BOINC Manager 6.x - en to cs translation catalogue (683 entries)

en:  (non-CPU-intensive)
cs:  (nenáročný na procesor)

en:  (project backoff:
cs: (Odložení projektu:

en:  - CPU benchmarks
cs:  - testy procesoru

en:  - an exclusive app is running
cs:  - běží důležitější aplikace

en:  - computation suspended
cs:  - výpočty pozastaveny

en:  - need disk space
cs:  - nedostatek místa na disku

en:  - on batteries
cs:  - na bateriích

en:  - time of day
cs:  - čas

en:  - user active
cs:  - uživatel aktivní

en:  Leave applications in memory while suspended
cs: Při pozastavení výpočtů ponechat aplikaci v paměti

en:  Skip image file verification
cs: Nekontrolovat obrázky

en:  Use GPU while computer is in use
cs: Používat GPU pro výpočty, i když je počítač právě používán

en:  While computer is in use
cs: Je-li počítač používán

en:  While computer is on batteries
cs: Při provozu na baterie

en: % CPU time
cs: % procesorového času

en: % of page file (swap space)
cs: % stránkovacího souboru

en: % of the processors
cs: % procesorů

en: % of total disk space
cs: % celkového místa na disku

en: % when computer is idle
cs: % není-li počítač používán

en: % when computer is in use
cs: % je-li počítač používán

en: %d hr %d min %d sec
cs: %d h %d m %d s

en: %d tasks running.
cs: %d úkolů se počítá.

en: %s &help
cs: &Nápověda pro %s

en: %s &website
cs: &Webové stránky %s

en: %s - Can't find web browser
cs: %s - Nemohu najít internetový prohlížeč

en: %s - Connection Error
cs: %s - Chyba připojení

en: %s - Connection Failed
cs: %s - Připojení selhalo

en: %s - Connection Status
cs: %s - Stav připojení

en: %s - Daemon Start Failed
cs: %s - Start daemona selhal

en: %s - Detach from %s
cs: %s - Odpojit od %s

en: %s - Exit Confirmation
cs: %s - Potvrdit ukončení

en: %s - Language Selection
cs: %s - Volba jazyka:

en: %s - Messages
cs: %s - Zprávy

en: %s - Network Status
cs: %s - Stav sítě

en: %s - Options
cs: %s - Možnosti

en: %s - Preferences
cs: %s - Předvolby

en: %s - Select Computer
cs: %s - Zvolit počítač

en: %s - Shutdown the current client...
cs: %s - Vypnout aktuálního klienta...

en: %s couldn't do Internet communication, and no default connection is selected.
    Please connect to the Internet, or select a default connection
    using Advanced/Options/Connections.
cs: %s se nemůže připojit k internetu a není nastaveno žádné výchozí připojení.
    Připojte se prosím k internetu nebo nastavte výchozí připojení 
    v menu 'Nastavení / Možnosti / Připojení.

en: %s failed to connect to the Internet.
cs: Selhalo připojení %s k internetu.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
cs: Selhalo odpojení %s z internetu.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
cs: %s detekoval připojení k internetu. 
    Bude znovu zahájen přenos a aktualizovány všechny projekty.

en: %s has successfully attached to %s
cs: %s byl úspěšně připojen k %s

en: %s has successfully connected to the Internet.
cs: %s se úspěšně připojil k internetu.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
cs: %s byl úspěšně odpojen z internetu.

en: %s is connecting to the Internet.
cs: %s se připojuje k internetu.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
cs: %s nemůže navázat spojení s klientem %s.
    Chcete pokus opakovat?

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
cs: %s není schopen spustit klienta %s.
    Spusťte prosím "Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Služby" a spusťte službu BOINC.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please start the daemon and try again.
cs: %s není schopen spustit klienta %s.
    Spusťe prosím daemona a zkuste to znova.

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
cs: %s není připojen k žádnému klientu %s.
    V menu 'Nastavení / Volba počítače...' zadejte připojení ke klientu %s.
    Chcete-li se připojit ke klientu běžícímu na vašem počítači, 
    do kolonky "Jméno počítače" zadejte 'localhost'.

en: %s is unable to communicate with a project and needs an Internet connection.
    Please connect to the Internet, then select the 'Do network communications' item from the Advanced menu.
cs: %s není schopen spojit se s projektem a potřebuje připojení k internetu.
    Připojte se prosím k internetu, poté zvolte 'Opakovat přenos' v menu 'Nastavení'.

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
cs: %s vyžaduje připojení k internetu. 
    Připojit?

en: %s needs to connect to the Internet.  Please click to open %s.
cs: %s vyžaduje připojení k internetu. Prosím klikněte pro otevření %s.

en: %s tried to display the web page
    	%s
    but couldn't find a web browser.
    To fix this, set the environment variable
    BROWSER to the path of your web browser,
    then restart the %s.
cs: %s se pokusil zobrazit internetovou stránku
    	%s
    ale nenalezl žádný internetový prohlížeč.
    Prosím nastavte systémovou proměnnou BROWSER
    na složku, ve které je Váš internetový prohlížeč,
    a restartujte %s.

en: %s will shut down the currently connected client,
    and prompt you for another host to connect to.
cs: %s vypne aktuálně připojeného klienta,
    a vyzve vás k připojení k jinému počítači.

en: %s. Work done by %s: %0.2f
cs: Projekt: %s
    Kredit uživatele %s: %0.2f

en: %s: %.2f%% completed.
cs: %s: %.2f%% dokončeno.

en: &%s help
cs: Nápověda pro &%s

en: &About %s...
cs: &O programu Správce BOINC (%s)

en: &Activity
cs: &Aktivita

en: &Advanced View	CTRL+SHIFT+A
cs: &Pokročilé zobrazení	CTRL+SHIFT+A

en: &Cancel
cs: &Zrušit

en: &Clear Default
cs: &Zrušit výchozí

en: &Close
cs: &Zavřít

en: &Close Window	CTRL+W
cs: &Zavřít okno	CTRL+W

en: &Email address:
cs: &Emailová adresa:

en: &File
cs: &Soubor

en: &Finish
cs: Dok&ončit

en: &Help
cs: Náp&ověda

en: &Network activity always available
cs: Trvale po&volit přístup k internetu

en: &Network activity suspended
cs: Z&akázat přístup k internetu

en: &Next >
cs: &Další >

en: &Next project >
cs: &Další projekt >

en: &No, new user
cs: &Ne, jsem nový uživatel

en: &Options...
cs: &Možnosti...

en: &Password:
cs: &Heslo:

en: &Preferences...
cs: &Předvolby...

en: &Quit %s
cs: &Opustit %s

en: &Run always
cs: &Počítat nepřetržitě

en: &Set Default
cs: &Nastavit výchozí

en: &Simple View...	CTRL+SHIFT+S
cs: &Jednoduché zobrazení...	CTRL+SHIFT+S

en: &Stop using %s...
cs: &Ukončit %s...

