BOINC Manager 6.x - en to cs translation catalogue (791 entries)

en:  (Scheduler wait)
cs: (vyčkávání plánovače)

en:  (Scheduler wait:
cs:  (Vyčkávání plánovače:

en:  (Waiting for network access)
cs: (Čekám na připojení k Internetu)

en:  (non-CPU-intensive)
cs:  (nenáročný na procesor)

en:  (project backoff:
cs:  (odložení projektu:

en:  (suspended -
cs:  (pozastaveno -

en:  at
cs:  v

en:  work fetch deferral interval
cs:  interval odkládání vyzvedávání práce pro

en:  work fetch deferred for
cs:  vyzvedávání práce odloženo pro

en: % CPU time
cs: % procesorového času

en: % of page file (swap space)
cs: % stránkovacího souboru

en: % of total disk space
cs: % celkového místa na disku

en: % when computer is idle
cs: % není-li počítač používán

en: % when computer is in use
cs: % je-li počítač používán

en: %s &help
cs: Nápověda k platformě %s

en: %s - Communication
cs: %s - Komunikace

en: %s - Connection Error
cs: %s - Chyba připojení

en: %s - Connection Failed
cs: %s - Připojení selhalo

en: %s - Connection Status
cs: %s - Stav připojení

en: %s - Daemon Start Failed
cs: %s - Start daemona selhal

en: %s - Event Log
cs: %s - Záznam událostí

en: %s - Exit Confirmation
cs: %s - Potvrdit ukončení

en: %s - Language Selection
cs: %s - Volba jazyka

en: %s - Network Status
cs: %s - Stav sítě

en: %s - Notices
cs: %s - Zprávy

en: %s - Preferences
cs: %s - Předvolby

en: %s - Select Computer
cs: %s - Zvolit počítač

en: %s - Shut down the current client...
cs: %s - Vypnout aktuálního klienta...

en: %s - Stop using %s
cs: %s - Přestat používat %s

en: %s - Unexpected Exit
cs: %s - Nečekané ukončení

en: %s Notices
cs: %s Zprávy

en: %s failed to connect to the Internet.
cs: %s se nezvládl připojit k Internetu.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
cs: %s se nezvládl odpojit od Internetu.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
cs: %s detekoval připojení k Internetu.
    Bude znovu zahájen přenos a aktualizovány všechny projekty.

en: %s has successfully added %s
cs: %s úspěšně přidal %s

en: %s has successfully connected to the Internet.
cs: %s se úspěšně připojil k Internetu.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
cs: %s se úspěšně odpojil od Internetu.

en: %s is connecting to the Internet.
cs: %s se připojuje k Internetu.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
cs: %s nemůže navázat spojení s klientem %s.
    Chcete pokus opakovat?

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
cs: %s není schopen spustit klienta %s.
    Spusťte prosím 'Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Služby' a spusťte službu BOINC.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please start the daemon and try again.
cs: %s není schopen spustit klienta %s.
    Spusťe prosím daemona a zkuste to znova.

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
cs: %s není momentálně připojen ke klientu %s.
    Pro připojení ke klientu %s použijte volbu 'Nastavení -> Volba počítače...'.
    Chcete-li se připojit ke klientu běžícímu na vašem počítači, 
    do kolonky 'Jméno počítače' zadejte 'localhost'.

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
cs: %s vyžaduje připojení k Internetu.
    Připojit nyní?

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
cs: Práva či vlastnictví souborů %s nejsou nastavena správně, přeinstalujte prosím %s.
    (Chybový kód %d

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
cs: %s vypne aktuálně připojeného klienta
    a vyzve vás k připojení k jinému počítači.

en: &%s help
cs: Nápověda k programu %s

en: &About %s...
cs: Inform&ace o %s...

en: &Activity
cs: &Aktivity

en: &Add project or account manager...
cs: Přid&at projekt nebo nastavit Správce účtu...

en: &Add project...
cs: Přid&at projekt...

en: &Cancel
cs: Zrušit

en: &Clear Default
cs: Zrušit vý&chozí

en: &Close
cs: Zavřít

en: &Close Window
cs: Zavřít okno

en: &Disk usage	Ctrl+Shift+D
cs: Využití &disku	Ctrl+Shift+D

en: &Email address:
cs: &Emailová adresa:

en: &File
cs: Soubor

en: &Finish
cs: Dokončit

en: &Help
cs: Nápověda

en: &Next >
cs: Další >

en: &Next project >
cs: Další projekt >

en: &No, new user
cs: &Ne, jsem nový uživatel

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
cs: Zprávy	Ctrl+Shift+N

en: &Options...
cs: M&ožnosti...

en: &Password:
cs: Heslo:

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
cs: &Projekty	Ctrl+Shift+P

en: &Quit %s
cs: Opustit %s

en: &Run always
cs: Počítat stále

en: &Set Default
cs: Na&stavit výchozí

en: &Show only this project
cs: Zobrazit jen tento projekt

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
cs: &Statistiky	Ctrl+Shift+S

en: &Suspend
cs: Poza&stavit

en: &Synchronize with %s
cs: &Synchronizovat s %s

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
cs: Úkoly	Ctrl+Shift+T

en: &Tools
cs: Nás&troje

en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

en: &View
cs: Zobrazení

en: &Yes, existing user
cs: Ano, již mám účet

en: '%s' does not contain a valid host name.
cs: '%s' neobsahuje platné jméno počítače.

en: '%s' does not contain a valid path.
cs: '%s' neobsahuje platnou cestu.

en: '%s' is already in the list.
cs: '%s' již je v seznamu.

en: '%s' is not an executable application.
cs: '%s' není exkluzivní aplikace.

en: (Automatic Detection)
cs: (Zjištěno automaticky)

en: (C) 2003-2013 University of California, Berkeley.
    All Rights Reserved.
cs: (C) 2003-2013 Kalifornská Univerzita, Berkeley.
    Všechna práva vyhrazena.
    Překlad do češtiny: Spok a Necroman

en: (Unknown)
cs: (Neznámé)

en: (User Defined)
cs: (Definováno uživatelem)

en: (no restriction if equal)
cs: (bez omezení, pokud jsou časy shodné)

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
cs: .
    Můžete ho obnovit v menu Aktivity.

en: 0 (Run Always)
cs: 0 (Počítat trvale)

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 1 week
cs: 1 týden

en: 6 hours
cs: 6 hodin

en: < &Back
cs: < Zpět

en: < &Previous project
cs: < &Předchozí projekt

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
cs: Odkaz na stránky pro nahlašování problémů a chyb Einstein@Home

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
cs: Pro správné fungování BOINC je vyžadován restart.
    Prosím restartujte počítač a zkuste to znova.

en: A&dvanced
cs: Pokročilé

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
cs: Zrušit tento úkol. Neobdržíte za něj žádný kredit.

