedžeru sarakstu ejiet uz:

en: For a list of BOINC-based projects go to:
lv: Lai iegūtu BOINC-bāzēto projektu sarakstu ejiet uz:

en: GEO-600 project
lv: GEO-600 projekts

en: General
lv: Vispārējais

en: Get help for climateprediction.net
lv: Iegūt palīdzību par climateprediction.net

en: Go to the project's web site to create an account. Your account
    key will be emailed to you.
lv: Ejiet uz projekta tīmekļa vietni, lai izveidotu kontu. Jūsu konta
    atslēga tiks nosūtīta caur e-pastu.

en: Google Comm Failure
lv: Google kom. kļūda

en: HTTP Proxy
lv: HTTP proxy

en: HTTP Proxy Server Configuration
lv: HTTP proxy servera konfigurācija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Host Average
lv: Datora vidēji iegūtie kredītpunkti

en: Host Total
lv: Datora kopējie kredītpunkti

en: Host name:
lv: Datora vārds:

en: How often, in minutes, should the manager remind you of possible connection events.
lv: Cik bieži (minūtēs) menedžerim vajadzētu jums atgādināt par iespējamiem pieslēguma notikumiem

en: If you haven't set a password, copy and paste your account
    key into the Password box.
lv: Ja jums nav uzstādīta parole, tad pārkopējiet konta atslēgu paroles laukā.

en: Info about your Team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Info about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
lv: Nederīga konta atslēga. Lūdzu, ievadiet derīgu konta atslēgu

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: LIGO project
lv: LIGO projekts

en: Language Selection...
lv: Valodas izvēle...

en: Language Selection:
lv: Valodas izvēle:

en: Launching browser...
lv: Palaiž pārlūkprogrammu...

en: Leave these blank if not needed
lv: Atstājiet laukus tukšus, ja nevajag

en: Licensing and copyright information.
lv: Licencēšanas un autortiesību informācija

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message boards
lv: Ziņojumu dēļi

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Messages from server:
lv: Ziņas no servera:

en: Missing URL
lv: Iztrūkst URL

en: Mode view
lv: Režīma skats

en: Name
lv: Uzdevums

en: Name:
lv: Vārds:

en: Net Detection Failure
lv: Tīkla noteikšanas kļūda

en: Network activity based on &preferences
lv: &Pieslēgties tīklam balstoties uz preferencēm

en: Network communication failure
lv: Tīkla komunikāciju kļūda

en: New
lv: Jauns

en: News
lv: Jaunumi

en: Next project
lv: Nākamais projekts

en: No Internet connection
lv: Nav savienojuma ar Internetu

en: No new work
lv: Neņemt jaunus uzdevumus

en: Options
lv: Opcijas

en: Password:
lv: Parole:

en: Please check the URL and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz.

en: Please connect to the Internet and try again.
lv: Lūdzu, pieslēdzieties pie Interneta un mēģiniet vēlreiz.

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
lv: Lūdzu, norādiet URL.
    Piemēram:
    http://www.example.com/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
lv: Lūdzu, norādiet derīgu URL.
    Piemēram:
    http://boincprojekts.example.com

en: Please specify an account key to continue.
lv: Lūdzu, norādiet konta atslēgu, lai turpinātu.

en: Port:
lv: Ports:

en: Preempted
lv: Uz brīdi atlikts

en: Project
lv: Projekts

en: Project &URL:
lv: Projekta &URL:

en: Project Already Attached
lv: Projekts jau ir pievienots

en: Project Attach Failure
lv: Projekta pievienošanas kļūda

en: Project Comm Failure
lv: Projekta kom. kļūda

en: Project Properties Failure
lv: Projekta īpašību kļūda

en: Project Properties URL Failure
lv: Projekta īpašību URL kļūda

en: Project URL
lv: Projekta URL

en: Project not found
lv: Projekts nav atrasts

en: Project temporarily unavailable
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams

en: Projects
lv: Projekti

en: Proxy configuration
lv: Proxy konfigurācija

en: Question
lv: Jautājums

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
lv: Lasīt detalizētu aprakstu par Einstein@Home ekrānsaudzētāju