en: &Suspend
cs: Po&zastavit

en: &Synchronize with %s
cs: &Synchronizovat s %s

en: &Tools
cs: &Nástroje

en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

en: &View
cs: &Vzhled

en: &Yes, existing user
cs: &Ano, mám již účet

en: '%s' does not contain a valid host name.
cs: '%s' neobsahuje platné jméno počítače.

en: '%s' does not contain a valid path.
cs: '%s' neobsahuje platnou cestu.

en: (Automatic Detection)
cs: (Zjistit automaticky)

en: (C) 2003-2008 University of California, Berkeley.
    All Rights Reserved.
cs: (C) 2003-2007 Kalifornská Univerzita, Berkeley.
    Všechna práva vyhrazena.
    Překlad: Spok a Necroman

en: (Unknown)
cs: (Neznámý)

en: (User Defined)
cs: (Definováno uživatelem)

en: (no restriction if equal)
cs: (bez omezení, pokud jsou časy shodné)

en: 0 (Run Always)
cs: 0 (Počítat nepřetržitě)

en: < &Back
cs: < Zpě&t

en: < &Previous project
cs: < &Předchozí projekt

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
cs: Odkaz na stránky pro oznamování problémů a chyb Einstein@Home

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
cs: Pro správné fungování BOINC je vyžadován restart.
    Prosím restartujte počítač a pokus opakujte.

en: A&dvanced
cs: Nas&tavení

en: ATI GPU work fetch deferral interval
cs: Interval odkládání vyzvedávání práce ATI GPU

en: ATI GPU work fetch deferred for
cs: Vyzvedávání práce ATI GPU odloženo o

en: ATI GPU work fetch priority
cs: Priorita vyzvedávání práce ATI GPU

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
cs: Ukončit práci na daném úkolu.
    Za úkol nebude přidělen žádný kredit.

en: Abort
cs: Zrušit

en: Abort File Transfer
cs: Zrušit přenos souboru

en: Abort File Transfer(s)
cs: Zrušit přenos souboru

en: Abort Transfer
cs: Zrušit přenos

en: Abort task
cs: Zrušit úkol

en: Aborted
cs: Zrušeno

en: Aborted by project
cs: Zrušeno projektem

en: Aborted by user
cs: Zrušeno uživatelem

en: Aborting result...
cs: Odstraňuji soubor...

en: Aborting transfer(s)...
cs: Odstraňuji soubor(y)...

en: Aborting transfer...
cs: Ruším přenos...

en: About %s
cs: O aplikaci %s

en: Account
cs: Účet

en: Account Manager &URL:
cs: &Adresa (URL) Správce účtu:

en: Account manager not found
cs: Správce účtu nebyl nalezen

en: Account manager temporarily unavailable
cs: Správce účtu je dočasně nedostupný.

en: Account manager website
cs: Webové stránky Správce účtu

en: Account summary
cs: Stav účtu

en: Acknowledged
cs: Potvrzeno

en: Additional work buffer
cs: Dodatečná zásoba jednotek

en: Address:
cs: Adresa:

en: Advanced views allow you to sort various columns and displays graphical progress bars.
cs: Pokročilé zobrazení umožňuje zobrazit více sloupců s údaji a grafickými ukazateli průběhu.

en: All projects
cs: Všechny projekty

en: All projects(sum)
cs: Všechny projekty (dohromady)

en: Allow fetching new tasks for this project.
cs: Povolit tomuto projektu přijímat další práci.

en: Allow network activity according to your preferences
cs: Využívat připojení k internetu podle nastavení

en: Allow network activity regardless of preferences
cs: Povolit připojení k internetu bez ohledu na nastavení

en: Allow new tasks
cs: Přijímat další práci

en: Allow work according to your preferences
cs: Počítat podle nastavení

en: Allow work regardless of preferences
cs: Počítat bez ohledu na nastavení

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
cs: Účet (account) s touto emailovou adresou již existuje a má jiné
    heslo než právě zadané.
    
    Postupujte prosím dle instrukcí na webových stránkách projektu.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
cs: Účet (account) s tímto uživatelským jménem již existuje a má jiné
    heslo než právě zadané.
    
    Postupujte prosím dle instrukcí na webových stránkách projektu.

en: An error has occurred;
    check Messages for details.
    
    Click Finish to close.
cs: Došlo k chybě.
    Další podrobnosti naleznete v okně 'Zprávy'.
    
    Zavřete kliknutím na <Dokončit>.

en: An internal server error has occurred.
cs: Na serveru se vyskytla vnitřní chyba.

en: Anytime
cs: Kdykoliv

en: Application
cs: Aplikace

en: Application:
cs: Aplikace:

en: Are you already running %s?
cs: Používáte již %s?

en: Are you already running this project?
cs: Máte již vytvořený účet u tohoto projektu?

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
cs: Skutečně chcete zrušit přenos souboru '%s'?
    Pozn: Zrušením přenosu souboru zrušíte daný úkol
    a neobdržíte za něj kredity.

en: Are you sure you want to abort this file(s) transfer ?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
cs: Skutečně chcete zrušit přenos souboru '%s'?
    Pozn: Zrušením přenosu souboru zrušíte daný úkol
    a neobdržíte za něj kredity.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s %%, Status: %s)
cs: Opravdu chcete zrušit tento úkol '%s'?
    (Průběh: %s %%, Stav: %s)

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
cs: Opravdu chcete zrušit tento úkol '%s'?
    (Průběh: %s, Stav: %s)

en: Are you sure you want to detach from project '%s'?
cs: Opravdu chcete opustit projekt '%s'?

en: Are you sure you want to display graphics on a remote machine?
cs: Opravdu chcete zobrazit grafické okno na vzdáleném počítači?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
cs: Opravdu chcete restartovat projekt '%s'?

en: Ask questions and report problems
cs: Zeptat se nebo ohlásit problém

en: Attach to &project
cs: &Připojit k projektu

en: Attach to &project or account manager...
cs: Připojit k &Projektu nebo Správci účtu...

en: Attach to a project or account manager
cs: Připojit k projektu či správci účtů.

en: Attach to a project to begin processing work
cs: Práci zahájíte připojením se k projektu.

en: Attach to account manager
cs: Připojit ke Správci účtu

en: Attach to an additional project
cs: Umožní připojit se k dalšímu projektu

en: Attach to project
cs: Připojit k projektu

en: Attach to project or account manager
cs: Připojit k Projektu nebo Správci účtu.

en: Attached to %s
cs: Připojeno k %s

en: Attached to account manager
cs: Spojení se Správcem účtu navázáno.

en: Attached to project
cs: Připojeno k projektu

en: Attached via account manager
cs: Připojeno přes Správce účtu

en: Attaching to project...
cs: Připojuji se k projektu...

en: Authorization failed connecting to running client.
cs: Selhala autorizace při připojení k běžícímu klientovi.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
cs: Chyba autorizace při připojení k běžícímu klientu.
    Ujistěte se, že jste tento program spustili ze stejné složky jako klienta.

en: Autodetect
cs: Autodekce

en: Avg. work done
cs: Průměrný kredit

en: BOINC Manager
cs: Správce BOINC

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
cs: Správce BOINC byl automaticky spuštěn operačním systémem

en: BOINC Website
cs: Webová stránka BOINC

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
cs: BOINC nemá přístup k internetu.
    Nejčastější příčiny bývají:
    
    1) Problém s připojením.
    Zkontrolujte prosím Vaše telefonické nebo síťové připojení k internetu.
    Poté klikněte na tlačítko <Zpět> a zopakujte předchozí krok.
    