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
cs: Ukončit práci na tomto úkolu. Za úkol nebude přidělen žádný kredit.

en: Abort
cs: Zrušit

en: Abort File Transfer
cs: Zrušit přenos souboru

en: Abort Transfer
cs: Zrušit přenos

en: Abort task
cs: Zrušit úkol

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
cs: Zrušit přenos souborů. Neobdržíte žádný kredit za tento úkol.

en: Aborted
cs: Zrušeno

en: Aborted by project
cs: Zrušeno projektem

en: Aborted by user
cs: Zrušeno uživatelem

en: Aborted: disk limit exceeded
cs: Zrušeno: překročeno povolené místo na disku

en: Aborted: memory limit exceeded
cs: Zrušeno: překročen povolený limit paměti

en: Aborted: not started by deadline
cs: Zrušeno: vypršela lhůta před započetím

en: Aborted: run time limit exceeded
cs: Zrušeno: překročena maximální délka výpočtu

en: Aborting task...
cs: Ruším úkol...

en: Aborting transfer...
cs: Ruším přenos...

en: About %s
cs: O aplikaci %s

en: Account
cs: Účet

en: Account manager not found
cs: Správce účtu nenalezen

en: Account manager preference
cs: Předvolby správce účtu

en: Account manager temporarily unavailable
cs: Správce účtu je dočasně nedostupný

en: Account summary
cs: Přehled účtu

en: Acknowledged
cs: Potvrzeno

en: Add Exclusive App
cs: Přidat exkluzivní aplikaci

en: Add Project
cs: Přidat projekt

en: Add a project
cs: Přid&at projekt

en: Add an application to this list
cs: Přidat aplikaci do tohoto seznamu

en: Add exclusive app
cs: Přidat exkluzivní aplikaci

en: Add or change your World Community Grid projects
cs: Přidat nebo změnit projekty pro World Community Grid

en: Add project
cs: Přidat projekt

en: Add project or account manager
cs: Přidat projekt nebo nastavit Správce účtu

en: Add project or use BOINC Account Manager
cs: Přidat projekt nebo použít BOINC správce účtů

en: Add projects run by other researchers or organizations
cs: Přidat projekty spravované jinými výzkumníky nebo organizacemi

en: Add...
cs: Přidat...

en: Added via account manager
cs: Připojeno přes Správce účtu

en: Address:
cs: Adresa:

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
cs: Pokročilé zobrazení...	Ctrl+Shift+A

en: All
cs: Vše

en: All projects (separate)
cs: Všechny projekty (zvlášť)

en: All projects (sum)
cs: Všechny projekty (součet)

en: All projects (together)
cs: Všechny projekty (dohromady)

en: Allow GPU work according to preferences
cs: Povolit práci na GPU podle předvoleb

en: Allow GPU work regardless of preferences
cs: Povolit práci na GPU bez ohledu na předvolby

en: Allow fetching new tasks for this project.
cs: Povolit tomuto projektu přijímat další práci.

en: Allow network activity according to preferences
cs: Využívat připojení k Internetu podle předvoleb

en: Allow network activity regardless of preferences
cs: Povolit přístup k Internetu bez ohledu na předvolby

en: Allow new tasks
cs: Povolit další práci

en: Allow work according to preferences
cs: Povolit práci podle předvoleb

en: Allow work regardless of preferences
cs: Povolit práci bez ohledu na předvolby

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
cs: Účet (account) s touto emailovou adresou již existuje a má jiné
    heslo než to, které bylo zadáno.
    
    Navštivte prosím stránky projektu a tam pokračujte podle instrukcí.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
cs: Účet s tímto uživatelským jménem již existuje a má jiné
    heslo než to, které bylo zadáno.
    
    Navštivte prosím stránky projektu a tam pokračujte podle instrukcí.

en: An internal server error has occurred.
cs: Na serveru se vyskytla vnitřní chyba.

en: An internal server error has occurred.
cs: Na serveru se vyskytla vnitřní chyba.

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
cs: Na tomto počítači již běží jiná instance %s.
    Vyberte prosím klienta pro monitorování.

en: Anytime
cs: Kdykoliv

en: Application
cs: Aplikace

en: Application names must end with '%s'
cs: Jména aplikací musí končit na '%s'

en: Application: %s
cs: Aplikace: %s

en: Application: Not available
cs: Aplikace: Nedostupná

en: Applications to add
cs: Aplikace, které lze přidat

en: Are you already running %s?
cs: Používáte již %s?

en: Are you already running this project?
cs: Máte již vytvořený účet u tohoto projektu?

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
cs: Opravdu chcete zrušit těchto %d úkolů?

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
cs: Skutečně chcete zrušit přenos tohoto souboru '%s'?
    Pozn: Zrušením přenosu souboru zrušíte daný úkol
    a neobdržíte za něj kredit.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
cs: Opravdu chcete zrušit tento úkol '%s'?
    (Průběh: %.1lf%%, Stav: %s)

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
cs: Opravdu chcete zrušit tento úkol '%s'?
    (Průběh: %s, Stav: %s)

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
cs: Opravdu chcete odebrat projekt '%s'?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
cs: Opravdu chcete restartovat projekt '%s'?

en: Ask questions and report problems
cs: Položit otázku nebo ohlásit problém

en: Authorization failed connecting to running client.
cs: Selhala autorizace při připojení k běžícímu klientovi.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
cs: Chyba autorizace při připojení k běžícímu klientu.
    Ujistěte se, že jste tento program spustili ze stejné složky jako klienta.

en: Autodetect
cs: Autodekce

en: Avg. work done
cs: Průměrný kredit

en: BOINC Manager
cs: Správce BOINC

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
cs: Správce BOINC byl automaticky spuštěn operačním systémem

en: BOINC data directory
cs: Složka pro BOINC data

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
cs: BOINC se nedokázal připojit k Internetu.
    Nejčastější příčiny bývají:
    
    1) Problém s připojením.
    Zkontrolujte prosím vaše telefonické nebo síťové připojení k Internetu.
    Poté klikněte na tlačítko Zpět a zopakujte předchozí krok.
    
    2) Nainstalovaný firewall blokuje BOINC.
    Nastavte prosím firewall tak, aby umožnil programům 'BOINC' a 'Správce BOINC' komunikovat na portu 80.
    Poté klikněte na tlačítko Zpět a zopakujte předchozí krok.
    
    3) Jste připojeni k Internetu přes proxy server.
    Klikněte na Dále pro konfiguraci připojení BOINC přes proxy server.

en: BOINC leaves at least this amount of disk space free (in Gigabytes)
cs: BOINC ponechá nejméně tolik GB na disku volných

en: BOINC uses at most this percentage of total disk space
cs: BOINC využije nejvýše tolik procent z celkové kapacity disku

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
cs: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing 
    (Berkeleyská Otevřená Infrastruktura pro Síťové Výpočty)

en: C&onfirm password:
cs: P&otvrďte heslo:

en: CPU benchmarks in progress
cs: probíhají testy procesoru

en: CPU is busy
cs: procesor je vytížen

en: CPU time
cs: Procesorový čas

en: CPU time at last checkpoint
cs: Procesorový čas při posledním uložení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Categories:
cs: Kategorie:

en: Check the email address and password, and try again.
cs: Zkontrolujte zadanou emailovou adresu a heslo a zkuste to znova.

en: Check the username and password, and try again.
cs: Zkontrolujte uživatelské jméno a heslo a zkuste to znova.

en: Choose a &password:
cs: Zvolte si heslo:

en: Choose a project
cs: Výběr projektu

en: Choose an account manager
cs: Zvolte Správce účtu

en: Clear
cs: Vymazat

en: Click Finish to close.
cs: Okno zavřete kliknutím na Dokončit.

en: Click OK to set preferences.
cs: Klikněte na OK pro uložení předvoleb.