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
lv: Skatīt Einstein@Home biežāk uzdoto jautājumu sarakstu

en: Ready to report
lv: Gatavs ziņošanai

en: Ready to run
lv: Gatavs palaišanai

en: Reminder Frequency:
lv: Atgādinājumu biežums:

en: Report all completed work, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more work.
lv: Ziņot par paveikto, aktualizēt kredītpunktus un preferences, kā arī, iespējams, iegūt jaunus uzdevumus

en: Report completed work, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more work.
lv: Ziņot par paveikto, aktualizēt kredītpunktus un preferences, kā arī, iespējams, iegūt jaunus uzdevumus

en: Report deadline
lv: Termiņš

en: Report problems
lv: Ziņot par problēmām

en: Reset Project
lv: Atjaunināt projektu

en: Reset project
lv: Atjaunināt projektu

en: Resetting project...
lv: Atjaunina projektu...

en: Resource share
lv: Resursu sadale

en: Resume
lv: Atsākt

en: Resume work for this project.
lv: Atsākt uzdevumu apstrādi šim projektam

en: Resume work for this result.
lv: Atsākt šī uzdevuma izpildi.

en: Resuming project...
lv: Atsāk projektu...

en: Resuming result...
lv: Atsāk izpildīt uzdevumu...

en: Retrieving host information; please wait...
lv: Atjauno datora informāciju, lūdzu, uzgaidiet...

en: Retrieving system state; please wait...
lv: Atjauno sistēmas stāvokli, lūdzu, uzgaidiet...

en: Retry &communications
lv: Atkārtot &datu apmaiņu ar projektu

en: Retry Now
lv: Mēģināt tagad

en: Retry in
lv: Atkārtos pēc

en: Retrying communications for project(s)...
lv: Atkārtot komunikācijas ar projektu(-iem)...

en: Retrying transfer now...
lv: Mēģina pārsūtīt vēlreiz...

en: Run &benchmarks
lv: Palaist veiktspējas te&stu

en: Run based on &preferences
lv: &Izpildīt balstoties uz preferencēm

en: Running
lv: Izpildās

en: Runs BOINC CPU benchmarks
lv: Palaist etalonuzdevumu, lai noteiktu procesora veiktspēju

en: SOCKS Proxy
lv: SOCKS proxy

en: SOCKS Proxy Server Configuration
lv: SOCKS proxy servera konfigurācija

en: Scheduler request pending
lv: Gaida plānotāja pieprasījuma rezultātu

en: Screensaver info
lv: Ekrānsaudzētāja informācija

en: Select Computer
lv: Izvēlieties datoru

en: Select computer...
lv: &Izvēlieties datoru...

en: Server:
lv: Serveris:

en: Show application graphics in a window.
lv: Rādīt lietojuma grafisko informāciju logā

en: Show graphics
lv: Rādīt grafisko informāciju

en: Show host average
lv: Rādīt datora vidējo

en: Show host total
lv: Rādīt datora kopējo

en: Show information about BOINC and BOINC Manager
lv: Parādīt informāciju par BOINC un BOINC menedžeri

en: Show information about the BOINC Manager
lv: Parādīt informāciju par BOINC menedžeri

en: Show user average
lv: Rādīt lietotāja vidējo

en: Show user total
lv: Rādīt lietotāja kopējo

en: Showing graphics for result...
lv: Rāda uzdevuma grafisko informāciju...

en: Size
lv: Izmērs

en: Speed
lv: Ātrums

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
lv: Startēt BOINC tā, lai rīkjoslas paziņojumu laukā būtu redzama tikai ikona

en: Statistics
lv: Statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Stops BOINC network activity
lv: BOINC nepieslēgsies tīklam

en: Stops work regardless of preferences
lv: Pārstāj izpildīt uzdevumus neskatoties uz preferencēm

en: Suspend
lv: Atlikt

en: Suspend work for this project.
lv: Atlikt uzdevumu izpildi no šī projekta

en: Suspend work for this result.
lv: Atlikt šī uzdevuma izpildi

en: Suspended
lv: Atlikts

en: Suspended by user
lv: Lietotāja atlikts

en: Suspending project...
lv: Atliek projektu...

en: Suspending result...
lv: Atliek šī uzdevuma izpildi...