    2) Nainstalovaný firewall blokuje BOINC.
    Nastavte prosím firewall tak, aby umožnil programům "BOINC' a 'Správce BOINC' komunikovat na portu 80.
    Poté klikněte na tlačítko <Zpět> a zopakujte předchozí krok.
    
    3) Jste připojeni k internetu přes proxy server.
    Je třeba nastavit proxy server v menu 'Nastavení / Možnosti'.

en: BOINC leaves at least this amount of disk space free (in Gigabytes)
cs: BOINC ponechá nejméně tolik GB na disku volných

en: BOINC uses at most this percentage of total disk space
cs: BOINC využije nejvýše tolik procent z celkové kapacity disku.

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
cs: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing 
    (Berkeleyská Otevřená Infrastruktura pro Síťové Výpočty)

en: C&onfirm password:
cs: P&otvrzení hesla:

en: CHARSET
cs: utf-8

en: CPU scheduling priority
cs: Priorita plánovávní procesoru

en: CPU time
cs: Procesorový čas

en: CPU time at last checkpoint
cs: Procesorový čas při posledním uložení

en: CPU work fetch deferral interval
cs: Interval odkládání vyzvedávání práce procesoru

en: CPU work fetch deferred for
cs: Vyzvedávání práce procesoru odloženo o

en: CPU work fetch priority
cs: Priorita vyzvedávání práce procesoru

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Change Research Applications at World Community Grid
cs: Změnit výzkumné aplikace ve World Community Grid

en: Check the email address and password, and try again.
cs: Zkontrolujte prosím zadanou emailovou adresu a heslo 
    kliknutím na tlačítko < Zpět >.

en: Check the username and password, and try again.
cs: Zkontrolujte uživatelské jméno (username) a heslo (password) a zkuste znovu.

en: Choose a &password:
cs: Zvolte &heslo:

en: Choose a project
cs: Zvolit projekt

en: Choose an account manager
cs: Zvolte Správce účtu

en: Clear
cs: Vymazat

en: Click
cs: Klik

en: Click 'Abort transfer' to delete the file from the transfer queue. This will prevent you from being granted credit for this result.
cs: Klikněte na 'Zrušit přenos' pro odstranění souboru z fronty.
    Za odstraněný výsledek nebude přidělen žádný kredit.

en: Click 'Retry now' to transfer the file now
cs: Klikněte na 'Obnovit přenos' pro odeslání souboru

en: Click Finish to close.
cs: Zavřete kliknutím na <Dokončit>.

en: Click to show project graphics
cs: Kliknutím zobrazíte grafické okno projektu

en: Close BOINC Manager Window.
cs: Zavřít okno Správce BOINC.

en: Commands
cs: Příkazy

en: Common questions
cs: Obvyklé dotazy

en: Communicating with %s.
cs: Komunikuji s %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
cs: Komunikuji s BOINC klientem.  Prosím čekejte...

en: Communicating with project
    Please wait...
cs: Komunikuji s projektem.
    Čekejte prosím...

en: Communicating with server.
cs: Komunikuji se serverem.

en: Communication deferred
cs: Přenos odložen

en: Computation error
cs: Chyba při výpočtu

en: Computation is suspended.
cs: Počítání je pozastaveno.

en: Computer ID
cs: ID počítače

en: Computing allowed
cs: Počítání povoleno

en: Configure GUI options and proxy settings
cs: Nastavení vzhledu a proxy serveru

en: Configure local preferences
cs: Nastavit lokální předvolby

en: Confirm before connecting to internet
cs: Zobrazit dotaz před připojením k internetu

en: Confirmation
cs: Dotaz

en: Connect about every
cs: Připojit se přibližně každých

en: Connect options
cs: Možnosti připojení

en: Connect to another computer running %s
cs: Připojit k jinému počítači se spuštěným klientem %s

en: Connect to internet only between:
cs: Připojuj se k internetu pouze mezi:

en: Connect via HTTP proxy server
cs: Připojit přes HTTP proxy server

en: Connect via SOCKS proxy server
cs: Připojit přes SOCKS proxy server

en: Connected
cs: Připojen

en: Connected to %s (%s)
cs: Připojeno k: %s (%s)

en: Connecting to %s
cs: Připojuji se k:  %s

en: Connections
cs: Připojení

en: Copy all messages
cs: Zkopírovat všechny zprávy

en: Copy all the messages to the clipboard.
cs: Zkopíruje všechny zprávy do schránky

en: Copy selected messages
cs: Zkopírovat označené zprávy

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
cs: Zkopíruje označené zprávy do schránky. 
    Označit více zpráv je možno klikáním na zprávy se současně stisknutou klávesou <Shift> nebo <Command>.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
cs: Zkopíruje označené zprávy do schránky. 
    Označit více zpráv je možno klikáním na zprávy se současně stisknutou klávesou <Shift> nebo <Ctrl>.

en: Copying all messages to the clipboard...
cs: Kopíruji všechny zprávy do schránky...

en: Copying selected messages to Clipboard...
cs: Kopíruji označené zprávy do schránky...

en: Copying selected messages to the clipboard...
cs: Kopíruji označené zprávy do schránky...

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
cs: Diskutovat se správci a ostatními uživateli na diskuzním fóru Einstein@Home

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
cs: Diskutovat s ostatními uživateli na diskuzním fóru SETI@home

en: Credit
cs: Kredit

en: Current status of the Einstein@Home server
cs: Současný stav serveru Einstein@Home

en: Customized Preferences
cs: Vlastní předvolby

en: Day-of-week override:
cs: Nastavení pro dny v týdnu:

en: Default Connection:
cs: Výchozí připojení:

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
cs: Smazat všechny soubory související s tímto projektem a stáhnout nové.
    Před restartováním doporučujeme projekt aktualizovat, čímž odešlete a ohlásíte všechny dokončené výsledky.

en: Detach
cs: Opustit

en: Detach computer from this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
cs: Odpojit se z daného projektu. Započatá práce bude ztracena. 
    Před opuštěním doporučujeme projekt aktualizovat, čímž odešlete a ohlásíte všechny dokončené výsledky.

en: Detach from Project
cs: Opustit projekt

en: Detach when done
cs: Odpojit po ukončení komunikace

en: Detaching from project...
cs: Opouštím projekt...