en: Client configuration excludes
cs: Konfigurace klienta nezahrnuje

en: Close
cs: Zavřít

en: Close the %s window
cs: Zavřít %s okno

en: Commands
cs: Příkazy

en: Common questions
cs: Obvyklé dotazy

en: Communicating with %s.
cs: Komunikuji s %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
cs: Komunikuji s BOINC klientem.  Prosím čekejte ...

en: Communicating with project
    Please wait...
cs: Komunikuji s projektem.
    Čekejte prosím...

en: Communicating with project.
cs: Komunikuji se projektem.

en: Communicating with server.
cs: Komunikuji se serverem.

en: Communication deferred
cs: Přenos odložen

en: Computation error
cs: Chyba při výpočtu

en: Computer ID
cs: ID počítače

en: Computing &preferences...
cs: Výpočetní &předvolby...

en: Computing allowed
cs: Počítání povoleno

en: Computing is enabled
cs: Počítání je povoleno

en: Computing is suspended -
cs: Počítání je pozastaveno -

en: Configure computing preferences
cs: Nastavit výpočetní předvolby

en: Configure display options and proxy settings
cs: Nastavit vzhled a způsob připojení k Internetu (proxy server)

en: Confirm before connecting to internet
cs: Zobrazit dotaz před připojením k Internetu

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Connect options
cs: Nastavení připojení

en: Connect to another computer running %s
cs: Připojit se k jinému počítači se spuštěným klientem %s

en: Connect to internet only between:
cs: Připojuj se k Internetu pouze mezi:

en: Connect via HTTP proxy server
cs: Připojit přes HTTP proxy server

en: Connect via SOCKS proxy server
cs: Připojit přes SOCKS proxy server

en: Connected
cs: Připojen

en: Connected to %s (%s)
cs: Připojeno k %s (%s)

en: Connecting to %s
cs: Připojuji se k %s

en: Connecting to client
cs: Připojuji se ke klientovi

en: Connections
cs: Připojení

en: Copy &All
cs: Kopírov&at vše

en: Copy &Selected
cs: Kopírovat vybrané

en: Copy all messages
cs: Zkopírovat všechny zprávy

en: Copy all the messages to the clipboard.
cs: Zkopíruje všechny zprávy do schránky.

en: Copy selected messages
cs: Zkopírovat označené zprávy

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
cs: Zkopíruje označené zprávy do schránky. Označit více zpráv je možno klikáním na zprávy se současně stisknutou klávesou Shift nebo Command.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
cs: Zkopíruje označené zprávy do schránky. Označit více zpráv je možno klikáním na zprávy se současně stisknutou klávesou Shift nebo Ctrl.

en: Copying all messages to the clipboard...
cs: Kopíruji všechny zprávy do schránky...

en: Copying selected messages to the clipboard...
cs: Kopíruji označené zprávy do schránky...

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
cs: Diskutovat se správci a ostatními uživateli na diskuzních fórech Einstein@Home

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
cs: Diskutovat s ostatními uživateli na diskuzním fóru SETI@home

en: Credit
cs: Kredit

en: Current status of the Einstein@Home server
cs: Současný stav serveru Einstein@Home

en: Day-of-week override:
cs: Nastavení pro dny v týdnu:

en: Deadline
cs: Odevzdat do

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Connection:
cs: Výchozí připojení:

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
cs: Smazat všechny soubory a úkoly související s tímto projektem a stáhnout nové. Před restartováním doporučujeme projekt aktualizovat, čímž odešlete a ohlásíte všechny dokončené úkoly.

en: Device Profiles
cs: Profily počítačů

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
cs: Nastavení vytáčeného/dial-up připojení a Virtual Private Network

en: Directory
cs: Adresář

en: Directory containing the BOINC Client executable
cs: Složka obsahující spustitelného BOINC klienta

en: Disconnect when done
cs: Odpojit po ukončení komunikace

en: Disconnected
cs: Odpojen

en: Disk usage
cs: Využití disku

en: Disk usage by BOINC projects
cs: Využití disku projekty BOINC

en: Display diagnostic messages.
cs: Zobrazit diagnostické zprávy.

en: Display disk usage
cs: Zobrazit využití disku

en: Display notices
cs: Zobrazit zprávy

en: Display projects
cs: Zobrazit projekty

en: Display statistics
cs: Zobrazit statistiky

en: Display tasks
cs: Zobrazit úkoly

en: Display the advanced graphical interface.
cs: Zobrazit rozšířené grafické rozhraní.

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
cs: Zobrazovat dotaz s informacemi při ukončování Správce.

en: Display the simple graphical interface.
cs: Přepnout do Jednoduchého zobrazení

en: Display transfers
cs: Zobrazit přenosy

en: Do all pending network communication
cs: Obnovit veškerou čekající síťovou komunikaci

en: Do network communication
cs: Obnovit všechny přenosy

en: Do work after idle for:
cs: Počítat po nečinnosti:

en: Do work only between:
cs: Počítej pouze mezi:

en: Do work while on battery?
cs: Počítat při běhu na baterie?

en: Do you really want to cancel?
cs: Opravdu chcete operaci zrušit?

en: Do you really want to clear all local preferences?
cs: Opravdu chcete vymazat všechny lokální předvolby?

en: Do you really want to clear all local preferences?
    (This will not affect exclusive applications.)
cs: Opravdu chcete vymazat všechny lokální předvolby?
    (netýká se exkluzivních aplikací)

en: Don't fetch new tasks for this project.
cs: Zakázat tomuto projektu přijímat další práci.

en: Don't fetch tasks for
cs: Nepřijímat úkoly pro

en: Don't get new tasks for this project.
cs: Zakázat projektu přijímat další práci.

en: Don't request more work
cs: Nepřijímat další práci

en: Don't show this dialog again.
cs: Toto okno již nezobrazovat.

en: Don't use proxy for:
cs: Nepoužívat proxy pro:

en: Download
cs: Stáhování

en: Download failed
cs: Chyba při stahování

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Downloading work from the server.
cs: Stahuji práci ze serveru.

en: Duration correction factor
cs: Korekční faktor pro dobu trvání

en: E&xit
cs: Ukončit

en: E&xit %s
cs: Ukončit %s

en: Einstein status
cs: Stav projektu Einstein

en: Elapsed
cs: Čas

en: Elapsed Time
cs: Čas

en: Elapsed time
cs: Čas

en: Elapsed: %s
cs: Uplynulo: &s

en: Email address already in use
cs: Tato emailová adresa je již použita

en: Enable Manager exit dialog?
cs: Zobrazovat dotaz při vypínání Správce?

en: Ended
cs: Ukončeno

en: Error: invalid state '%d'
cs: Chyba: Neplatný stav '%d'

en: Estimated computation size
cs: Odhadovaná doba výpočtu

en: Estimated time remaining
cs: Odhadovaný zbývající čas

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
cs: Záznam událostí...	Ctrl+Shift+E

en: Every day between hours of
cs: Každý den v těchto hodinách

en: Exit %s
cs: Ukončit %s

en: Failed to add account manager
cs: Selhalo přidání Správce účtu

en: Failed to add project
cs: Selhalo přidání projektu

en: Failed to remove account manager
cs: Selhalo odebrání Správce účtu

en: Failed to update account manager
cs: Selhala aktualizace Správce účtu

en: Fetching notices; please wait...
cs: Načítám zprávy, prosím čekejte...