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Team
lv: Komanda

en: Telling project to allow additional work downloads...
lv: Ziņo projektam par atļauju uz jaunu uzdevumu lejupielādi...

en: Telling project to not fetch additional work...
lv: Ziņo projektam par nevēlēšanos saņemt papildus uzdevumus...

en: The BOINC Managers default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the manager.
lv: BOINC menedžera noklusētā valoda tika izmainīta. Lai tā stātos spēkā ir jāpārstartē menedžeris.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
lv: Jūsu norādītais URL nenorāda uz BOINC-bāzētu konta
    menedžeri.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
lv: Jūsu norādītais URL nenorāda uz BOINC-bāzētu projektu.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: The home page of the GEO-600 project
lv: GEO-600 projekta mājas lapa

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
lv: Gravitācijas viļņu lāzerinterferometrijas observatorijas (LIGO projekta) mājas lapa

en: The minimum password length for this account manager is %d. Please choose a different password.
lv: Minimālais paroles garums šim konta menedžerim ir %d. Lūdzu, izvēlieties citu paroli.

en: The minimum password length for this project is %d. Please choose a different password.
lv: Minimālais paroles garums šim projektam ir %d. Lūdzu, izvēlieties citu paroli.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
lv: Abas ievadītās paroles nesakrīt. Lūdzu, ievadiet no jauna.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
lv: Jūsu norādītā parole ir nepareiza, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: This project uses an "account key" to identify you.
lv: Šis projekts izmanto konta atslēgu (account key), lai jūs identificētu.

en: Time
lv: Laiks

en: To completion
lv: Līdz pabaigšanai

en: To continue, click Next.
lv: Lai turpinātu nospiediet Nākamais.

en: Total credit
lv: Kopā kredītpunktu

en: Transfers
lv: Pārsūtīšana

en: Update
lv: Aktualizēt

en: Updating charts...
lv: Aktualizē diagrammas...

en: Updating project...
lv: Aktualizē projektu...

en: Upload failed
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Use my &Dial-up and Virtual Private Network connection
lv: Lietot manu iezvanpieejas un &virtuālā privātā tīkla pieslēgumu

en: Use my &Local Area Network(LAN) connection
lv: Lietot mana l&okālā tīkla (LAN) pieslēgumu

en: User Average
lv: Lietotāja vidēji iegūtie kredītpunkti

en: User Name:
lv: Lietotāja vārds:

en: User Total
lv: Lietotāja kopā iegūtie kredītpunkti

en: Username:
lv: Lietotāja vārds:

en: Validation conflict
lv: Validācijas konflikts

en: Version:
lv: Versija:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt Einstein@Home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt SETI@Home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu Einstein@Home konta profilu un preferences

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu SETI@home konta profilu un preferences

en: View information about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: View your account information and credit totals
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu un kredītpunktiem

en: View your account information, credits, and trickles
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu, kredītpunktiem un starprezultātiem

en: View your last week (or more) of computational results and work
lv: Apskatīt (vismaz) pēdējās nedēļas uzdevumus un par to izpildi piešķirtos kredītpunktus

en: We'll now guide you through the process of 
    adding/updating/removing an account manager.
lv: Tagad jūs vadīs caur konta menedžera 
    pievienošanas/aktualizēšanas/noņemšanas procesu.

en: We'll now guide you through the process of attaching to a project.
lv: Tagad jūs vadīs caur pievienošanās procesu projektam.

en: Web sites
lv: Tīmekļa vietnes

en: What language should the manager display by default.
lv: Kādu valodu menedžerim būtu jālieto pēc noklusējuma

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
lv: Kad jūs noklikšķināsiet uz Beigt jūsu pārlūkprogramma ies uz lapu,
    kur varēsiet norādīt jūsu konta vārdu un preferences.

en: Won't get new work
lv: Nesaņems jaunus uzdevumus

en: Work
lv: Uzdevumi

en: Yahoo Comm Failure
lv: Yahoo kom. kļūda

en: You are already attached to this project.
lv: Jūs jau esat pievienojies šim projektam.

en: You are now successfully attached to this account manager.
lv: Jūs veiksmīgi pievienojāties šim konta menedžerim.

en: You are now successfully attached to this project.
lv: Jūs veiksmīgi pieslēdzāties projektam.

en: You can copy and paste the URL from your browser's address bar.
lv: Jūs varat pārkopēt URL no pārlūkprogrammas adreses joslas.

en: Your account
lv: Jūsu konts

en: Your computers
lv: Jūsu datori

en: Your current account manager is:
lv: Jūsu pašreizējais konta menedžeris ir:

en: Your preferences
lv: Jūsu preferences

en: Your results
lv: Jūsu rezultāti

en: Your team
lv: Jūsu komanda

en: climateprediction.net News
lv: Climateprediction.net jaunumi

en: foo
lv: jebkas