en: Device Profiles
cs: Profily zařízení

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
cs: Nastavení vytáčeného ("Dial-up") připojení a "Virtual Private Network"

en: Disconnect when done
cs: Odpojit po ukončení komunikace

en: Disconnected
cs: Odpojen

en: Disk usage
cs: Využití disku

en: Disk usage by BOINC projects
cs: Využití disku projekty BOINC

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
cs: Zobrazovat nabídku s informacemi při ukončování Správce.

en: Display the latest news about BOINC
cs: Zobrazit nejnovější zprávy o BOINC

en: Display the latest news about BOINC from the BOINC website
cs: Zobrazit nejnovější zprávy o BOINC z jeho webových stránek

en: Display the simple BOINC graphical interface.
cs: Přepne BOINC do režimu volitelných zobrazení

en: Do all pending network communication.
cs: Zahájit veškerou čekající síťovou komunikaci.

en: Do network &communication
cs: Spustit &všechny přenosy

en: Do work after idle for:
cs: Počítat po nečinnosti:

en: Do work only between:
cs: Počítej pouze mezi:

en: Do work while on battery?
cs: Počítat při běhu na baterie?

en: Do you really want to cancel?
cs: Opravdu chcete operaci zrušit?

en: Do you really want to clear all local preferences ?
cs: Opravdu chcete vymazat všechny lokální předvolby?

en: Don't fetch new tasks for this project.
cs: Zakázat tomuto projektu přijímat další práci.

en: Don't get new tasks for this project.
cs: Zakázat projektu přijímat další práci.

en: Don't request more work
cs: Zakázáno přijímat další práci

en: Don't show this dialog again.
cs: Tuto infomaci již nezobrazovat.

en: Don't use proxy for:
cs: Nepoužívat proxy pro:

en: Download failed
cs: Chyba při přijímání

en: Download pending
cs: Nevyřízené stahování

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Downloading work from the server.
cs: Stahuji práci ze serveru.

en: Duration correction factor
cs: Korekční faktor pro dobu trvání

en: E&xit
cs: &Ukončit

en: E&xit %s
cs: &Ukončit %s

en: Einstein status
cs: Stav projektu Einstein

en: Elapsed
cs: Čas

en: Elapsed Time
cs: Čas

en: Elapsed Time:
cs: Čas:

en: Elapsed time
cs: Čas

en: Email address already in use
cs: Tato emailová adresa je již použita

en: Enable Manager exit dialog?
cs: Zobrazovat nabídku při vypínání Správce?

en: Ended
cs: Ukončeno

en: Error
cs: Chyba

en: Error: invalid state '%d'
cs: Chyba: Neplatný stav '%d'

en: Estimated time remaining
cs: Odhadovaný zbývající čas

en: Every day between hours of
cs: Každý den mezi

en: Exit the %s
cs: Ukončit %s

en: Failed to attach to account manager
cs: Selhala komunikace se Správcem účtu.

en: Failed to attach to project
cs: Připojení k projektu selhalo

en: Failed to remove account manager
cs: Selhalo odstranění Správce účtu.

en: Failed to update account manager
cs: Selhala aktualizace Správce účtu.

en: File
cs: Soubor

en: File downloads deferred for
cs: Stahování souborů odloženo o

en: File uploads deferred for
cs: Odesílání souborů odloženo o

en: Filtering messages...
cs: Filtruji zprávy...

en: Find logon information
cs: Získat přihlašovací informace

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Fraction done
cs: Hotová část

en: Friday
cs: Pátek

en: GEO-600 project
cs: Projekt GEO-600

en: General
cs: Obecné

en: General options
cs: Obecné předvolby

en: Get current settings from %s
cs: Použít aktuální nastavení z %s

en: Get help for climateprediction.net
cs: Zobrazit nápovědu projektu climateprediction.net

en: Get help with BOINC
cs: Otevře nápovědu BOINC

en: Gigabytes disk space
cs: GB na disku

en: Gigabytes disk space free
cs: GB na disku volných

en: Global Statistics
cs: Celkové statistiky

en: HTTP Proxy
cs: HTTP proxy server

en: HTTP Proxy Server Configuration
cs: Nastavení HTTP proxy serveru

en: HTTP proxy
cs: HTTP proxy server

en: Help
cs: Nápověda

en: Host
cs: Počítač

en: Host Average
cs: Průměrný kredit počítače

en: Host Total
cs: Celkový kredit počítače

en: Host name:
cs: Jméno počítače:

en: How often should the Manager remind you when a network connection is needed?
cs: Jak často má Správce upozorňovat, že vyžaduje připojení k internetu?

en: I agree to the terms of use.
cs: Souhlasím s podmínkami použití.

en: I do not agree with the terms of use.
cs: Nesouhlasím s podmínkami použití.

en: I want to customize my preferences for this computer only.
cs: Chci změnit nastavení pouze pro tento počítač.

en: Identify your account
cs: Označte váš účet

en: If possible, add projects at the
    %s web site.
    
    Projects added via this wizard will not be
    listed on or managed via %s.
cs: Pokud je to možné, přidejte projekty
    na webové stránce %s.
    
    Projekty přidané tímto Průvodcem nebudou
    na seznamu %s a nepůjdou zde spravovat.

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
cs: Pokus ještě nejste registrováni u tohoto Správce účtu,
    učiňte tak, než budete pokračovat. Pro registraci nebo
    získání zapomenutého hesla klikněte na odkaz dole.

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
cs: Pokud opustíte %s,
    všechny stávající projekty budou zachovány,
    ale budete je muset spravovat manuálně.
    
    Chcete opustit %s?

en: Info
cs: Informace

en: Info about your Team
cs: Informace o vašem týmu

en: Info about your team
cs: Informace o vašem týmu

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
cs: Neplatný klíč k účtu. Vložte prosím platný klíč

en: Invalid URL
cs: Neplatná adresa (URL)

en: Invalid email address; please enter a valid email address
cs: Neplatná emailová adresa. Vložte prosím platnou adresu.

en: KBytes/sec.
cs: KB/s

en: LIGO project
cs: Projekt LIGO

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Last update: %.0f days ago
cs: Poslední akualizace - před %.0f dny

en: Launching browser...
cs: Spouštím internetový prohlížeč...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
cs: Dozvědět se víc o projektech umístěných na World Community Grid

en: Leave at least
cs: Ponechat aspoň

en: Leave these blank if not needed
cs: Autorizace (vyžadují pouze některé proxy servery)

en: Licensing and copyright information.
cs: Informace o licencích a autorských právech.