en: File
cs: Soubor

en: File downloads deferred for
cs: Stahování souborů odloženo o

en: File uploads deferred for
cs: Odesílání souborů odloženo o

en: Filtering messages...
cs: Filtruji zprávy...

en: Find login information
cs: Získat přihlašovací informace

en: For advanced options, refer to
cs: Pro pokročilé možnosti přejděte na

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Fraction done
cs: Hotová část

en: Friday
cs: Pátek

en: From:
cs: Od:

en: GEO-600 project
cs: Projekt GEO-600

en: GPU computing is enabled
cs: GPU počítání je povoleno

en: GPU computing is suspended -
cs: GPU počítání je pozastaveno -

en: GPU missing,
cs: GPU nenalezena,

en: GPU suspended -
cs: GPU pozastaveno -

en: GUI RPC port number
cs: Číslo portu pro GUI RPC

en: General
cs: Obecné

en: General options
cs: Obecné nastavení

en: Get current settings from %s
cs: Použít aktuální nastavení z %s

en: Get help for climateprediction.net
cs: Zobrazit nápovědu projektu climateprediction.net

en: Get help with %s
cs: Zobrazit nápovědu pro %s

en: Gigabytes disk space
cs: GB na disku

en: Gigabytes disk space free
cs: GB na disku volných

en: Global Statistics
cs: Globální statistiky

en: HTTP Proxy
cs: HTTP proxy server

en: HTTP Proxy Server Configuration
cs: Nastavení HTTP proxy serveru

en: HTTP proxy
cs: HTTP proxy server

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide %s
cs: Skrýt %s

en: Hide Others
cs: Skrýt ostatní

en: Hide project list
cs: Schovat seznam projektů

en: Host
cs: Počítač

en: Host Average
cs: Průměrný kredit počítače

en: Host Total
cs: Celkový kredit počítače

en: Host location
cs: Umístění počítače

en: Host name or IP address
cs: Jméno počítače nebo IP adresa

en: Host name:
cs: Jméno počítače:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
cs: Jak často má BOINC upozorňovat na nové zprávy?

en: I agree to the terms of use.
cs: Souhlasím s podmínkami použití.

en: Identify your account at %s
cs: Zadejte údaje k vašemu účtu u %s

en: If possible, add projects at the
    %s web site.
    
    Projects added via this wizard will not be
    listed on or managed via %s.
cs: Pokud je to možné, přidejte projekty
    na webové stránce %s.
    
    Projekty přidané tímto průvodcem nebudou
    na seznamu %s a nepůjdou zde spravovat.

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
cs: Pokus ještě nejste registrováni u tohoto Správce účtu,
    učiňte tak, než budete pokračovat. Pro registraci nebo
    získání zapomenutého hesla klikněte na odkaz dole.

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
cs: Pokud přestanete používat %s,
    všechny stávající projekty budou zachovány,
    ale budete je muset spravovat manuálně.
    
    Chcete přestanete používat %s?

en: In addition, maintain enough tasks for up to this many days
cs: Udržet navíc zásobu práce aspoň na tolik dní

en: Info about your Team
cs: Informace o vašem týmu

en: Info about your team
cs: Informace o vašem týmu

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
cs: Neplatný klíč k účtu - vložte prosím platný klíč

en: Invalid URL
cs: Neplatná URL adresa

en: Invalid email address; please enter a valid email address
cs: Neplatná emailová adresa - vložte prosím platnou adresu

en: KBytes/sec.
cs: KB/s

en: LIGO project
cs: Projekt LIGO

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Last update: %.0f days ago
cs: Poslední akualizace - před %.0f dny

en: Launch another %s
cs: Spustit další %s

en: Launch another instance of %s...
cs: Spustit další instanci %s...

en: Launching browser...
cs: Spouštím internetový prohlížeč...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
cs: Dozvědět se víc o projektech umístěných na World Community Grid

en: Leave applications in memory while suspended
cs: Při pozastavení výpočtů ponechat aplikaci v paměti

en: Leave at least
cs: Ponechat aspoň

en: Leave these blank if not needed
cs: Ponechte prázdné, pokud není vyžadováno

en: Licensing and copyright information.
cs: Zobrazit informace o aktuální verzi BOINC (licence a autorská práva).

en: Local:
cs: Místní:

en: Login Failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: Master URL
cs: Hlavní URL adresa

en: Max additional work buffer
cs: Maximální dodatečná zásoba práce

en: Maximum download rate
cs: Max. rychlost stahování

en: Maximum upload rate
cs: Max. rychlost odesílání

en: Mbytes
cs: MB

en: Memory usage
cs: Využití paměti

en: Message
cs: Zpráva

en: Message boards
cs: Diskuzní fóra

en: Messages
cs: Zprávy

en: Messages from server:
cs: Zprávy ze serveru:

en: Minimum work buffer
cs: Minimální zásoba práce

en: Missing URL
cs: Chybí URL adresa

en: Missing application
cs: Chybějící aplikace

en: Mode view
cs: Zobrazení

en: Monday
cs: Pondělí

en: My Grid
cs: Můj Grid

en: Name
cs: Jméno

en: Name of application to add?
cs: Jména aplikací pro přidání?

en: Network activity always available
cs: Trvale povolit přístup k Internetu

en: Network activity based on preferences
cs: Připojovat k Internetu podle předvoleb

en: Network activity is suspended -
cs: Přístup k síti je pozastaven -

en: Network activity suspended
cs: Zakázat přístup k Internetu

en: Network communication failure
cs: Selhala síťová komunikace

en: Network is enabled
cs: Přístup k Internetu je povolen

en: Network is suspended -
cs: Přístup k Internetu je pozastaven -

en: Network usage allowed
cs: Povolené využití přístupu k Internetu

en: New
cs: Nový

en: News
cs: Novinky

en: No Internet connection
cs: Není připojení k Internetu

en: No new tasks
cs: Nepřijímat další práci

en: No work available to process
cs: Není k dispozici žádná práce

en: Non CPU intensive
cs: Nenáročné na procesor

en: Not Available
cs: Nedostupný

en: Not available
cs: Nedostupné

en: Not connected to a client.
cs: Nepřipojeno ke klientu.

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
cs: Nepoužito: oprava pro chybu v XCode 4.2

en: Notice reminder interval:
cs: Interval připomínání nových zpráv:

en: Notices
cs: Zprávy

en: Now using account manager
cs: Nyní je používán Správce účtu

en: On multiprocessor systems, use at most
cs: Na víceprocesorových systémech použít nejvýše

en: One project
cs: Jeden projekt

en: Only after computer has been idle for
cs: Pouze pokud je počítač nečinný po dobu

en: Open %s Web...
cs: Otevřít webové stránky %s...

en: Open %s...
cs: Otevřít %s...

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
cs: Otevřít okno s informačními zprávami projektů nebo BOINC

en: Options
cs: Možnosti

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Other options
cs: Ostatní nastavení

en: Password
cs: Heslo

en: Password:
cs: Heslo:

en: Please connect to the Internet and try again.
cs: Prosím obnovte připojení k Internetu a zkuste znova.

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
cs: Stáhněte si prosím a naistalujte aplikaci CoRD z adresy http://cord.sourceforge.net

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
cs: Zadejte prosím údaje k vašemu účtu
    (účet si vytvoříte na webových stránkách projektu)

en: Please read the following terms of use:
cs: Přečtěte si prosím následující podmínky použití:

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
cs: Zadejte prosím URL adresu.
    Například:
    http://www.example.com/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
cs: Zadejte prosím platnou URL adresu.
    Například:
    http://boincproject.example.com

en: Please specify an account key to continue.
cs: Zadej prosím klíč k účtu pro pokračování.

en: Please specify an email address
cs: Zadejte prosím emailovou adresu

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím...

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
cs: Otevřít menu s příkazy pro projekt %s

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
cs: Otevřít menu s příkazy pro tento úkol

en: Preferences…
cs: Předvolby…

en: Process ID
cs: ID procesu

en: Processing Suspended.
cs: Výpočty pozastaveny.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
cs: Výpočty pozastaveny:  Probíhají testy procesoru.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
cs: Výpočty pozastaveny:  Provoz na baterie.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
cs: Výpočty pozastaveny:  Denní doba.

en: Processing Suspended:  User Active.
cs: Výpočty pozastaveny:  Uživatel je aktivní.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
cs: Výpočty pozastaveny:  Pozastaveno uživatelem.

en: Progress
cs: Průběh

en: Project
cs: Projekt

en: Project Commands
cs: Příkazy projektu

en: Project URL:
cs: URL adresa projektu:

en: Project Web Pages
cs: Webové stránky projektu

en: Project added
cs: Projekt přidán

en: Project details
cs: Detaily projektu

en: Project ended - OK to remove
cs: Projekt ukončen - nyní je možné projekt opustit

en: Project has no apps for
cs: Projekt nemá žádné aplikace pro

en: Project initialization
cs: Prvotní nastavení projektu

en: Project not found
cs: Projekt nenalezen

en: Project preference
cs: Předvolby projektu

en: Project suspended by user
cs: Projekt pozastaven uživatelem

en: Project temporarily unavailable
cs: Projekt je dočasně nedostupný

en: Project web pages
cs: Webové stránky projektu

en: Projects
cs: Projekty

en: Projects:
cs: Projekty:

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Properties of project
cs: Vlastnosti projektu

en: Properties of task
cs: Vlastnosti úkolu

en: Proxy configuration
cs: Nastavení proxy serveru

en: Question
cs: Dotaz

en: Quit %s
cs: Opustit %s

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
cs: Přečtěte si podrobný popis spořiče obrazovky Einstein@Home

en: Read config files
cs: Načíst konfigurační soubory

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
cs: Načíst konfiguraci ze souborů cc_config.xml a app_config.xml.

en: Read local prefs file
cs: Načíst předvolby z lokálního souboru

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
cs: Načíst předvolby z 'global_prefs_override.xml'

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
cs: Přečtěte si Často kladené dotazy projektu Einstein@Home

en: Ready to report
cs: Odeslán. Připraven k ohlášení

en: Ready to start
cs: Připraven

en: Received
cs: Přijato

en: Reconnecting to client.
cs: Obnovuji spojení s klientem.

en: Remaining (estimated)
cs: Zbývá (odhad)

en: Remaining (estimated): %s
cs: Zbývá (odhad): %s

en: Remember this decision and do not show this dialog.
cs: Zapamatovat si toto rozhodnutí a tuto nabídku již nezobrazovat.

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove Project
cs: Odebrat projekt

en: Remove an application from this list
cs: Odebrat aplikci z tohoto seznamu

en: Remove this computer from account manager control.
cs: Odebrat počítač ze správy Správce účtu.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
cs: Odebrat tento projekt. Započatá práce bude ztracena. Před odebráním doporučujeme projekt aktualizovat, čímž odešlete a ohlásíte všechny dokončené úkoly.

en: Remove when tasks done
cs: Odebrat po dokončení úkolů

en: Removing project...
cs: Odebírám projekt...

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
cs: Nahlásit veškerou dokončenou práci, získat aktuální údaj o kreditu a nastavení a je-li možno, přijmout další práci.

en: Report deadline
cs: Odevzdat do

en: Report problems
cs: Nahlásit problémy

en: Requested by account manager
cs: Vyžádáno správcem účtu

en: Requested by project
cs: Vyžádáno projektem

en: Requested by user
cs: Vyžádáno uživatelem

en: Required files not found on the server.
cs: Potřebné soubory nenalezeny na serveru.

en: Research
cs: Výzkum

en: Research area:
cs: Oblast výzkumu:

en: Reset Project
cs: Restartovat projekt

en: Reset project
cs: Restartovat projekt

en: Resetting project...
cs: Restartuji projekt...

en: Resource share
cs: Rozdělení práce

en: Resources
cs: Prostředky

en: Resume
cs: Obnovit

en: Resume Computing
cs: Pokračovat ve výpočtech

en: Resume GPU
cs: Obnovit GPU

en: Resume tasks for this project.
cs: Obnovit práci pro tento projekt.

en: Resume work for this task.
cs: Obnovit práci na tomto úkolu.

en: Resuming project...
cs: Obnovuji projekt...

en: Resuming task...
cs: Obnovuji úkol...

en: Retrieving current status
cs: Zjišťuji aktuální stav

en: Retrieving current status.
cs: Zjišťuji aktuální stav.

en: Retrieving system state; please wait...
cs: Zjišťuji stav systému, prosím čekejte...

en: Retry Now
cs: Obnovit přenos

en: Retry the file transfer now
cs: Obnovit přenost souborů

en: Retrying transfer now...
cs: Pokouším se obnovit přenos...

en: Run CPU &benchmarks
cs: Spustit testy procesoru

en: Run Manager at login?
cs: Spustit Správce po přihlášení?

en: Run based on &preferences
cs: Počítat podle &předvoleb

en: Run the BOINC Manager when you log on.
cs: Spustit Správce BOINC hned po přihlášení.

en: Running
cs: Počítám

en: Running, high priority
cs: Počítám s vysokou prioritou

en: Runs BOINC CPU benchmarks
cs: Spustit BOINC testy procesoru

en: S&top using %s...
cs: Ukončit %s...

en: SOCKS Proxy
cs: SOCKS proxy server

en: SOCKS Proxy Server Configuration
cs: Nastavení SOCKS proxy serveru

en: SOCKS proxy
cs: SOCKS proxy server

en: Saturday
cs: Sobota

en: Scheduler RPC deferred for
cs: RPC plánovače odloženo o

en: Scheduler call in progress
cs: Zpracovávám požadavek plánovače

en: Scheduler request in progress
cs: Zpracovávám požadavek plánovače

en: Scheduler request pending
cs: Nevyřízený požadavek plánovače

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Scheduling priority
cs: Priorita plánovávní

en: Screensaver info
cs: Informace o spořiči obrazovky

en: Search for help in our help system
cs: Vyhledat radu v naší Nápovědě

en: Select a project to access with the controls below
cs: Zvolte projekt, který chcete ovládat prvky dole

en: Select a task to access
cs: Zvolit úkol

en: Select computer...
cs: Zvolit počítač...

en: Select the appearance of the user interface.
cs: Vyberte si vzhled aplikace.

en: Services
cs: Služby

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Show VM Console
cs: Zobrazit VM konzoli

en: Show VM Console in a window.
cs: Zobrazit VM konzoli v okně.