en: Login Failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: Master URL
cs: Hlavní URL

en: Maximum download rate
cs: Max. rychlost stahování

en: Maximum upload rate
cs: Max. rychlost odesílání

en: Memory usage
cs: Využití paměti

en: Message
cs: Zpráva

en: Message boards
cs: Diskuzní fóra

en: Messages
cs: Zprávy

en: Messages from server:
cs: Zprávy ze serveru:

en: MessagesGrid
cs: Mříž zpráv (MessagesGrid)

en: Missing URL
cs: Chybí adresa (URL)

en: Mode view
cs: Zobrazení

en: Monday
cs: Pondělí

en: My Grid
cs: Můj Grid (My Grid)

en: My Projects:
cs: Mé projekty:

en: NVIDIA GPU work fetch deferral interval
cs: Interval odkládání vyzvedávání práce pro GPU nVidia

en: NVIDIA GPU work fetch deferred for
cs: Vyzvedávání práce pro GPU nVidia odloženo o

en: NVIDIA GPU work fetch priority
cs: Priorita vyzvedávání práce pro GPU nVidia

en: Name
cs: Název

en: Network activity based on &preferences
cs: Připojovat k &internetu podle nastavení

en: Network activity is suspended.
cs: Přístup k síti je pozastaven.

en: Network communication failure
cs: Selhala síťová komunikace

en: Network reminder interval:
    (minutes)
cs: Interval upozornění nutnosti
    přístupu k internetu (minuty):

en: Network usage allowed
cs: Povolit přístup k síti

en: New
cs: Nový

en: New page appended. Index = %i
cs: Připojena nová stránka. Index = %i

en: New page inserted. Index = %i
cs: Vložena nová stránka. Index = %i

en: News
cs: Novinky

en: News Feeds
cs: Zdroje novinek

en: No Internet connection
cs: Internet je nedostupný

en: No new tasks
cs: Nepřijímat další práci

en: No work available to process
cs: Není k dispozici žádná práce

en: Non CPU intensive
cs: Nenáročné na procesor

en: Not connected to a client.
cs: Nepřipojeno ke klientu.

en: Old Page Index = %i
cs: Index původní stránky = %i

en: On multiprocessor systems, use at most
cs: Na víceprocesorových systémech použít nejvýše

en: One project
cs: Jeden projekt

en: Only after computer has been idle for
cs: Po nečinnosti

en: Open %s Web...
cs: Otevřít webové stránky %s...

en: Open %s...
cs: Otevřít %s...

en: Open a window to set your preferences
cs: Otevře okno s Předvolbami

en: Open a window to view messages
cs: Otevře okno s informačními zprávami

en: Other options
cs: Ostatní předvolby

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Paused: Application start delayed
cs: Pozastaveno: Odložený start aplikace

en: Paused: Benchmarks running
cs: Pozastaveno: Probíhají testy procesoru

en: Paused: Computer on battery
cs: Pozastaveno: Provoz na baterie

en: Paused: Other work running
cs: Pozastaveno: Probíhá výpočet jiného úkolu

en: Paused: Time of Day
cs: Pozastaveno: Plánované pozastavení

en: Paused: User active
cs: Pozastaveno: Uživatel aktivní

en: Paused: User initiatied.  Click 'Resume' to continue
cs: Pozastaveno: Vyžádáno uživatelem. Klikněte na <Obnovit> pro obnovení výpočtu

en: Pie Ctrl
cs: Legenda

en: Please connect to the Internet and try again.
cs: Prosím obnovte připojení k internetu a zkuste znovu.

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
cs: Zadejte prosím údaje o vašem účtu 
    (Účet si vytvoříte na www stránkách projektu)

en: Please read the following terms of use:
cs: Přečtěte si prosím následující podmínky použití:

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
cs: Zadejte adresu (URL).
    
    Příklad:
    http://www.example.com/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
cs: Zadejte platnou adresu (URL).
    
    Příklad:
    http://boincproject.example.com

en: Please specify an account key to continue.
cs: Zadej klíč k účtu (Account Key).

en: Please specify an email address
cs: Zadejte prosím emailovou adresu

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím...

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Priority
cs: Priorita

en: Processing Suspended.
cs: Výpočty pozastaveny.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
cs: Výpočty pozastaveny:  Probíhají testy procesoru.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
cs: Výpočty pozastaveny:  Provoz na baterie

en: Processing Suspended:  Time of Day.
cs: Výpočty pozastaveny:  Plánované pozastavení.

en: Processing Suspended:  User Active.
cs: Výpočty pozastaveny:  Uživatel aktivní

en: Processing Suspended:  User paused processing.
cs: Výpočty pozastaveny:  Pozastaveno uživatelem.

en: Progress
cs: Průběh

en: Project
cs: Projekt

en: Project &URL:
cs: &Adresa (URL) projektu:

en: Project ended - OK to detach
cs: Projekt dokončen - nyní je možné projekt opustit

en: Project not found
cs: Projekt nebyl nalezen

en: Project suspended by user
cs: Projekt pozastaven uživatelem

en: Project temporarily unavailable
cs: Projekt je dočasně nedostupný

en: Projects
cs: Projekty

en: ProjectsGrid
cs: Mříž projektů (ProjectsGrid)

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Properties of project
cs: Vlastnosti projektu

en: Properties of task
cs: Vlastnosti úkolu

en: Proxy configuration
cs: Nastavení proxy serveru

en: Question
cs: Dotaz

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
cs: Přečtěte si podrobný popis spořiče obrazovky Einstein@Home

en: Read config file
cs: Načíst &konfigurační soubor

en: Read configuration info from cc_config.xml.
cs: Načíst informace o nastavení z "cc-config.xml".

en: Read local prefs file
cs: Načíst nastavení z &lokálního souboru

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
cs: Načíst nastavení z "global_prefs_override.xml"

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
cs: Přečtěte si Často Kladené Dotazy projektu Einstein@Home

en: Ready to report
cs: Odeslán. Připraven k ohlášení

en: Ready to start
cs: Připraven

en: Received
cs: Přijato

en: Reconnecting to client.
cs: Obnovuji spojení s klientem.

en: Remember this decision and do not show this dialog.
cs: Zapamatovat si toto rozhodnutí a tuto nabídku již nezobrazovat.

en: Remove Project
cs: Opustit projekt

en: Remove client from account manager control.
cs: Odpojit tohoto klienta od Správce účtu.

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
cs: Oznámit veškerou dokončenou práci, získat nejnovější informace o kreditu a nastavení a je-li možno, přijmout další práci.

en: Report deadline
cs: Odevzdat do

en: Report problems
cs: Ohlásit problémy

en: Required wizard file(s) are missing from the target server.
    (lookup_account.php/create_account.php)
cs: Na cílovém serveru schází některé soubory, vyžadované Průvodcem.
    (lookup_account.php/create_account.php)

en: Research
cs: Výzkum

en: Reset Project
cs: Restartovat projekt

en: Reset project
cs: Restartovat projekt

en: Resetting project...
cs: Restartuji projekt...

en: Resource share
cs: Rozdělení práce

en: Resources
cs: Prostředky

en: Resume
cs: Obnovit

en: Resume activity
cs: Znovu zahájí výpočty

en: Resume tasks for this project.
cs: Obnovit práci pro tento projekt

en: Resume work for this task.
cs: Obnovit práci na tomto úkolu.

en: Resuming project...
cs: Obnovuji projekt...