en: Show active tasks
cs: Zobrazit aktivní úkoly

en: Show all &messages
cs: Zobrazit všechny zprávy

en: Show all messages
cs: Zobrazit všechny zprávy

en: Show all projects, one chart per project
cs: Zobrazit všechny projekty, každý ve svém grafu

en: Show all tasks
cs: Zobrazit všechny úkoly

en: Show all tasks.
cs: Zobrazit všechny úkoly.

en: Show application graphics in a window.
cs: Zobrazit grafické okno aplikace.

en: Show average credit for host
cs: Zobrazit průměrný kredit počítače

en: Show average credit for user
cs: Zobrazit průměrný kredit uživatele

en: Show chart for next project
cs: Zobrazit graf následujícího projektu

en: Show chart for previous project
cs: Zobrazit graf předchozího projektu

en: Show graphics
cs: Zobrazit grafiku

en: Show host average
cs: Průměrný kredit počítače

en: Show host total
cs: Celkový kredit počítače

en: Show information about %s
cs: Zobrazit webovou stránku s nápovědou k platformě %s

en: Show information about BOINC and %s
cs: Zobrazit webovou stránku s informacemi o projektu BOINC a o programu %s

en: Show information about the %s
cs: Zobrazit webovou stránku s nápovědou k programu %s

en: Show messages for all projects
cs: Zobrazit zprávy všech projektů.

en: Show messages for all projects.
cs: Zobrazit zprávy všech projektů.

en: Show one chart with all projects
cs: Zobrazit jeden graf se všemi projekty

en: Show one chart with selected project
cs: Zobrazit jeden graf se zvoleným projektem

en: Show one chart with sum of projects
cs: Zobrazit jeden graf se součtem všech projektů

en: Show only active tasks.
cs: Zobrazit pouze aktivní úkoly.

en: Show only the messages for the selected project
cs: Zobrazit pouze zprávy vybraného projektu

en: Show only the messages for the selected project.
cs: Zobrazit pouze zprávy vybraného projektu.

en: Show only this project
cs: Zobrazit jen tento projekt

en: Show project details.
cs: Zobrazit detaily projektu.

en: Show project list
cs: Zobrazit seznam projektů

en: Show task details.
cs: Zobrazit detaily úkolu.

en: Show total credit for host
cs: Zobrazit celkový kredit počítače

en: Show total credit for user
cs: Zobrazit celkový kredit uživatele

en: Show user average
cs: Průměrný kredit uživatele

en: Show user total
cs: Celkový kredit uživatele

en: Showing VM console for task...
cs: Zobrazuji VM konzoli pro úkol...

en: Showing graphics for task...
cs: Zobrazuji grafické okno pro úkol...

en: Shut down connected client...
cs: Vypnout připojeného klien&ta...

en: Shut down the currently connected client
cs: Vypnout aktuálně připojeného klienta

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
cs: Jednoduché zobrazení...	Ctrl+Shift+V

en: Size
cs: Velikost

en: Skin
cs: Vzhled

en: Skip image file verification
cs: Přeskočit ověřování souborů s obrázky

en: Snooze
cs: Uspat

en: Snooze GPU
cs: Uspat GPU

en: Speed
cs: Rychlost

en: Starting client
cs: Startuji klienta

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
cs: Spustit BOINC pouze s ikonou v systémové liště

en: Startup BOINC with these optional arguments
cs: Spouštět BOINC s těmito volitelnými parametry

en: State
cs: Stav

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Status
cs: Stav

en: Status: %s
cs: Stav: %s

en: Stop BOINC network activity
cs: Zakázat Správci BOINC přistupovat k Internetu

en: Stop GPU work regardless of preferences
cs: Pozastavit práci na GPU bez ohledu na předvolby

en: Stop running tasks when exiting the %s
cs: Ukončit běžící výpočy při ukončení %s

en: Stop work regardless of preferences
cs: Pozastavit práci bez ohledu na předvolby

en: Summary statistics for World Community Grid
cs: Celková statistika World Community Grid

en: Sunday
cs: Neděle

en: Supported systems:
cs: Podporované systémy:

en: Suspend
cs: Pozastavit

en: Suspend Computing
cs: Pozastavit výpočty

en: Suspend GPU
cs: Pozastavit GPU

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
cs: Přerušit výpočty a přistup na Internet, pokud běží tyto aplikace:

en: Suspend tasks for this project.
cs: Pozastavit práci tohoto projektu.

en: Suspend this task.
cs: Pozastavit tento úkol.

en: Suspend work for this result.
cs: Pozastavit práci na tomto úkolu.

en: Suspend work for this task.
cs: Pozastavit práci na tomto úkolu.

en: Suspended -
cs: Pozastaveno -

en: Suspended by user
cs: Pozastaveno uživatelem

en: Suspended via GUI
cs: Pozastaveno přes GUI

en: Suspending project...
cs: Pozastavuji projekt...

en: Suspending task...
cs: Pozastavuji úkol...

en: Switch between applications every
cs: Přepínat mezi aplikacemi každých

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Synchronize projects with account manager system
cs: Synchronizovat projekty se systémem Správce účtu

en: Task Commands
cs: Příkazy úkolu

en: Task suspended by user
cs: Úkol pozastaven uživatelem

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Tasks checkpoint to disk at most every
cs: Ukládat kontrolní bod na disk nejvýše každých

en: Tasks:
cs: Úkoly:

en: Team
cs: Tým

en: Team name
cs: Název týmu

en: Telling project to allow additional task downloads...
cs: Povoluji projektu přijímat další práci...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
cs: Zakazuji projektu přijímat další práci...

en: Terms of Use
cs: Podmínky použití

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
cs: Klient %s 3x nečekaně ukončil práci během posledních %d minut.
    Přejete si ho restartovat?

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
cs: Jazyk %s byl změněn. Aby se změna projevila, je nutné restartovat %s.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
cs: URL adresa, která byla zadána, nepatří Správci účtu pro BOINC.
    
    Zkontrolujte prosím zadávanou adresu a zkuste znova.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
cs: URL adresa, která byla zadána, nepatří BOINC projektu.
    
    Zkontrolujte prosím zadávanou adresu a zkuste znova.

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
cs: The World Community Grid - BOINC se nedokázal připojit k Internetu.
    Nejčastější příčinou bývá:
    
    1) Problém s připojením.
    Zkontrolujte prosím vaše telefonické nebo síťové připojení k Internetu.
    Poté klikněte na tlačítko Zpět a zopakujte předchozí krok.
    
    2) Nainstalovaný firewall blokuje World Community Grid - BOINC.
    Nastavte prosím firewall tak, aby umožnil programům 'BOINC' a 'Správce BOINC' komunikovat na portu 80 a 443.
    Poté klikněte na tlačítko Zpět a zopakujte předchozí krok.
    
    3) Jste připojeni k Internetu přes proxy server.
    Klikněte na Dále pro konfiguraci připojení BOINC přes proxy server.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
cs: Správce účtu je dočasně nedostupný.
    
    Zkuste to prosím později.

en: The home page of the GEO-600 project
cs: Domovská stránka projektu GEO-600

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
cs: Domovská stránka projektu LIGO (Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory)

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
cs: Zadaná hesla se neshodují. Prosím napište je znovu.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
cs: Zadané heslo je chybné. Zkuste to prosím znova.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
cs: Projekt je dočasně nedostupný.
    
    Zkuste to prosím později.

en: There are new notices - click to view.
cs: Jsou dostupné nové zprávy - klikněte pro zobrazení.

en: There are no notices at this time.
cs: Nejsou dostupné žádné zprávy.

en: There are over 30 BOINC-based projects
    doing research in many areas of science,
    and you can volunteer for as many of them as you like.
    You can add a project directly,
    or use an 'Account Manager' web site to select projects.
cs: Je dostupno více než 30 BOINC projektů
    provádějících výzkum v mnoha vědeckých oblastech.
    Můžete se připojit k libovolného množství projektů.
    Projekt lze přidat buď přímo, nebo s využitím
    některého Správce účtu, u kterého si na webu vyberete projekty.

en: This dialog controls preferences for this computer only.
cs: Toto okno nastavuje předvolby jen pro tento počítač.

en: This dialog controls preferences for this computer only.
    Click OK to set preferences.
    Click Clear to restore web-based settings (except exclusive apps).
cs: Tato nabídka nastavuje předvolby pouze pro tento počítač.
    Klikněte OK pro uložení předvoleb.
    Klikněte Vymazat pro obnovení předvoleb z webu (netýká se exkluzivních aplikací).

en: This project has been successfully added.
cs: Přidání projektu proběhlo úspěšně.

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
cs: Tento projekt momentálně neumožňuje vytváření nových účtů.
    Můžete jej přidat pouze, pokud již máte existující účet.

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
cs: Tento projekt nemusí mít práci pro váš typ počítače. Chcete ho i tak přidat?

en: This task's progress
cs: Průběh tohoto úkolu

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
cs: Tímto ukončíte %s a přerušíte všechny výpočty až do doby, 
    než opět spustíte aplikaci %s nebo kdy bude spuštěn spořič obrazovky %s.
    
    Ve většině případů je lepší pouze zavřít okno %s
    než zavírat celou aplikaci. Tím umožníte %s pokračovat
    ve výpočtech v době, kterou jste si zvolili v předvolbách.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time
cs: Čas

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
cs: Vyberte si projekt kliknutím na jeho jméno
    nebo napište jeho URL adresu do textového pole níže.

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
cs: Zvolte Správce účtu kliknutím na jeho jméno 
    nebo napište do kolonky dole jeho URL adresu.

en: To continue, click Next.
cs: Pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

en: To fetch work
cs: Získat novou práci

en: To report completed tasks
cs: Nahlásit dokončené úkoly

en: To send trickle-up message
cs: Odeslat zprávu o průběhu

en: Total disk usage
cs: Obsazené místo na disku

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
cs: Přenos	Ctrl+Shift+X

en: Transfer at most
cs: Přenést nejvýše

en: Transfers
cs: Přenos

en: Trickle up message pending
cs: Nevyřízené odeslání zprávy o průběhu

en: Trickle-up pending
cs: Vyčkávající zpráva o průběhu

en: Try to maintain enough tasks to keep busy for this many days
cs: Pokusit se udržet dostatečnou zásobu práce aspoň na tolik dní

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Unable to connect to the core client
cs: Selhalo spojení s klientem

en: Unknown reason
cs: Neznámý důvod

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update account manager
cs: Aktualizovat Správce účtu

en: Update completed.
cs: Aktualizace dokončena.

en: Update from %s completed.
cs: Aktualizace z %s dokončena.

en: Update your device settings
cs: Aktualizovat nastavení vašich počítačů

en: Updating charts...
cs: Aktualizuji grafy...

en: Updating project...
cs: Aktualizuji projekt...

en: Upload
cs: Odesílání

en: Upload failed
cs: Chyba při odesílání

en: Uploading
cs: Odesílám

en: Use GPU always
cs: Vždy používat GPU

en: Use GPU based on preferences
cs: Používat GPU podle předvoleb

en: Use GPU while computer is in use
cs: Používat GPU pro výpočty, i když je počítač právě používán

en: Use a BOINC Account Manager
cs: Použít BOINC správce účtu

en: Use account manager
cs: Použít Správce účtu

en: Use at most
cs: Použít nejvýše

en: Use entire area for graphs
cs: Použít celou oblast pro grafy

en: Use no more than:
cs: Použij nejvýše

en: User
cs: Uživatel

en: User Average
cs: Průměrný kredit uživatele

en: User Name:
cs: Uživatelské jméno:

en: User Total
cs: Celkový kredit uživatele

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Username already in use
cs: Toto uživatelské jméno je již použito

en: Uses smaller area for graphs
cs: Používá menší oblast pro grafy

en: Validation Error
cs: Chyba při validaci

en: Validation conflict
cs: Chyba při validaci

en: Version:
cs: Verze:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
cs: Zobrazit seznam všech počítačů, na kterých provozujete Einstein@home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
cs: Zobrazit seznam všech počítačů, na kterých provozujete SETI@home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
cs: Zobrazit či změnit nastavení profilu či předvoleb u vašeho Einstein@Home účtu

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
cs: Zobrazit či změnit nastavení profilu či předvoleb u vašeho SETI@home účtu

en: View information about your team
cs: Zobrazit informace o vašem týmu

en: View your account information and credit totals
cs: Zobrazit informaci o vašem účtu a kreditech

en: View your account information, credits, and trickles
cs: Zobrazit informace o vašem účtu, kreditech a průběhu

en: View your last week (or more) of computational results and work
cs: Zobrazit výsledky vaší práce za poslední týden, či déle

en: Virtual memory size
cs: Velikost virtuální paměti

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
cs: Staňte se dobrovolníkem v kterémkoliv z více než 30 projektů v mnoha vědeckých oblastech

en: Waiting for memory
cs: Čekám na uvolnění paměti

en: Waiting for shared memory
cs: Čekám na uvolnění sdílené paměti

en: Waiting to contact project servers.
cs: Čekám na kontakt se servery projektu.

en: Waiting to run
cs: Čekám na zpracování

en: We were not able to set up your account information
    automatically.
    
    Please click on the 'Find login information' link
    below to find out what to put in the email address and
    password fields.
cs: Nepodařilo se automaticky nastavit informace
    o vašem účtu.
    
    Pro nápovědu co zadat do kolonek Emailová adresa a Heslo
    klikněte dole na odkaz 'Získat přihlašovací informace'.

en: Web site:
cs: Webové stránky:

en: Wednesday
cs: Středa

en: Welcome to %s!
cs: Vítejte v %s!

en: What language should BOINC use?
cs: Jaký jazyk používat pro zobrazení Správce BOINC?

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
cs: Po kliknutí na Dokončit bude ve vašem internetovém prohlížeči otevřena stránka,
    ve které si budete moci nastavit jméno účtu a další předvolby.

en: While computer is in use
cs: Je-li počítač používán

en: While computer is on batteries
cs: Při provozu počítače na baterie

en: While processor usage is less than
cs: Při vytížení procesoru nižším než

en: Will remove when tasks done
cs: Bude odebrán po dokončení úkolů

en: Won't get new tasks
cs: Neobdrží další práci

en: Work done
cs: Kredit

en: Work done for this project
cs: Práce hotova pro tento projekt

en: Working set size
cs: Velikost pracovní sady

en: You already added this project. Please choose a different project.
cs: Tento projekt již máte přidaný. Zvolte prosím jiný projekt.

en: You are now using %s to manage accounts.
cs: Nyní používáte %s pro správu účtů.

en: You are now using this account manager.
cs: Nyní používáte tohoto Správce účtu.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    
    To run %s as this user, please:
      - reinstall %s answering "Yes" to the question about
         non-administrative users
     or
      - contact your administrator to add you to the 'boinc_master'
         user group.
cs: Momentálně nemáte práva na správu klienta.
    