en: Resuming task...
cs: Obnovuji úkol...

en: Retrieving current status
cs: Zjišťuji aktuální stav

en: Retrieving current status.
cs: Zjišťuji aktuální stav.

en: Retrieving host information; please wait...
cs: Zjišťuji stav počítače. Prosím čekejte...

en: Retrieving system state; please wait...
cs: Zjišťuji stav systému. Prosím čekejte...

en: Retry Now
cs: Obnovit přenos

en: Retry in
cs: Znovu zkusím za

en: Retrying communications for project(s)...
cs: Obnovuji komunikaci s projektem...

en: Retrying transfer now...
cs: Pokouším se obnovit přenos...

en: Run CPU &benchmarks
cs: Spustit &testy procesoru

en: Run Manager at login?
cs: Spustit Správce po přihlášení?

en: Run based on &preferences
cs: Počítat podle &Nastavení

en: Run the BOINC Manager when you log on.
cs: Spustit Správce BOINC hned po přihlášení do Windows.

en: Running
cs: Počítám

en: Running, high priority
cs: Počítám s vysokou prioritou

en: Runs BOINC CPU benchmarks
cs: Spustit BOINC testy procesoru

en: SOCKS Proxy
cs: SOCKS proxy server

en: SOCKS Proxy Server Configuration
cs: Nastavení SOCKS proxy serveru

en: SOCKS proxy
cs: SOCKS proxy server

en: Saturday
cs: Sobota

en: Scheduler RPC deferred for
cs: RPC plánovače odloženo o

en: Scheduler call in progress
cs: Zpracovávám požadavek plánovače

en: Scheduler request in progress
cs: Zpracovávám požadavek plánovače

en: Scheduler request pending
cs: Nevyřízený požadavek plánovače

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Screensaver info
cs: Informace o spořiči obrazovky

en: Search for help in our help system
cs: Vyhledat radu v naší Nápovědě.

en: Select computer...
cs: Volba &počítače...

en: Show active tasks
cs: Zobrazit aktivní úkoly

en: Show all messages
cs: Zobrazit všechny zprávy

en: Show all projects, one chart per project
cs: Zobrazit všechny projekty, každý ve svém grafu

en: Show all tasks
cs: Zobrazit všechny úkoly

en: Show all tasks.
cs: Zobrazit všechny úkoly.

en: Show application graphics in a window.
cs: Zobrazit grafické okno aplikace

en: Show average credit for host
cs: Zobrazit průměrný kredit počítače

en: Show average credit for user
cs: Zobrazit průměrný kredit uživatele

en: Show chart for next project
cs: Zobrazit graf následujícího projektu

en: Show chart for previous project
cs: Zobrazit graf předchozího projektu

en: Show graphics
cs: Zobrazit grafiku

en: Show host average
cs: Průměrný kredit počítače

en: Show host total
cs: Celkový kredit počítače

en: Show information about %s
cs: Zobrazí informace o %s

en: Show information about BOINC and %s
cs: Zobrazí informace o BOINC a %s

en: Show information about the %s
cs: Zobrazí informace o %s

en: Show messages for all projects.
cs: Zobrazit zprávy všech projektů.

en: Show one chart with all projects
cs: Zobrazit jeden graf se všemi projekty

en: Show one chart with selected project
cs: Zobrazit jeden graf se zvoleným projektem

en: Show only active tasks.
cs: Zobrazit pouze aktivní úkoly.

en: Show only the messages for the selected project.
cs: Zobrazit pouze zprávy tohoto projektu.

en: Show only this project
cs: Jen tento projekt

en: Show project details.
cs: Zobrazit detaily projektu.

en: Show task details.
cs: Zobrazit detaily úkolu.

en: Show total credit for host
cs: Zobrazit celkový kredit počítače

en: Show total credit for user
cs: Zobrazit celkový kredit uživatele

en: Show user average
cs: Průměrný kredit uživatele

en: Show user total
cs: Celkový kredit uživatele

en: Showing graphics for task...
cs: Zobrazuji grafické okno pro úkol...

en: Shut down connected client...
cs: Vypnutí připojeného klien&ta...

en: Shut down the currently connected core client
cs: Vypnout aktuálně připojeného klienta

en: Size
cs: Velikost

en: Skin
cs: Vzhled

en: Skin:
cs: Vzhled:

en: Snooze
cs: Uspat

en: Speed
cs: Rychlost

en: Starting client services; please wait...
cs: Spouštím služby klienta. Prosím čekejte...

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
cs: Spustit BOINC minimalizovaný.

en: Startup BOINC with these optional arguments
cs: Spustit BOINC s těmito volitelnými parametry

en: State
cs: Stav

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Status
cs: Stav

en: Stop BOINC network activity
cs: Zakázat Správci BOINC využívat internet

en: Stop all activity
cs: Pozastaví veškerou aktivitu

en: Stop running science applications when exiting the Manager
cs: Přerušit výpočet vědeckých aplikací při ukončení Správce.

en: Stop work regardless of preferences
cs: Pozastavit práci bez ohledu na nastavení

en: Summary statistics for World Community Grid
cs: Celková statistika World Community Grid

en: Sunday
cs: Neděle

en: Suspend
cs: Pozastavit

en: Suspend tasks for this project.
cs: Pozastavit práci na tomto projektu.

en: Suspend work for this result.
cs: Pozastavit práci na tomto souboru

en: Suspend work for this task.
cs: Pozastavit práci na tomto úkolu.

en: Suspended
cs: Pozastaveno

en: Suspended by user
cs: Pozastaveno uživatelem

en: Suspended via GUI
cs: Pozastaveno přes GUI

en: Suspending project...
cs: Pozastavuji projekt...

en: Suspending task...
cs: Pozastavuji úkol...

en: Switch between applications between every
cs: Změnit aplikaci nejpozději každých

en: Switch to the BOINC advanced view
cs: Přepne Správce BOINC do rozšířeného zobrazení

en: Synchronize projects with account manager system
cs: Synchronizuje projekty se systémem Správce Účtu

en: Task suspended by user
cs: Úkol pozastaven uživatelem

en: Tasks
cs: Úkoly

en: TasksGrid
cs: Mříž úkolů (TaskGrid)

en: Team
cs: Tým

en: Team name
cs: Název týmu

en: Telling project to allow additional task downloads...
cs: Povoluji projektu přijímat další práci...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
cs: Zakazuji projektu přijímat další práci...

en: Terms of Use
cs: Podmínky použití

en: The %s's default language has been changed, in order for this change to take affect you must restart the %s.
cs: Jazyk %s byl změněn. Aby se změna projevila, je nutné %s ukončit a znovu spustit.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
cs: Toto není adresa (URL) žádného Správce účtu pro BOINC.
    
    Zkontrolujte prosím zadávanou adresu a zkuste znovu.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
cs: Toto není adresa (URL) BOINC projektu.
    
    Zkontrolujte prosím zadávanou adresu a zkuste znovu.