    Abyste mohl používat %s jako aktuální uživatel:
    - přeinstalujte %s s volbou "Ano" u otázky na
    ne-administrátorské účty
    nebo
    - kontaktujte vašeho administrátora, aby vás přidal
    do uživatelské skupiny 'boinc_master'.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
cs: Momentálně nejste oprávněn spravovat tohoto klienta.
    Kontaktujte prosím vašeho administrátora, aby vás přidal do lokální uživatelské skupiny 'boinc_users'.

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
cs: Nemáte žádný projekt. Přidejte si prosím nějaký projekt.

en: You have chosen to add a new volunteer computing project or change which projects
    you contribute to.
    
    Some of these projects are run and managed by World Community Grid, while others
    are run and managed by other researchers or organizations. The BOINC software
    can divide your spare processing power among any combination of projects.
    
    Alternatively, if you have registered with a BOINC Account Manager, you can use
    this to choose which projects to support.
    
    Please choose which type of change you would like to make:
cs: Chcete přidat nový projekt pro dobrovolné výpočty, nebo upravit projekty,
    na kterých se již podílíte.
    
    Některé z těchto projektů jsou spravované organizací World Community Grid,
    zatímco další jsou provozované jinými výzkumníky a organizacemi.
    Aplikace BOINC vám umožní přerozdělit výpočetní sílu mezi vámi zvolenou
    libovolnou kombinaci projektů.
    
    Nebo pokud jste registrovaní u BOINC správce účtu, je možný spravovat
    váš výběr projektů přes něj.
    
    Vyberte si prosím typ změny, kterou chcete provést.

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
cs: Přejete si ukončit %s,
    který vám umožnuje zobrazit si a spravovat
    výpočty, které právě pobíhají na vašem počítači.
    
    Pokud si přejete ukončit i probíhající výpočty,
    vyberte z následujících možností:

en: Your account
cs: Váš účet

en: Your computers
cs: Vaše počítače

en: Your preferences
cs: Vaše předvolby

en: Your results
cs: Vaše výsledky

en: Your statistics and settings
cs: Vaše statistiky a nastavení

en: Your team
cs: Váš tým

en: active
cs: probíhá

en: always
cs: vždy

en: an exclusive app is running
cs: běží důležitější aplikace

en: and
cs: a

en: check box to specify hours for this day of week
cs: Po zaškrtnutí budete moci nastavit hodiny individuálně pro daný den v týdnu

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
cs: zaškrtněte, pokud si přejete, aby výpočty na tomto počítači probíhaly, i když jej právě používáte

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
cs: Zaškrtněte, pokud si přejete, aby výpočty na tomto počítači probíhaly i při provozu na baterie

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
cs: zaškrtněte, pokud si přejete, aby výpočty na GPU probíhaly, i když je počítač právě používán

en: check this if your Internet provider modifies image files
cs: zaškrtněte, pokud váš poskytovatel připojení k Internetu modifikuje soubory s obrázky

en: clear all local preferences and close the dialog
cs: Smazat všechny místní předvolby a zavřít nabídku

en: climateprediction.net News
cs: Novinky projektu climateprediction.net

en: close the dialog without saving
cs: zavřít nabídku bez uložení nových hodnot

en: computer is in use
cs: počítač je používán

en: computer is not in use
cs: počítač není používán

en: days
cs: dní

en: default
cs: výchozí

en: disable BOINC security users and permissions
cs: zrušit bezpečnostní uživatele a práva BOINC

en: disk and memory usage
cs: Využití disku a paměti

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
cs: výpočty budou zahájeny až poté, co počítač nebyl používán po stanovenou dobu (minuty)

en: every
cs: každých

en: exclusive applications
cs: Exkluzivní aplikace

en: failed
cs: selhalo

en: free, available to BOINC:
cs: volné, dostupné pro BOINC:

en: free, not available to BOINC:
cs: volné, nedostupné pro BOINC:

en: free:
cs: volné místo:

en: if checked, BOINC hangs up when network usage is done
    (only relevant for dialup-connection)
cs: Je-li zaškrtnuto, BOINC ukončí připojení k Internetu po dokončení veškerých přenosů
    (má význam jen pro vytáčená/dial-up připojení)

en: if checked, a confirmation dialog will be displayed before trying to connect to the Internet
cs: Je-li zaškrtnuto, bude před každým pokusem o připojení k Internetu zobrazeno okno vyžadující potvrzení

en: if checked, suspended work units are left in memory
cs: Je-li zaškrtnuto, budou pozastavené úkoly, které byly zpracovávány, ponechány v paměti

en: invalid input value detected
cs: zadaná neplatná vstupní hodnota

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
cs: neplatný časový interval, formát je HH:MM-HH:MM

en: invalid time, format is HH:MM
cs: neplatný čas, formát je HH:MM

en: minimum length %d
cs: minimální délka je %d znaků

en: minutes
cs: minut

en: more...
cs: více...

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
cs: povoleno více instancí Správce BOINC

en: need disk space - check preferences
cs: nedostatek místa na disku - zkontrolujte prosím předvolby

en: network bandwidth limit exceeded
cs: překročen limit přenosu dat po síti

en: network usage
cs: Využití Internetu

en: network usage start hour
cs: Povolit přístup v tuto dobu

en: network usage stop hour
cs: Ukončit přístup v tuto dobu

en: never
cs: nikdy

en: no
cs: ne

en: no projects: 0 bytes used
cs: žádné projekty: 0 bajtů použito

en: of disk space
cs: místa na disku

en: of the processor
cs: výkonu procesoru

en: on batteries
cs: na bateriích

en: pending
cs: vyčkává

en: percent (0 means no restriction)
cs: procent (0 znamená bez omezení)

en: processor usage
cs: Využití procesoru

en: requested by operating system
cs: vyžádáno operačním systémem

en: retry in
cs: zkusit znova za

en: save all values and close the dialog
cs: uložit všechny hodnoty a zavřít nabídku

en: seconds
cs: vteřin

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
cs: Nastavit ladící režim správce vzhledů pro zobrazení chybových zpráv správce vzhledů

en: shows the preferences web page
cs: zobrazí webovou stránku s předvolbami

en: start work at this time
cs: Začít práci v tuto dobu

en: starting up
cs: startuji

en: stop work at this time
cs: Ukončit práci v tuto dobu

en: suspend work if processor usage exceeds this level
cs: pozastavit práci, pokud vytížení procesoru překročí tuto úroveň

en: suspended
cs: pozastaveno

en: the maximum disk space used by BOINC (in Gigabytes)
cs: Povolené místo na disku pro BOINC (v GB)

en: time of day
cs: čas

en: unknown reason
cs: neznámý důvod

en: used by BOINC:
cs: prostor využitý BOINC:

en: used by other programs:
cs: využité ostatními programy:

en: user request
cs: požadavek uživatele

en: wxWidgets Version:
cs: Verze wxWidgets:

en: yes
cs: ano