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
cs: The World Community Grid - BOINC nemá přístup k internetu.
    Nejčastější příčiny bývají:
    
    1) Problém s připojením.
    Zkontrolujte prosím Vaše telefonické nebo síťové připojení k internetu.
    Poté klikněte na tlačítko <Zpět> a zopakujte předchozí krok.
    
    2) Nainstalovaný firewall blokuje World Community Grid - BOINC.
    Nastavte prosím firewall tak, aby umožnil programům "BOINC' a 'Správce BOINC' komunikovat na portu 80 a 443.
    Poté klikněte na tlačítko <Zpět> a zopakujte předchozí krok.
    
    3) Jste připojeni k internetu přes proxy server.
    Je třeba ve Správci BOINC, v menu 'Nastavení / Možnosti' nastavit proxy server.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
cs: Správce účtu je dočasně nedostupný.
    
    Zkuste to prosím později.

en: The home page of the GEO-600 project
cs: Domovská stránka projektu GEO-600

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
cs: Domovská stránka projektu LIGO
    (Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory)

en: The minimum password length for this account manager is %d. Please enter a different password.
cs: Minimální délka hesla pro tohoto Správce účtu je %d znaků. Zadejte prosím jiné heslo.

en: The minimum password length for this project is %d. Please enter a different password.
cs: Minimální délka hesla pro tento projekt je %d znaků. Zadejte prosím jiné heslo.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
cs: Zadaná hesla se neshodují. Prosím napište je znovu.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
cs: Zadané heslo je chybné. Prosím, zkuste znovu.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
cs: Projekt je dočasně nedostupný.
    
    Zkuste to prosím později.

en: This dialog controls preferences for this computer only.
    Click OK to set preferences.
    Click Clear to restore web-based settings.
cs: Tato nabídka obsahuje předvolby pouze pro tento počítač.
    Klikněte <OK> pro uložení předvoleb.
    Klikněte <Vymazat> pro obnovení předvoleb z webu.

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can attach only if you already have an account.
cs: Tento projekt momentálně neumožňuje vytváření nových účtů.
    Připojit se můžete pouze pokud již máte vytvořený účet.

en: This project may not have work for your type of computer. Are you sure you wish to continue?
cs: Tento projekt nemusí mít práci pro váš typ počítače.
    Opravdu chcete pokračovat?

en: This will shut down %s and its tasks entirely until either the
    %s application or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
cs: Tímto ukončíte %s a přerušíte všechny výpočty až do doby, 
    než opět spustíte aplikaci %s nebo kdy bude spuštěn spořič obrazovky %s.
    
    Ve většině případů je lepší pouze zavřít okno %s
    než zavírat celou aplikaci. Tím umožníte %s pokračovat
    ve výpočtech v době, kterou jste si zvolili v nastavení.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time
cs: Čas

en: Time Remaining:
cs: Zbývající čas:

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
cs: Zvolte projekt kliknutím na jeho jméno 
    nebo napište do kolonky dole jeho webovou adresu (URL).

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
cs: Zvolte Správce účtu kliknutím na jeho jméno 
    nebo napište do kolonky dole jeho webovou adresu (URL).

en: To completion
cs: Dokončí za

en: To continue, click Next.
cs: Pokračujte kliknutím na tlačítko 'Další >'

en: Total disk usage
cs: Obsazené místo na disku

en: Transfers
cs: Přenos

en: TransfersGrid
cs: Mříž přenosů (TransferGrid)

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Unable to connect to the core client
cs: Selhalo spojení s klientem

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update account manager
cs: Aktualizovat Správce účtu

en: Update completed.
cs: Aktualizace dokončena.

en: Update from %s completed.
cs: Aktualizace z %s dokončena.

en: Update your device settings
cs: Aktualizujte nastavení Vašich zařízení

en: Updating charts...
cs: Aktualizuji grafy...

en: Updating project...
cs: Aktualizuji projekt...

en: Upload failed
cs: Chyba při odesílání

en: Upload pending
cs: Připraveno k odeslání

en: Uploading
cs: Odesílám

en: Use at most
cs: Použít nejvýše

en: Use no more than:
cs: Nepoužívej více než:

en: User
cs: Uživatel

en: User Average
cs: Průměrný kredit uživatele

en: User Name:
cs: Uživatelské jméno:

en: User Total
cs: Celkový kredit uživatele

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Username already in use
cs: Toto uživatelské jméno je již použito

en: Validation Error
cs: Chyba při ověřování

en: Validation conflict
cs: Chyba při ověřování

en: Version:
cs: Verze:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
cs: Zobrazit seznam všech počítačů, 
    na kterých provozujete Einstein@home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
cs: Zobrazit seznam všech počítačů, 
    na kterých provozujete SETI@home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
cs: Zobrazit a měnit nastavení vašeho účtu Einstein@home

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
cs: Zobrazit a měnit nastavení vašeho účtu SETI@home

en: View information about your team
cs: Zobrazit informace o vašem týmu

en: View your account information and credit totals
cs: Zobrazit informaci o vašem účtu a kreditech

en: View your account information, credits, and trickles
cs: Zobrazit informace o vašem účtu, kreditech a průběhu

en: View your last week (or more) of computational results and work
cs: Zobrazit vaše výsledky a práci za posledních sedm (a více) dní

en: Virtual memory size
cs: Velikost virtuální paměti

en: Waiting for memory
cs: Čekám na uvolnění paměti

en: Waiting for shared memory
cs: Čekám na uvolnění sdílené paměti

en: Waiting to contact project servers.
cs: Čekám na kontakt se servery projektu.

en: Waiting to run
cs: Čekám na zpracování

en: Warning
cs: Upozornění

en: We were not able to set up your account information
    automatically.
    
    Please click on the 'Find logon information' link
    below to find out what to put in the email address and
    password fields.
cs: Nepodařilo se automaticky nastavit informace
    o vašem účtu.
    
    Pro nápovědu co zadat do kolonek Emailová adresa a Heslo,
    klikněte dole na odkaz 'Získat přihlašovací informace'.

en: We'll guide you through the process of attaching
    to a project or account manager.
cs: Nyní vám pomůžeme připojit se k Projektu
    nebo ke Správci účtu.

en: Web sites
cs: Webové stránky

en: Wednesday
cs: Středa

en: Welcome to %s!
cs: Vítejte v %s!

en: What language should the manager use?
cs: Jazyk, který bude použit pro zobrazení Správce BOINC.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
cs: Po kliknutí na <Dokončit> bude ve vašem internetovém prohlížeči otevřena stránka, 
    ve které budete moci nastavit jméno účtu a další parametry.

en: Will detach when tasks done
cs: Bude opuštěn po dokončení úkolů

en: Won't get new tasks
cs: Zakázáno přijímat další práci

en: Work done
cs: Kredit

en: Working set size
cs: Velikost pracovní sady

en: Workunit name
cs: Jméno jednotky

en: Write to disk at most every
cs: Nezapisovat na disk častěji než jednou za

en: You are already attached to this project. Please choose a different project.
cs: K tomuto projektu jste již připojen. Zvolte si prosím jiný projekt.

en: You are now successfully attached to the %s system.
cs: Připojení k systému %s bylo úspěšně dokončeno.

en: You are now successfully attached to this account manager.
cs: Připojení ke Správci účtu bylo úspěšně dokončeno.

en: You are now successfully attached to this project.
cs: Připojení k projektu bylo úspěšně dokončeno.

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
cs: Momentálně nejste oprávněn spravovat tohoto klienta.
    Kontaktujte prosím vašeho administrátora, aby vás přidal do lokální uživatelské skupiny 'boinc_users'.

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
cs: Nejste připojeni k žádnému projektu. Připojte se k nějakému projektu.

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the science applications running on your computer.
    
    If you also want to stop running the science applications when you
    exit the Manager, then choose from the following options:
cs: Rozhodli jste se ukončit %s,
    který vám umožňuje zobrazovat a spravovat
    vědecké aplikace běžící na vašem počítači.
    
    Pokud chcete při ukončení Správce BOINC ukončit též
    všechny běžící vědecké aplikace, zvolte z následujících možností:

en: You have selected to attach to a new BOINC project.  Attaching to a new
    project means that you will be connecting your computer to a new website
    and organization.  If this is what you wanted to do, then please click on
    the 'Next' button below.
    
    Some projects like World Community Grid run multiple research applications.
    If you want to change which research applications are sent to your computer
    to run, then you should visit the project's website and modify your
    preferences there.
    
    To change which research applications are sent to you from
    World Community Grid then please click on the following button:
cs: Zvolili jste připojení k novému projektu BOINC. Připojení k novému projektu znamená, 
    že se váš počítač bude připojovat k nové internetové stránce a k nové organizaci.
    Pokud to bylo vaším úmyslem, pokračujte prosím klinutím na tlačítko 'Další >' níže.
    
    Některé projekty, jako například  World Community Grid, zpracovávají více různých výzkumných aplikací.
    Pokud byste chtěli změnit to, které výzkumné aplikace mají být posílány na váš počítač, 
    měli byste navštívit internetové stránky projektu a tam změnit vaše nastavení.
    
    Pokud chcete změnit které výzkumné aplikace vám budou posílány z World Community Grid, 
    klikněte prosím na následující tlačítko:

en: Your account
cs: Váš účet

en: Your computers
cs: Vaše počítače

en: Your preferences
cs: Vaše nastavení

en: Your results
cs: Vaše výsledky

en: Your statistics and settings
cs: Vaše statistiky a nastavení

en: Your team
cs: Váš tým

en: and
cs: a

en: check box to specify hours for this day of week
cs: Po zaškrtnutí lze nastavit hodiny individuálně pro daný den v týdnu

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
cs: Je-li zaškrtnuto, budou výpočty probíhat, i když je počítač právě používán

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
cs: Je-li zaškrtnuto, budou výpočty probíhat i při provozu na baterie

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
cs: Je-li zaškrtnuto, budou výpočty pomocí GPU probíhat, i když je počítač právě používán

en: check this if your Internet provider modifies image files
cs: Zaškrtněte, pokud váš poskytovatel připojení k internetu modifikuje soubory s obrázky.
    (Například GPRS připojení).

en: clear all local preferences and close the dialog
cs: Smazat všechna místní nastavení a zavřít nabídku

en: climateprediction.net News
cs: Novinky projektu climateprediction.net

en: close the dialog without saving
cs: Zavřít nabídku bez uložení nových hodnot

en: days
cs: dní

en: days (max. 10)
cs: dní (max. 10)

en: disable BOINC security users and permissions
cs: Zrušit bezpečnostní uživatele a práva BOINC

en: disk and memory usage
cs: Využití disku a paměti

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
cs: Výpočty budou zahájeny až poté, co počítač nebyl používán po stanovenou dobu (minuty).

en: free, available to BOINC:
cs: Volné místo pro BOINC:

en: free, not available to BOINC:
cs: Volné místo nedostupné pro BOINC:

en: free:
cs: Volné místo:

en: if checked, BOINC hangs up when network usage is done
    (only relevant for dialup-connection)
cs: Je-li zaškrtnuto, BOINC ukončí připojení k internetu po dokončení všech potřebných přenosů.
    Platí pouze pro vytáčená (dial-up) připojení.

en: if checked, a confirmation dialog will be displayed before trying to connect to the Internet
cs: Je-li zaškrtnuto, před každým pokusem o připojení k internetu je vyžadováno potvrzení.

en: if checked, suspended work units are left in memory
cs: Je-li zaškrtnuto, pak pokud z nějakého důvodu budou výpočty pozastaveny, 
    úkoly které byly zpracovávány budou ponechány v paměti.

en: invalid float
cs: Neplatý formát čísla. Použijte x,xx

en: invalid input value detected
cs: Byla zadána neplatná hodnota

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
cs: Neplatný formát časového rozmezí. Použijte H:mm-H:mm
    (H = 24hodinový formát)

en: invalid time, format is HH:MM
cs: Neplatný formát času. Použijte H:mm
    (H = 24hodinový formát)

en: minimum length %d
cs: Minimální délka hesla je %d znaků.

en: minutes
cs: min.

en: network usage
cs: Využití internetu

en: network usage start hour
cs: Čas otevření přístupu k síti

en: network usage stop hour
cs: Čas ukončení přístupu k síti

en: no
cs: Ne

en: not attached to any BOINC project: 0 bytes
cs: Nepřipojen k žádnému projektu BOINC: 0 bytů

en: of disk space
cs: místa na disku

en: of the processor
cs: procesoru

en: processor usage
cs: Využití procesoru

en: save all values and close the dialog
cs: Uložit všechny hodnoty a zavřít nabídku

en: seconds
cs: vteřin

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
cs: Nastavit vývojový režim (debugging mode) pro zobrazení chybových zpráv správce vzhledů

en: shows the preferences web page
cs: Zobrazit webovou stránku s předvolbami

en: specify network usage start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
cs: Časové rozmezí, kdy je povoleno využívat internet (formát HH:MM-HH:MM)

en: specify work start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
cs: Časové rozmezí, kdy je povoleno provádět výpočty (formát HH:MM-HH:MM)

en: start work at this time
cs: Čas zahájení výpočtů

en: stop work at this time
cs: Čas ukončení výpočtů

en: the maximum disk space used by BOINC (in Gigabytes)
cs: BOINC využije nejvýše tolik GB místa na disku.

en: this computer is connected to the Internet about every X days
    (0 if it's always connected)
cs: Jak často (jednou za kolik dní) bývá tento počítač připojován k internetu.
    (Pokud je připojen trvale, zadejte 0)

en: used by BOINC:
cs: Prostor využitý BOINC:

en: used by other programs:
cs: Prostor využitý ostatními programy:

en: wxWidgets Version:
cs: Verze wxWidgets:

en: yes
cs: Ano
